True Blood сезон 3- 20 синджира скъсахме,но го дочакахме-25 тема

  • 16 932
  • 713
# 240
И преди колко теми беше това, ехххх!
Сите се ловим, бре  Hug
Виж целия пост
# 241
И преди колко теми беше това, ехххх!
Сите се ловим, бре  Hug
То си е почти цяла година би.
Виж целия пост
# 242
Светлеееее,много си мълчалива бре Whistling
Виж целия пост
# 243
Вече няма да питаме новите попълнения-Бил или Ерик hahaha hahaha
Вече ще е Бил,Ерик или Алсид JoyА към 4-5 сезон ще добавяме и още имена hahaha
Виж целия пост
# 244
Вече няма да питаме новите попълнения-Бил или Ерик hahaha hahaha
Вече ще е Бил,Ерик или Алсид JoyА към 4-5 сезон ще добавяме и още имена hahaha

Бил, Ерик или хич Алсид  Crossing Arms Друг въпрос не признавам  Mr. Green
Виж целия пост
# 245
Вече няма да питаме новите попълнения-Бил или Ерик hahaha hahaha
Вече ще е Бил,Ерик или Алсид JoyА към 4-5 сезон ще добавяме и още имена hahaha

Бил, Ерик или хич Алсид  Crossing Arms Друг въпрос не признавам  Mr. Green
Ааа моля,моля! Crossing Arms
Който влезе направо му казва: Ич не си помисляй за Бил,щот фенки затривам всякакви. Mr. Green
Но,аз си мисля,че няма да имам проблеми щот све живо ще хвърчи по Ерик и Алсид. Mr. Green
Виж целия пост
# 246
Ми той кой остана ...  Whistling  Joy Без Бил, без Алсид...
Виж целия пост
# 247
Ми той кой остана ...  Whistling  Joy Без Бил, без Алсид...

Аре спрете се бе.......... smile3516
Виж целия пост
# 248
Остана брата на Суки не е лош и има интересни фотоси. А и Сам-чо Simple Smile Стига да искаш има Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Добър ви ден, мили мои! Вашият Командир днес е втора смяна на тръстиката, та затова съм със закъснение.

Благодаря на отчелите се, да не ви мисля. Утре пак! Sunglasses В неделя ще има специално изявление-призив към въоръжените сили по случай Новата година.

ПП Уоми, усещах аз някак, че ще ме посрещнеш с красота за събуждане и не сбърках  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 250
Зисе,Светлето е доста притеснена от предстоящото събитие. Понеже ти си й най-близо,може да те пратим като официален представител на клуб "Гугутка" да й даваш кураж......... Whistling
Виж целия пост
# 251
Другият вариянт да плаша нахалните фенки е всяка сутрин да идвам с  реф
на дива коза: Билито из мааааааайн,ясно! newsm61

Зисе,Светлето е доста притеснена от предстоящото събитие. Понеже ти си й най-близо,може да те пратим като официален представител на клуб "Гугутка" да й даваш кураж......... Whistling
Тъй ли,колко съм и близо и защо е притеснена? Thinking
Нима има нечисти помисли към моя субект?
Виж целия пост
# 252
Ей-пазите си дуварите Mr. Green Mr. GreenИмах впредвид,че нали дежурно питаме всеки.Успокоението е,че се задават доста попълнения в мъжкия каст,дай боже следващите сезони още Praynig
Виж целия пост
# 253
Не, мър, Зиско - ши ражда момичето  hahaha
Виж целия пост
# 254
Не, мър, Зиско - ши ражда момичето  hahaha

Аха....... Peace

Ами близко ти е Зисе,щом ходи пеша до Тина Киркова Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия