МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 914
  • 2 205
# 810
В Йоханесбург е 5 градуса... студено си е. Ей тук погледнах http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=400&cc=za.
Виж целия пост
# 811
Представяте ли си каква сме картинка - той спи, аз гледам мачове и го будя на интересните, за да си коментираме  hahaha!
Обаче покрай темата тук, завалията, видя почивка  Joy  Hug!
Представям си отлично, щото и у нас е така.  Joy
Виж целия пост
# 812
Ми ние в квартала миналата зима на 5 градуса,с кучетата навън пиехме бира с ръкавици...тия к'во се оплакват,като адреналина им е къде-къде по-висок от моя на разходка с кучката...  Confused
Виж целия пост
# 813
Представяте ли си каква сме картинка - той спи, аз гледам мачове и го будя на интересните, за да си коментираме  hahaha!
Обаче покрай темата тук, завалията, видя почивка  Joy  Hug!
Представям си отлично, щото и у нас е така.  Joy
Ооо, колежка  Joy  Hug! Кажи сега, не е ли гадно да гледаш интересен мач и да няма с кого да го изкоментираш  Mr. Green!?
Виж целия пост
# 814
Представяте ли си каква сме картинка - той спи, аз гледам мачове и го будя на интересните, за да си коментираме  hahaha!
Обаче покрай темата тук, завалията, видя почивка  Joy  Hug!
Представям си отлично, щото и у нас е така.  Joy
Ооо, колежка  Joy  Hug! Кажи сега, не е ли гадно да гледаш интересен мач и да няма с кого да го изкоментираш  Mr. Green!?

Е Вени,'убава работа!
Ние тука за к'во сме?  Joy
Моя мъж като е на 3000 километра,какво да кажа?!? Mr. Green
Виж целия пост
# 815
Ааа, имах предвид преди да ви напипам вас  Mr. Green! Сега ми е екстра, само дето милото почна и да хърка  ooooh!... Ще го пращам при твоя човек, ако не намали децибелите  Crazy!
Виж целия пост
# 816
Ааа това е друга бира!  Mr. Green
Пращай го,моя сега работи,та твоя ще си спи спокойно!  smile3532
Виж целия пост
# 817
Само да не изхвърчи някой от мексиканците   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 818
wow вратаря на мексиканците е железен  Grinning
според мен Франция си заминават, аз съм си за Мексико  Wink
Виж целия пост
# 819
То май няма френски фенове тази вечер  hahaha ...май не се е случвало досега да сме единодушни във пристрастията си.   Mr. Green
Виж целия пост
# 820
Мексиканците май имат едни от най-колоритните вратари!
Виж целия пост
# 821
След нигерийския вратар,никой не може да ме впечатли. (изключвам днешния мач  Tired )
Виж целия пост
# 822
Мачът върви отлично засега.
Вени***, знам какво ти е! И моят мъже от спящите фенове. Преди да се хване с мен, не беше ходил на мач, освен в казармата, ама там по други причини.  Laughing

П.С. Ааааааааа, видяхте ли какво стана?!?  newsm44
Виж целия пост
# 823
 newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 824
След нигерийския вратар,никой не може да ме впечатли. (изключвам днешния мач  Tired )
тъй тъй, ама ша му го простим днешния мач  Naughty  Mr. Green



йееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее

 newsm20 айдеееееееееееее вълнааааа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия