True Blood сезон 3- 20 синджира скъсахме,но го дочакахме-25 тема

  • 16 938
  • 713
# 195
Мерси за пожеланията момичета, леле как ми се дигна тонуса от клипчето на Ерик и Суки Mr. Green Пуци подписа ти в действие моля Embarassed
Виж целия пост
# 196
ауууу, тука вече умрехме всички!!!  6 НОВИ КЛИПА, БОЖКЕЕЕ (Сега виждам, че тука са тези на Сукито с Ерик и Алсид, простете за повторението  Embarassed)

Айде 4 дни само ох, ох, ох, ауу.
Виж целия пост
# 197
Цеци, мър, няма да оцелеем до тогази, бре! Армията ни по хотели и мотели, на разходки с лодки, медиците ни и те по ангажименти ...
Умрехме си млади и вдървени  ooooh!
Виж целия пост
# 198
Цеци, мър, няма да оцелеем до тогази, бре! Армията ни по хотели и мотели, на разходки с лодки, медиците ни и те по ангажименти ...
Умрехме си млади и вдървени ooooh!
особено "вдървени"  hahaha hahaha hahaha

Ае Кате, аз съм на принципа да сме тренирани, че да не дадем фира още на 14ти  Mr. Green
Ей, ше викаме Командира да свестява  Crazy
Виж целия пост
# 199
А, кво? Аз съм тука, бе, вися затворена в хотелската стая, докато милото опъва на нивата, дет се вика и си чета книжки.

Моля, всеки, който има нужда, да се възползва от апаратурата в подписа ми  bowuu Нема да ми мрете, че ви избих!  Mr. Green

Не мога клипове да гледам аз, само Меченце ми е в главата, Уоми е виновна, да знаете, ако случайно се гътна.

Цеци, мър, няма да оцелеем до тогази, бре! Армията ни по хотели и мотели, на разходки с лодки, медиците ни и те по ангажименти ...
Умрехме си млади и вдървени ooooh!
особено "вдървени"  hahaha hahaha hahaha

Ае Кате, аз съм на принципа да сме тренирани, че да не дадем фира още на 14ти  Mr. Green
Ей, ше викаме Командира да свестява  Crazy

На 14 аз лично ще оповестя кой да се гъта.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 200
Току що гледах РМ и сега рева Cry
Пуци-очарована съм от играта на Мечока-такъв талант!!!Толкова страстно играе...думи нямам.Филма е страхотен.
Сега ще бърша сълзите и пускам новите клипове.
Виж целия пост
# 201
Пуци що аз  Whistling какви мисли ти се въртят из главата ... ? Да не си представяш океан остров и Мечо със светеща кожа  Joy

Ето и стилове от Ерик Суки клипчето тук
Виж целия пост
# 202
Тренировката продължава  Mr. Green ВИДЕО ДЖО НА ПРЕМИЕРАТА
Виж целия пост
# 203
Току що гледах РМ и сега рева Cry
Пуци-очарована съм от играта на Мечока-такъв талант!!!Толкова страстно играе...думи нямам.Филма е страхотен.
Сега ще бърша сълзите и пускам новите клипове.

Нали? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Пуци що аз  Whistling какви мисли ти се въртят из главата ... ? Да не си представяш океан остров и Мечо със светеща кожа  Joy

Точно, само дето не ми трябва да свети, аз си го предпочитам натюр  Blush Blush

Бе много горещо в тая стая, бе! Rolling Eyes

ПП Десантчик, вие сериозно сте се заели със задачата, а?  Mr. Green
Виж целия пост
# 204
Пуци моя грешка  Naughty
Вече никаква художествена литература когато си на работа !

Ох този сезон ще е добър доста добър, но честно казано нямам търпение за книгата.  Hug

Зиз поздрав Simple Smile тук много страшен твоя Бил
Виж целия пост
# 205

Зиз поздрав Simple Smile тук много страшен твоя Бил
Не е страшен бииии.
Тук гледа мръснишки, кат секси пуси би - мъъррррррррррр. smile3544
Виж целия пост
# 206

 hahaha Баш тук казва, че ще се появи в епизод 3. Ма мило, няма нужда да им го натякваш на тиа, би. Нали си праснал белЯжка на колибката ни, би аморе мое  Heart Eyes
Виж целия пост
# 207

 hahaha Баш тук казва, че ще се появи в епизод 3. Ма мило, няма нужда да им го натякваш на тиа, би. Нали си праснал белЯжка на колибката ни, би аморе мое  Heart Eyes
hahaha rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 208

 hahaha Баш тук казва, че ще се появи в епизод 3. Ма мило, няма нужда да им го натякваш на тиа, би. Нали си праснал белЯжка на колибката ни, би аморе мое  Heart Eyes

 hahaha Ми то не всички стигат до колибката ви, бе, Манганиело.
Виж целия пост
# 209

 hahaha Баш тук казва, че ще се появи в епизод 3. Ма мило, няма нужда да им го натякваш на тиа, би. Нали си праснал белЯжка на колибката ни, би аморе мое  Heart Eyes

 hahaha Ми то не всички стигат до колибката ви, бе, Манганиело.

Тя сложила 3 реда телена ограда...... Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия