празник на детето

  • 1 893
  • 33
# 15
Най-вероятно за въпросното събитие е трябвало да се плати определена такса, която е била съобщена на таткото да речем преди няколко дни, когато е взимал детето от детска. Таткото обаче е решил да инвестира 5-те лева такса в 2 водки и една финална бира

Марадона, къде ги тия две водки, че и бира за 5 лв, бре  Joy




Действието се развива в Търново, а не в Ню Йорк, ако не си забелязала. Така че не се изказвай неподготвена.
Виж целия пост
# 16
И аз мисля, че не си разбрала, че са събирали пари за мероприятието - тия автобуси не падат от небето.
При нас който няма 3 лева за куклен театър, детето му стои отделно с други себеподобни, докато цялата ДГ се забавлява.

В нашата градина в БГ не мисля, че е оставал родител, който да не е разбрал, че ще има определено мероприятие. Едно, че преподавателките казват на всеки родител седмица по-рано и второ на таблото или вратата в самата група има залепено съобщение. Иначе наистина това е възможното обяснение за нещата, но пак ако съм аз бих попитала как така не съм разбрала, че предстои подобно нещо  Thinking

Тук в Ню Йорк, в Дг нещата са даже още по-невъзможни да пропуснеш- в папката на детето с всекидневните домашни се слага лист, който съобщава на родителите, че предстои нещо, ако има да се събират пари (евентуално) и най-важното- подпис на родителя, че е наясно и е съгласен да пусне детето си на това събитие. Също така разяснение какво ще се случи с детето ако не присъства- да речем, ще стои с други деца в аудиториума и ще гледат филмчета докато другите деца се върнат.


Каквото и да е станало майката трябва да е наясно и да се вземат мерки друг път да не се случва. Още по-малко пък да се внушава на детето, че не е било "послушно" или, че "празника не е за всички"  Stop
Виж целия пост
# 17

Марадона, къде ги тия две водки, че и бира за 5 лв, бре  Joy

Действието се развива в Търново, а не в Ню Йорк, ако не си забелязала. Така че не се изказвай неподготвена.

 Joy

Е, аз да не съм паднала от Марс в Ню Йорк..нали и аз от Бг идвам  Laughing Една Смирноф е 20 кинта..Ти да не си пропуснал в тия 5 лв, едната нула  Laughing
Виж целия пост
# 18

Марадона, къде ги тия две водки, че и бира за 5 лв, бре  Joy

Действието се развива в Търново, а не в Ню Йорк, ако не си забелязала. Така че не се изказвай неподготвена.

 Joy

Е, аз да не съм паднала от Марс в Ню Йорк..нали и аз от Бг идвам  Laughing Една Смирноф е 20 кинта..Ти да не си пропуснал в тия 5 лв, едната нула  Laughing

Това, че твоята мярка за пиене е бутилка, не означава, че всички се наливат така брутално като теб. Байдъуей, ако некоя съвестна лелка от детската информира властите за това, с детето ти си чао. За това - умната. Онези не прощават, особено на гастарбайтери.
 Обикновено хората след работа пият по две малки. Малък смирноф е около 3-4 лева, бг водката предполагам е двойно по-малко. Така че не се изказвай неподготвена, повече няма да ти го повтарям.
Виж целия пост
# 19

Това, че твоята мярка за пиене е бутилка, не означава, че всички се наливат така брутално като теб. Байдъуей, ако некоя съвестна лелка от детската информира властите за това, с детето ти си чао. За това - умната. Онези не прощават, особено на гастарбайтери.
 Обикновено хората след работа пият по две малки. Малък смирноф е около 3-4 лева, бг водката предполагам е двойно по-малко. Така че не се изказвай неподготвена, повече няма да ти го повтарям.

хах, Донче, ма ти си бил много забавен..не бях забелязала до сега  Laughing
Виж целия пост
# 20
Незнам, но това е цяло безумие,
          Първи Юни, празник и уравнението трябва да бъде деца-пари.
          Това е цяло безумие.
          Толкова ли вече сме станали КУКУРУКУ, че да преравним едно ДЕТЕ с едни ПАРИ.
          Е тогава, си заслужаваме всичко, което ни се случва.

          Дано тези дечица да не научават този груб урок за оцеляване в живота.
          Пожелавам й го от цялата душа, да забравят тази грозна случка, и от сега нататък да имат повече слънце в живота си. Ей гади ми се от тези пари, да знаете  Close
Виж целия пост
# 21
вече ми дадоха обяснения, което много ме нарани...Парички не са събирани от никого.Празника е организиран от ЦБА и ПРАКТИКЕР  и Е БИЛИ БЕЗПЛАТЕН ЗА ВСИЧКИ ,, нямало място за всички деца" и учителките са избрали  кои деца ще ходят още от предния ден и са раздали покани на тези деца за да си ги приберат родителите от там. Най-гадното е че моето дете тази сутрин стана и тръгна с такова желание на градина , защото са им казали на тези ,които остават , че утре ще вземат и тях. Къде ще ги заведат защо ги лъжат така.За останалите 7-8 деца...празник НЯМА...там в групата с леличката...че и учителка нямаше с тях.Аз също работя с деца и уча за педагог, ама това е отвратително, или вземаш всички или никой.
Виж целия пост
# 22
Е какво ви казаха от градината?
Наистина е ужасно за децата,който са останали Sad
Close Close  пълно безумие
Виж целия пост
# 23
И аз мисля, че не си разбрала, че са събирали пари за мероприятието - тия автобуси не падат от небето.
При нас който няма 3 лева за куклен театър, детето му стои отделно с други себеподобни, докато цялата ДГ се забавлява.
при нас ако имаш да даваш пари те информират много-много по-рано...за куклен театър ходят всички,ние сме ходили и без да плащаме( паричките съм ги давала на другия ден) , а за таткото, безотговорните родители и водката няма да коментирам.За мъже, които висят във форумите и обсъждат женските клюки няма да казвам нищо
Виж целия пост
# 24
и хайде безумието да е до край - нашата детска градина се казва Първи Юни и няма дете да не знае защо се нарича така и какъв празник е Confused
Виж целия пост
# 25
Много гадна и неприятна случка  Confused Чак ми стана мъчно за оставените дечица .
Не бих оставила нещата така ... И ако бях на твое място щях да настоявам да ми се обясни по какви критерии се подбират децата , които да отидат ...
Виж целия пост
# 26
Много тъжно.Някой трябва да отговаря за тази несправедливост.
Виж целия пост
# 27
детето ми плачеше и ми обясняваше че щяла да слуша следващия път повече за да иде на празник....
Sad

Много много неприятно и то не заради факта, че не са се забавлявали заедно с другите, а заради това, че са били пренебрегнати.

Според мен директорката е била наясно, че е нямало места за всички деца и че някои ще бъдат пренебрегнати.

Колкото до татковците - еми и нашият никой досега не го е виждал, но аз не виждам нищо странно или абсурдно в ситуацията.
Виж целия пост
# 28
току що я попитах и само как ми отговори -,,ами мамо то не може всички да ходят на празника"

И аз мисля, че не си разбрала, че са събирали пари за мероприятието - тия автобуси не падат от небето.
При нас който няма 3 лева за куклен театър, детето му стои отделно с други себеподобни, докато цялата ДГ се забавлява.

НАПРАВО СЪМ ВЪЗМУТЕНА!
Виж целия пост
# 29
И при нас искат по 3 лв за театър, но са ми казвали и на следващия ден да дам парите. Според мен това си е печелене на гърба на децата. Каква е тая платена трупа, на която се позволява да изнася представления по градините горе- долу един път месечно?? Та в яслената групата са 20 деца. И в другата толкова. Не броим градината. Не трябва да се позволява това, още повече, че има хора, които не могат да си позволят три лева, плюс мокрите кърпи, водата, таксата......
А до случая в Търново- смятам, че е НЕНОРМАЛНО!!! Търсете отговорност от директорката! Да беше пуснала една томбула поне, а на останалите да беше организирала нещо на место. Не е толкова трудно да се сетиш!
  ПИШИ Ж А Л Б А !!!!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия