НБМ, бронхиолитите не ги ли лекувахте с инхалации? Аз по-ефикасно нещо от вентолин за инхалации не съм срещала, но това е от традиционната медицина. Хомеопатията може да има други цярове.


. Някой има ли идея как се приучва дете да върши голямата работа на гърне? Аз си мислех, че с пишкането ще е по-трудно, понеже е по-начесто, а то се оказва обратното май

Иначе ме рита като за световно тая госпожица

)
),ама за мен си е радост!
Иначе ме рита като за световно тая госпожица 
Обикновено пишка в банята, когато му предложа, но днес му беше много пиклив ден и поне 3-4 пъти съм бърсала локви от пода.
И това, естествено, е супер вредно и за Никола, и за мене, и за бебето.
Не мога да спра да се смея . 
При Маги ми падна вечерта преди раждането, сега за съжаление не е така.


Аз й казах че много ме е зарадвала , а тя " пяпи(прави) подарък на мама" 
Препоръчани теми