МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 921
  • 2 205
# 915
newsm20 баси сега включвам и гоооооолем кеф
И аз така! Тъкмо почнах да гледам сериозно! Йееее!
Виж целия пост
# 916
Хич не ги забавиха,след като изгониха Клозе!
Виж целия пост
# 917
newsm20 баси сега включвам и гоооооолем кеф
И аз така! Тъкмо почнах да гледам сериозно! Йееее!

Хайде бе, къде ходите?!
Я веднага пред телевизора!  Naughty
Виж целия пост
# 918
Червен картон за Клозе и минута след това гол за сърбите.......Ами те си бяха настоятелни в последните минути,да им е честито........
Виж целия пост
# 919
хихихи да бе Вени и аз така фанах и червения картон на Клозе.
до колкото разбирам и двата отбора са се хвърляли кат лЪове  Mr. Green, жълти картончета, положения ... похвално  

п.п. Светлица -  perko
Виж целия пост
# 920
Вече мачовете почват да стават интересни!
Майко, видяхте ли какво стана пред вратата на сърбите!
Виж целия пост
# 921
Ах,как изпуснаха немците!
Все така да играят!  hahaha
Виж целия пост
# 922
Мале, включих на наааай-интересното!!! Колко се кефя за сърбите! Добре, че германия не вкара, мале сръбският футболист как си спаси вратата  Crazy

Ах,как изпуснаха немците!
Все така да играят!  hahaha

 Joy
Виж целия пост
# 923
Много съм проклета,ако викам за другия отбор!  hahaha
Виж целия пост
# 924
лелелеллелел какви пропуски за швабите - браво бре ... нИ мЪ бийти, ама евала за усърдието им де  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green


Виж целия пост
# 925
Сарказъмче, много си си добре, койта излъга,  че си проклета  Mr. Green.
Виж целия пост
# 926
лелелеллелел какви пропуски за швабите - браво бре ... нИ мЪ бийти, ама евала за усърдието им де  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Еее, как ше те трепем, бре  Hug! Не може на черното да кажем бяло! Пък и една победа е по-сладка, когато противниковия отбор се е държал на положение, когато и двата отбора са играли добре!
Виж целия пост
# 927
Сарказъмче, много си си добре, койта излъга,  че си проклета  Mr. Green.

Ми гле'й как ги кълна!  hahaha

Бай дъ уей,немците много зле стоят тоя мач,'що така са се стреснали?  newsm78
На братята сръби-браво,страхотна игра!!!  Flutter
Виж целия пост
# 928
Яяя гледай ти!
Каква чевръста българска репортерка!  hahaha
Оливър Кан успяла да спре за интервю!

А тая Галя от Мондиал Куиз,да вземе да си издуха носа,че ми звучи като развалена тонколона!
Виж целия пост
# 929
 Joy  Joy  Joy , тъкмо щях да пиша и аз за чевръстната Петя с големите ..... способности  Joy  Joy  Joy
 за къде без нея, то тя ако не фане някой, кой, кой ... питам аз Joy

п.п. нещо ми запецна сайтчето  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия