празник на детето

  • 1 893
  • 33
 Sad ДА ДА ама НЕ в нашият град този празник не е за всички деца В.Търново.Автобус е закарал децата от няколко детски градини на празник за  1 юни-ден на детето.Да но не всички деца от групите в тези градини...2/3 от децата от нашата група са закарани на този празник , а останалите са оставени в групата с леличката- те нямат ли празник, какъв е критерият за избор, защо някои ще празнуват а други ще си ги прибираме разплакани , защото не са ги взели, как ще избереш 20 деца(например) от предишния ден а няма да предупредиш поне родителите на тези, които остават , че ще има празник само за повечето #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Е какво ви казаха от градината?
Наистина е ужасно за децата,който са останали Sad
Виж целия пост
# 2
Тъжно и несправедливо....бих си поговорила с директорката по въпроса.
Виж целия пост
# 3
то нямаше никой , бяха оставили около 7-8 деца и взели всички останали около 25 .Незнам какво е положението в другите групи - все пак сме голяма дет. градина - около 200деца. детето ми плачеше и ми обясняваше че щяла да слуша следващия път повече за да иде на празник....а аз си мислех че празника е за всички деца.ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ. Все пак става въпрос за 6 годишни деца, на които им е казано че другите отиват на празник не можело да отидат всички
Виж целия пост
# 4
Сега ми е ясно и с какво ще ти излязат от градината утре-"Детето беше наказано и затова не го взехме"
Виж целия пост
# 5
ще видя утре, но и в др. групи е имало останали, а при нас се е наложило да обясняват на децата-все пак са по-големи
Виж целия пост
# 6
Писах и трих, писах и трих.
Дори не намирам думи, как да нарека учителката, която е направила това.
Моя съвет е да пуснеш жалба до директорката на градината с копие до регионалния инспекторат по образованието, и агенцията за защита на децата.
Ако другите родители на децата, които не са заведени на празника се съгласят да пуснете обща жалба може би ще е най-добре.
Дайте също така гласност на случая, обадете се в 2-3 медии.
Виж целия пост
# 7
току що я попитах и само как ми отговори -,,ами мамо то не може всички да ходят на празника"
Виж целия пост
# 8
Е направо ме разби Shocked
Наистина не оставяй нещата така Naughty ,оплачи се където се сетиш
Това си е направо подигравка #Cussing out
Виж целия пост
# 9
Най-вероятно за въпросното събитие е трябвало да се плати определена такса, която е била съобщена на таткото да речем преди няколко дни, когато е взимал детето от детска. Таткото обаче е решил да инвестира 5-те лева такса в 2 водки и една финална бира и тактично е забравил да спомене за "това мило тържество" на съпругата си. Така, че не бързайте да обвинявате гадната директорка, министъра, системата, лелките и тн, защото най-вероятно вината е в самите вас.  Hug
Виж целия пост
# 10
Най-вероятно за въпросното събитие е трябвало да се плати определена такса, която е била съобщена на таткото да речем преди няколко дни, когато е взимал детето от детска. Таткото обаче е решил да инвестира 5-те лева такса в 2 водки и една финална бира и тактично е забравил да спомене за "това мило тържество" на съпругата си. Така, че не бързайте да обвинявате гадната директорка, министъра, системата, лелките и тн, защото най-вероятно вината е в самите вас.  Hug

 Sick
Виж целия пост
# 11
Най-вероятно за въпросното събитие е трябвало да се плати определена такса, която е била съобщена на таткото да речем преди няколко дни, когато е взимал детето от детска. Таткото обаче е решил да инвестира 5-те лева такса в 2 водки и една финална бира и тактично е забравил да спомене за "това мило тържество" на съпругата си. Така, че не бързайте да обвинявате гадната директорка, министъра, системата, лелките и тн, защото най-вероятно вината е в самите вас.  Hug
точно така ,само където нашият татко не знае даже на кой етаж е групата на детето, а камоли да се разправя с разните му там персонали, А между другото тази леличка каква отговорност носи за децата, че е оставена да ги предава на родителите....не се шегувам, никой не е виждал нашият татко, последната шега по този въпрос беше , че ,, бил като извънземните...Всички говорели за неги, а никой не го е виждал"
Виж целия пост
# 12
Ето, оказах се прав. Причината е нехайството на родителите. Аре стига сте мрънкали и следващия път - по-сериозно, ако не искате детето ви да сетравмира психически.  Peace
Виж целия пост
# 13
И аз мисля, че не си разбрала, че са събирали пари за мероприятието - тия автобуси не падат от небето.
При нас който няма 3 лева за куклен театър, детето му стои отделно с други себеподобни, докато цялата ДГ се забавлява.
Виж целия пост
# 14
Най-вероятно за въпросното събитие е трябвало да се плати определена такса, която е била съобщена на таткото да речем преди няколко дни, когато е взимал детето от детска. Таткото обаче е решил да инвестира 5-те лева такса в 2 водки и една финална бира

Марадона, къде ги тия две водки, че и бира за 5 лв, бре  Joy


По темата- направо ми се струва абсурдна подобна случка  Shocked Чак не м се вярва, че е истина..  Confused Определено нещата не трябва да се оставят така..Не че каквото и да направиш ще оправи травмата, която е нанесло подобно развитие на нещата върху децата, които не са "избрани"..........  Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия