фейсбук

  • 294 318
  • 2 278
# 1 665

E да ама на мен не ми позволява да продължа...  ooooh!


Хмммм  newsm78, не ми се е случвало май точно в този вид. Да не би много пъти да си опитвала да си налучкаш паролата?

Охххх, супер се нервирам, значи сега тествах с тестерския си профил. Като медобави някой Close Fiends и почва да вижда къде-кога-накого-какво съм харесала и коментирала! Е това супер ме нервира. Омръзнаха ми вече!
Виж целия пост
# 1 666
Някой знае ли как да заключа снимките, за да не могат да се теглят, а само да се разглеждат? Имаше го като опция някъде, но сега не я откровам!
Виж целия пост
# 1 667
Ако някой ти иска снимките, има начини да си ги свали, както и да ги заключваш. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 668
Ако някой ти иска снимките, има начини да си ги свали, както и да ги заключваш. Simple Smile
Знам, но не искам да виждам долу "Изтегляне"!
Виж целия пост
# 1 669
Хулиганка, не бях влизала дълго нито в профила, нито в пощата си и ми се появи точно това съобщение... ooooh!
Виж целия пост
# 1 670
Хулиганка, не бях влизала дълго нито в профила, нито в пощата си и ми се появи точно това съобщение... ooooh!

Захир, ако намериш решение на проблема казвай,защото не ми се иска да си обявявам телефона  #Cussing out
Виж целия пост
# 1 671
Абсурд! Аз съм уникална - няма да стана част от многомилионните му почитатели  newsm47

Видях един приятел, че го следи и по-важното, че се вижда в профила му  Peace
Виж целия пост
# 1 672
Абсурд! Аз съм уникална - няма да стана част от многомилионните му почитатели  newsm47

Видях един приятел, че го следи и по-важното, че се вижда в профила му  Peace


Аз не съм се абонирала за него нарочно, но май той ме е абонирал за себе си .....  Joy
имам го в листата си
Виж целия пост
# 1 673
При мен няма промяна - сега цъкнах и ми показва колко мои приятели са се абонирали. Но не показва аз да съм абонирана за нещо. По принцип всъщност аз не съм разрешила абонирането... Така че да не ме включват никъде, ако обичат  Naughty
Виж целия пост
# 1 674
И си бях наслагала някои от моите приятели в едни идиотски листи за бъзик, които се виждаха в списъка ми с приятели и сега ми ги няма  Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 675
Здравейте,

можете ли да ми кажете как да скрия списъка ми с приятели за определени хора,които са ми в списъка.
В смисъл не мога да открия това:

Управлявайте основната информация, която Вашите приятели ще използват за да Ви открият във Facebook. Преглед на настройките ---> Възможност да гледат Вашият списък с приятели

Излиза ми съвсем друга нформация. В "под избор" като дам забрана за определен човек и после като погледна как той ми вижда профла ,въпреки забраната ,той пак ми вижда списъка с приятелите.
Къде греша?
Виж целия пост
# 1 676
Хулиганка, не бях влизала дълго нито в профила, нито в пощата си и ми се появи точно това съобщение... ooooh!

Захир, ако намериш решение на проблема казвай,защото не ми се иска да си обявявам телефона  #Cussing out


Нов акаунт  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 677
На всички ли ви е активно това subscriptions - при мен няма такова нещо...не виждам и от приятелите ми някой да се е абонирал за друг?  newsm78
Виж целия пост
# 1 678
Е,много взех да му се нервя на тоя ФБ...... #Cussing out
Вчера имах празник....Написали приятелите ми поздравления и решавам,аз/като добре възпитан човек/ да им благодаря персонално.И на всеки си написах отдолу по едно кратко съобщенийце....и си ми излязоха,както нормално...Обаче,вечерта като отварям-няма ми ги всичките благодарности......Айде,пак-пиши......Има ги,там са,виждат се.На следващото отваряне-няма никой #Crazy.Накрая,написах една обща благодарност на стената си...А,днес,като отварям-на едни поздрави има отговор,на други-не......И,за всеки случай проверих,как се виждат и от страничен профил-ами,същото е.....Настройки не съм променяла....Та,незнам аз ли полудявам....или.....
Виж целия пост
# 1 679
А аз вчера качвах снимки и полудях направо! Веднъж снимките ги виждам всички, друг пък половината ги няма. После пак качвам липсващите, стоят малко, пак изчезват. Накрая се оказа, че съм качила всички по пет пъти, че като почна едно триене... #Crazy Друг път получавам известия, че един си кой коментирал нещо си на стената ми, а коментара го няма. След известно време се появява, понякога пак изчезва...Бе ужас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия