МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 925
  • 2 205
# 735
Супер мач се получи!
Яд ме е за корейците (баси,не вярвам че го казвам) ,имаха хъс при 2:1,ама това вече им дойде в повече...  Tired
Виж целия пост
# 736
Да, бе, и аз симпатизирам на Аржентина, но ми става криво за корейчетата!
Виж целия пост
# 737
Какво пък му е странното да подкрепяте Корея . Много добър отбор , бърз и техничен . И защитата им не виждам да е по-слаба от тази на Аржентина. Просто Аржентина имат много класни и изобретателни нападатели. Това е разликата . Иначе за мен е глупост да кажеш , че защитата на Корея е трагична.
Виж целия пост
# 738

Какво пък му е странното да подкрепяте Корея.


Не е странно,просто не съм им фен.
Мисля,че това е достатъчно.
Пък че играят-играят.
А мача стана върхЪ!  Mr. Green
Виж целия пост
# 739
Какво пък му е странното да подкрепяте Корея . Много добър отбор , бърз и техничен . И защитата им не виждам да е по-слаба от тази на Аржентина. Просто Аржентина имат много класни и изобретателни нападатели. Това е разликата . Иначе за мен е глупост да кажеш , че защитата на Корея е трагична.

Мии... един автогол + че редовно оставяха непокрити хора в наказателното поле при статичните положения близо до вратата... Трагична е - пък ти си имаш право на друго мнение.
Виж целия пост
# 740
М много съм доволна,хареса ми мача ,дано вече да няма такива скуки, както досега
Виж целия пост
# 741
АРХЕНТИНА,АРХЕНТИНА.......ааааааааааааааа,ооооооооооооо(и всички гласни,за които се сещате)
Това е истинска АРХЕНТИНАДА
Пипаме я вече купатаааааа
Най-добрия мач до момента!!!!
Виж целия пост
# 742
Поздравления, dyvaromiHug

 football
Виж целия пост
# 743
Let's go Korea ! Целият български народ стиска палци на братския корейски народ да надиграе отбора на италианските емигранти от Патагония. Хайде Джи Сунг , Йонг Пио , Чунг Йонг , Донг Гук , Чу Юнг и разбира се Ду Ри и Донг Жин . Оу май изпускам Нам Ил и Сунг Йонг .
dido.за пореден път демонстрираш енциклоперични познания,впечатлена съм!!!,Гледам днес и в областта на географията се изявяваш.Обаче точно пък жителите на Огнена земя и Фолклендските острови са може би единствените жители на Аржентина,дето не им дреме много за футбол,така че грешиш Naughty
И доколкото виждам ,не целият,още по-малко братски народ  ,бялгарски е стискал палци на корейците!
И верно ,че голям процент от аржентинците са потомци на италианци,но НЕ САМО Naughty А къде ме прати чак в Патагония да ептен изтръпна от студ  не мога да разбера!
И да кажа,яе предпочитам Японски марки техника Laughing
Мамо Цоцоланке Hug!!! И на всички,които гледахме един хубав мач най-подир!

Виж целия пост
# 744
Поздравления, dyvaromiHug

 football

Благодаря! Hug
Виж целия пост
# 745
Пратих децата да побибиткат малко на комшиите,които са корейци(комшиите,не децата,децата са си половин аржентинци!)  Embarassed,ама нмого хахакано го даваха,та се издразних Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 746
Айде Нигерия! Flutter
Виж целия пост
# 747

Айде!!!!!!!
Виж целия пост
# 748
Ето на!  Mr. Green
Виж целия пост
# 749
Айде комшиите Гърция сритайте им черните задници на Нигерия!!!
Мразя Нигерия от САЩ 94!!! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия