"Четвъртокласници Успех -29"

  • 38 367
  • 746
# 285
ellytza , малко ме затрудни newsm78, даже доста,
но ако ти говорят нещо магазини ЖАБА И МАЛЧУГАН, там има добри попадение за нашите френски момичета

И на нас ни падат постоянно зъбчета, точен брой не мога да кажа, но май са поне 12.  .
Преди училище съм й записала час за зъболекар /да се види има ли нещо за правене/, а на един млечен зъб падна пломбичка и сега се клати доста и пред алтернативата да й го извади зъболекарката го е натиснала и само го клати, за да й падне преди часа   Joy Joy Joy

Сега като се замислих, отдолу са й паднали повече от 6 зъба, а отгоре 5 или 6 и въпросния, който я тормози сега - значи някъде около  14 зъба  Thinking
Ще проверя довечера достоверността на казаното Laughing

Виж целия пост
# 286
ellytza , малко ме затрудни newsm78, даже доста,
но ако ти говорят нещо магазини ЖАБА И МАЛЧУГАН, там има добри попадение за нашите френски момичета




Кажи къде се намират? Grinning
Виж целия пост
# 287
И огоре и отдолу няма нито един кътник, само 6-тите постоянните са там, с какво яде не ми е много ясно и шините на какво и се държат също не ми е ясно ама важното е да е щастлива, като имаше зъби все се оплакваше че я боли нещо, все пулпити, все в зъболекарския кабинет висяхме, сега малко да си почине.  Laughing
Виж целия пост
# 288
И огоре и отдолу няма нито един кътник, само 6-тите постоянните са там, с какво яде не ми е много ясно и шините на какво и се държат също не ми е ясно ама важното е да е щастлива, като имаше зъби все се оплакваше че я боли нещо, все пулпити, все в зъболекарския кабинет висяхме, сега малко да си почине.  Laughing

 Hug
Виж целия пост
# 289
Люлин,   bouquet

Пък и може да се видим някъде по балканите...

ПП: Как позна коя е щерка ми?  Simple Smile
Виж целия пост
# 290
Бенджи, ние сме към Врачанския балкан тези дни.  Grinning Да е хубаво времето само. Praynig

Познах по метода на изключването. От три девойки едната я познавам, другата е много малка, така че твоята хубавица веднага се открои. Simple Smile Впрочем по-гоямата част от групата ходи на всички лагери явно това лято, гледам аз, обичайните заподозрени....
Виж целия пост
# 291
А ние утре тръгваме за Пирин... Wink
Виж целия пост
# 292
Много хубаво изкарване ви желая и дано ви е хубаво времето, да използваме последните дни на ваканцията.
Виж целия пост
# 293
Кажи къде се намират? Grinning

"Малчуган" /дано не бъркам името му/ се намира на кръстовището на ул. Николай Коперник и бул. Шипченски проход, мисля, че имат и още един магазин на Графа, между "Любен Каравелов" и "Васил Левски"
"Жаба"- квартал Стрелбище на ул. Нишава и Червена роза, и те имат още магазини, но не знам къде са.  Embarassed Embarassed Жаба ми е наблизо и мога да питам след обяд къде са им другите магазини, за да компенсирам невежеството си Laughing
Виж целия пост
# 294
Може ли да ви помоля да ми нахвърляте какво купихте от книжарницата за начало?
Списък ако имате ще съм ви много благодарна, ако сте писали по надолу се извинявам, бързам и сега не мога да прочета  Hug
Виж целия пост
# 295
Аз първо прерових бюрото да видя какво има останало от миналата година, та...
има тетрадки с широки редове
подвързии за тетрадки
етикети
сини химикали
линии и триъгълници
четки
водни и темперни бои
пластелин
пастели
несесер

купих
тетрадки с малки квадратчета (нямам идея дали тази година пак ще пишат на тях, ама)
блокове за рисуване
моливи
флумастри
цветни химикали
гуми
острилка

останаха подвързии за учебниците (когато ги дадат), бележник и ученическа карта (снимка има от миналата година)

ще видим още какво съм пропуснала newsm78
Виж целия пост
# 296
Днес купих най-важното: бележници и здравно-профилактични карти.Плюс една красива тетрадка за девойката.Раница имаме от преди месец.Другите неща след като г-жата си каже изискванията.Тази година ще трябва и да се снимаме,че срамота трета година със същата снимка. hahaha
Виж целия пост
# 297
Напазарувано  Peace
Виж целия пост
# 298
Eлитче, вие да не би и в трети да писахте на квадратчета...Защото аз само във втори им искам малки.
Виж целия пост
# 299
писаха, да. писна ми с тия тетрадки от 20листа.
ама Радо и редовете не цели, та камоли квадратчетата ooooh!
сега като се прибере, ще видим дали помни как се пише...

така съм се затъжила, нямам търпение да се приберат вече - утре пътуват Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия