Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво се случи по време на празника за 1 юни в Търново?
Как се почувстваха родителите относно събитието?
Как реагираха учителите и директорите на детската градина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво се случи по време на празника за 1 юни в Търново?
-
Как се почувстваха родителите относно събитието?
-
Как реагираха учителите и директорите на детската градина?
-
Имаше ли финансови задължения за посещението на празника?
-
Какви са предложенията на родителите за подобряване на ситуацията?
ДА ДА ама НЕ в нашият град този празник не е за всички деца В.Търново.Автобус е закарал децата от няколко детски градини на празник за 1 юни-ден на детето.Да но не всички деца от групите в тези градини...2/3 от децата от нашата група са закарани на този празник , а останалите са оставени в групата с леличката- те нямат ли празник, какъв е критерият за избор, защо някои ще празнуват а други ще си ги прибираме разплакани , защото не са ги взели, как ще избереш 20 деца(например) от предишния ден а няма да предупредиш поне родителите на тези, които остават , че ще има празник само за повечето
,оплачи се където се сетиш
