МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 902
  • 2 205
# 405
Нова Зенландия Stuck Out Tongue

Ще да съм пропуснала някое географско откритие. Simple Smile

Иначе - 2,2,1 (изненадах всички, а...)
Виж целия пост
# 406
Доволна съм от резултата!

Очаквате ли добра игра от Камерун? А от Италия??????

Може ли някой по-осведомен да каже какво търсеше вчера Пипи Дикова като ководеща #Crazy на студио на световно първенство по футбол????????? Та тя освен да се усмихва като новата министърка по здравеопазването - май нищо друго не правеше....А Манченко я подканяше да задава въпроси по много смешен начин, като майка към малко дете - Я кажи сега маминото на тази леличка еди кое си стихотворение..........
Виж целия пост
# 407
аууу бях ги позабравила холандците, обаче сега като успях да ги погледам -  Crazy. Бравас на лалетата. Snajder много се раздаде  Crazy
Датчаните и те имаха шансове. Приятеля ми ми разказа за '92ра, как са ги са събирали в последния момент за мачовете  Mr. Green, жалко, че не съм била по-голяма да гледам тогава, било е много забавно  Mr. Green

мойте прогнози до сега  - пълна каша, няма да се излагам пред вас.  Joy

п.п. офффф вярно, това недоразумение Пипи, ми действа по съшия начин като звуковете на вувузелите  Mr. Green
Виж целия пост
# 408
Ами какво да и се чудим на Пипи,пробват се от БНТ да видят дали е наследила нещо от баща си,ама тц,не става.
Виж целия пост
# 409
Надявам се Япония и Камерун да направят красив и атрактивен двубой и по-добрия да спечели , докато за довечера се надявам Парагвай да разбие смешните жабари , които просто са като Франция на това световно слаба работа. Пипи нали превежда на чуждестранните гости и нали е криза са решили да се спестят и от втора водеща. Нали Ели Гигова е с Кедъра водеща , а Пипи с Манченко.
 
Виж целия пост
# 410
Какъв кеф. Самураите срещу Неукротимите лъвове.
Виж целия пост
# 411
Kaкво блеят всички в това световно? Нали ние не играем, следователно изобщо не ме вълнува кой как и къде играе... Интересно ми става това световно (т.е. започвам да го гледам) след четвърт финалите. Grinning
Вчера един чичка ме пита (докато излизах от работа), как свършили еди кои си... Викам му - Откъде да знам, нали ние не играем... а той мърмори.  Laughing
Вече футбола не е интересен, няма ги онези сърцати легенди... Имаше футболисти с финес - Марио Кемпес, Кройф, Гаринча... вече всичко е изкривено. Меси изобщо не го харесвам.
Симпатизирам на Сърбите, тъй като си ги харесвам.  Peace
 
Виж целия пост
# 412
Изпуснах аз Холандия - Дания, ама сега поне Камерунците да погледам  Twisted Evil
Виж целия пост
# 413
Хм..двата мача ги познах..остава третия да е хикс Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 414
И аз до тук съм на 100 процента. Аз също довечера чакам Х.
Виж целия пост
# 415
Доволна съм от любимите ми холандски левенти!  Grinning
Виж целия пост
# 416
Аз малко като в небрано лозе,ама колко свършиха Камерун с Япония?  Blush
Виж целия пост
# 417
Япония - Камерун..1:0 Peace
http://www.youtube.com/watch?v=fIXtl8HFydY
Виж целия пост
# 418

Мерси,значи не съм изпуснала нищо след гола.  Mr. Green
Виж целия пост
# 419

Мерси,значи не съм изпуснала нищо след гола.  Mr. Green
..аз да ти кажа и от двата мача до сега няма нищо за изпускане Joy
От началото на световното..само Аржентина ми е харесала като игра..и ще стигнат далеч Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия