Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/-27

  • 52 066
  • 739
# 705
Аз каква диета карам, направо нямам думи.
Днес още не съм нито яла нито пила нищо.
Нямам време  Tired
Виж целия пост
# 706
аз пък все броя минутите до следващото ядене .... Joy

млечен ден отново .... колкото и да ми е вкусен таратора, ама никак не ме засища в късните часове на деня ..... но вечерта съм на изпит, така че няма как да ям  newsm62
Виж целия пост
# 707
Благодаря, DoRe Do, не е истина-чак ми стана гнусно! НЕ ИСКАМ КОЛА! Резултати ще има, само още малко търпение. Аз днес бях на работа и там си носех ябълките, но пък на обяд си хапнах една филийка от най-черния хляб, който ми се стори по- вкусен и от шоколад( днес е въглехидратен ден). Утре пак мляко и още 6 дни...Ще се меря в петък и ще докладвам. Момичета , дано не ви гони глад и минусови резултати с метъра и на кантара!!!
Виж целия пост
# 708
 newsm10 Внимание, внимание .... не издържах днес и реших да се претегля на кантара и какво да видят очите ми ..... - 0.6 кг. за 5 дена, малко, но толкова щастлива се чувствам все едно е показал - 6 кг. newsm08

Усмихнат уикенд!!!!
Виж целия пост
# 709
Момичета, предполагам, че зеленчука за деня може да е във вид на салата или задушен с малко зехтин и сол или е за предпочитане натюр?
Виж целия пост
# 710
Браво, DoRe Do, това си е нещо! Пожелавам ти мечтаните килограми! Аз съм вече 55 килограма, но след пълно изпълняване на 11 дни от първия етап на диетата и след изтощителните упражнения и мазане с антицелулитен крем коремът си стои, но продължавам упорито. Стискайте ми палци! А за зеленчука аз лично , когато е в млечния ден не му слагам нищо. Все едно си паса трева, но... Момичета, приятна почивка, сит уикенд и достатъчно минуси!
Виж целия пост
# 711
Записвам се, смятам от утре да започна втория вариант  Peace
Виж целия пост
# 712
Здравейте и от мен . Hug
От днес започвам и аз страхотната.Дано успея този път..Миналия път започнах и зарязах  Confused ConfusedНадявам се този път да съм по сериозна ,че пролетта наближава.При мен е още по - трудно,защото съм със заболяване на щитовидната жлеза и много лесно трупам килограмите -просто кошмар.Ами товае май- успех на всички. PeaceЩе се подържаме в темичката Hug
Виж целия пост
# 713
Здравейте прекрасни, аз днес започвам трета седмица от първия етап. Знам че не е правилно, но ми допадна и мисля да изкарам и тази седмица така, а следващата да започна втория етап. За две седмици съм -4 кг, като втората седмица започнах да свалям много по бявно, което си е в кръга на нормалното. Добре дошли на новорежимните  Hug. Пожелавам много инат и минуси на всички.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 714
Успех на новодошлите  newsm51 smile3501 ще чакаме да се похвалите с резултати Wink аз днес започам етап 2 от страхотната диета за още по-стахотни мами  Grinning

Весела седмица с пожелание за многооооооооооооооо минусчета Wink
Виж целия пост
# 715
Привет на новодиетичните! Аз и утре съм на първия етап и почвам да се  захранвам уж... Желая март да е  с достатъчно минуси, момичета !
Виж целия пост
# 716
Честита Баба Марта! Желая ви много здраве, щастие, усмивки и всички сбъднати мечти!!!
Виж целия пост
# 717
Ами добре сме заварили !! Hug Hug
Честита баба Марта на Всички и от мен - да сте мноого здрави ! Hug
Аз днес след първи ден съм минус килограм -чак не мога да повярвам..Най вероятно е случайно и ще започна пак да се задържам на килограмите,но пък днес съм радостна от постижението! Simple Smile
Виж целия пост
# 718
Здравейте, от днес се присъединявам към всички Страхотни диетуващи. Много минуси пожелавам на всички   bouquet.
Виж целия пост
# 719
Здравейте и от мен, от 5 дни спазвам режима, отчета е -1кг, целта ми е поне около 3 надолу, спазвам го за втори път, първия път за 2.5 месеца свалих 8кг, надявам се и този път да имам успех, видимо свалям отстрани т.нар.'' паласки'', а уви на коремче едва забележимо за съжаление, явно структурата си казва думата.
Успех на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия