фейсбук

  • 294 285
  • 2 278
# 1 710
Искам да съм не се виждам само за един даден човек в чата. Преди имаше такава опция. Сега има ли я?
Виж целия пост
# 1 711
Да попитам пак за този абонамент, че уж четох, но май не съм разбрала..На моят профил нищо не излиза, но ако вляза в профила на половинката и отида на моя профил, тогава subscribe излиза?

Това означава ли, че хора, които изобщо не са ми приятели ще ми виждат стената или ме гони параноята?

ако си разрешила subscriber-и, тогава може! но може и да провериш кои хора са решили да те следят като отидеш на subsriptions oт собствения ти профил!
И как се разрешава това или се забранява и може ли да се избере кой може и кой не може да те subscribe-ва  Rolling Eyes (то едно изречение се получи, ама дано се разбра какво питам  Laughing ). Иначе разбрах аз как мога да избирам от приятелите си какво предпочитам да ми се показва, но предполагам,че това все пак е от това, което самите те са разрешили да виждам. Абсурдно ми се струва неприятели или хора, на които съм забранила да виждат определени публикации да си ме subscribe-ват и да си четат.  Crazy
Виж целия пост
# 1 712
Отиди на РЕДАКТИРАНЕ НА ПРИЯТЕЛИ и ще ти стане по-ясно   bouquet
Виж целия пост
# 1 713
Отиди на РЕДАКТИРАНЕ НА ПРИЯТЕЛИ и ще ти стане по-ясно   bouquet

Хубаво да отида, ама това ми е изчезнало, къде е сега РЕДАКТИРАНЕ НА ПРИЯТЕЛИ?  Tired
Виж целия пост
# 1 714
Аз така и не разбрах, какъв е този начин, по който мога да видя кой ме следи и в какъв списък евентуално съм. Не разбрах ли някой правилно?  newsm78
Виж целия пост
# 1 715
Отиди на РЕДАКТИРАНЕ НА ПРИЯТЕЛИ и ще ти стане по-ясно   bouquet

Хубаво да отида, ама това ми е изчезнало, къде е сега РЕДАКТИРАНЕ НА ПРИЯТЕЛИ?  Tired

Най-горе вдясно на екрана, в настройки.
Виж целия пост
# 1 716
Беше в настройки преди, сега там имам само настройки на профила и настройки на сигурността, но пък има едно управление на списъците и там " показвани новости". Това предполагам, което е с отметка е какво да се показва от мен или съм в грешка и показва какво искам да ми се показва от тях?
Виж целия пост
# 1 717
Аз така и не разбрах, какъв е този начин, по който мога да видя кой ме следи и в какъв списък евентуално съм. Не разбрах ли някой правилно?  newsm78

няма как да видиш.
Тъкмо добавих хора в списък и фейса изплю сленото:

"Ний няма да кажем на приятелите Ви, когато ги добавите към близки приятели, познати или други списъци."  Laughing
Виж целия пост
# 1 718
Аз така и не разбрах, какъв е този начин, по който мога да видя кой ме следи и в какъв списък евентуално съм. Не разбрах ли някой правилно?  newsm78

няма как да видиш.
Тъкмо добавих хора в списък и фейса изплю сленото:

"Ний няма да кажем на приятелите Ви, когато ги добавите към близки приятели, познати или други списъци."  Laughing

Ясно! Мерси! Явно не съм разбрала.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 719
Да попитам пак за този абонамент, че уж четох, но май не съм разбрала..На моят профил нищо не излиза, но ако вляза в профила на половинката и отида на моя профил, тогава subscribe излиза?

Това означава ли, че хора, които изобщо не са ми приятели ще ми виждат стената или ме гони параноята?

ако си разрешила subscriber-и, тогава може! но може и да провериш кои хора са решили да те следят като отидеш на subsriptions oт собствения ти профил!
И как се разрешава това или се забранява и може ли да се избере кой може и кой не може да те subscribe-ва  Rolling Eyes (то едно изречение се получи, ама дано се разбра какво питам  Laughing ). Иначе разбрах аз как мога да избирам от приятелите си какво предпочитам да ми се показва, но предполагам,че това все пак е от това, което самите те са разрешили да виждам. Абсурдно ми се струва неприятели или хора, на които съм забранила да виждат определени публикации да си ме subscribe-ват и да си четат.  Crazy

при мен е така - в профила ми, точно по снимката, където за изброени wall, photos, etc. има и subscriptions! има много полезни бутони - allow subscriptions learn more и още информация!
няма ли го това нещо при теб?
 Hug
Виж целия пост
# 1 720
Честито ни обновяване... отново  Laughing
Виж целия пост
# 1 721

А ка става това?
Виж целия пост
# 1 722


при мен е така - в профила ми, точно по снимката, където за изброени wall, photos, etc. има и subscriptions! има много полезни бутони - allow subscriptions learn more и още информация!
няма ли го това нещо при теб?
 Hug

Да, абонаменти било.  Simple Smile Благодаря.   bouquet
Виж целия пост
# 1 723
Без да искам цъкнах на "Списъци" нз по какъв повод и защо ми беше излязло.Сега имам списъци " семейство",'близки приятели" " раб.ми място" и др
Как да изтрия тея списъци?Не искам да ми излизат,дразнят ме..
Излизат ми под снимката
Виж целия пост
# 1 724
Съобщение- действие-изтриване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия