True Blood сезон 3- 20 синджира скъсахме,но го дочакахме-25 тема

  • 16 926
  • 713
# 315
Моля ви някой да ми спре Youtube  Praynig Praynig Praynig
Дю знам, че се сърдиш ама виж какво видео на нашто мъжле бе  smile3544 smile3544 smile3544
Деймиън Салваторе

Прави били хората: Който гроб копае други му сам пада в него!  smile3544

Да видиш сега!  hahaha За наказание няма да ти спираме ютуба  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Искаш ли валиумче?  Whistling

Дю, де си, бре? Ела да си защитаваш правата, аз правя каквото мога, ама...
Виж целия пост
# 316
Да изплакнем око и ухо Grinning Уоми, дай малко ред , бре  Mr. Green

Танчик, колкото искаш, ако са малко програмката започва да ги върти, така че празно няма да остане  Wink Ако имаш любим сайт с фотоси, дай линк, пък аз ще ти сложа най-горещите  Blush
Виж целия пост
# 317
Докато ми се зареди видеото на Кату за да не загубя мойто че затварям ютуба
Трайкова може да си го виждала ама много добро видео с твоито мъж ето тук
Виж целия пост
# 318
Да изплакнем око и ухо Grinning Уоми, дай малко ред , бре  Mr. Green

Страхотно е! Hug Аз първа гласувах Party

Уоми,гледала съм го,но това няма никакво значение,мерси. Hug
Виж целия пост
# 319
Аббааааа, ко прайте вие ба, направо не мога да насмогна Crazy
Пишете с бързината на картечници, явно ви е обхванала треската по новия сезон, това съчетано с жегата отвън, все едно сте шмръкнали по едно
Виж целия пост
# 320
Да изплакнем око и ухо Grinning Уоми, дай малко ред , бре  Mr. Green

Танчик, колкото искаш, ако са малко програмката започва да ги върти, така че празно няма да остане  Wink Ако имаш любим сайт с фотоси, дай линк, пък аз ще ти сложа най-горещите  Blush
малеее изпоумряхме... moresmile
Виж целия пост
# 321
Кату    bouquet и коментирано даже Wink
Виж целия пост
# 322
Дю, де си, бре? Ела да си защитаваш правата, аз правя каквото мога, ама...

Аз за какво те бомбя цял ден Simple Smile за да правиш колкото се може по малко  Twisted Evil А като видиш пооследните две очаквам да се загубиш до довечера поне  Whistling
Виж целия пост
# 323
Кату    bouquet и коментирано даже Wink

Да би  Grinning Благодарско!   bouquet
Танчик, мерси за гласуването. И аз си пуснах глас и станаха два  Hug  Mr. Green
Виж целия пост
# 324
КатееCrazy Heart Eyes   smile3544 мерси, мерси!  Hug Умряла съм сигурно, пиша от отвъдното  Mr. Green Я кажете коя е песента, че аз не мога да чуя  Sad Колежките ме гледат странно защо съм се подпряла на една страна, блея с жаден поглед и отпивам бавно, бавно водичка  Mr. Green
Виж целия пост
# 325
Кату    bouquet и коментирано даже Wink

Да би  Grinning Благодарско!   bouquet
Танчик, мерси за гласуването. И аз си пуснах глас и станаха два  Hug  Mr. Green


Не знаех, че има и гласуване +1 бройте Wink
Виж целия пост
# 326
За какво гласувате бе newsm78
Виж целия пост
# 327
Ккккккаттттооуууууу!  #Shocked #Shocked #Shocked smile3544 smile3544 smile3544

Защо, бе, жена, защо?!?!

Катее,  Crazy Heart Eyes   smile3544 мерси, мерси!  Hug Умряла съм сигурно, пиша от отвъдното  Mr. Green Я кажете коя е песента, че аз не мога да чуя  Sad Колежките ме гледат странно защо съм се подпряла на една страна, блея с жаден поглед и отпивам бавно, бавно водичка  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha Изплези им се, и ебз тва знаят, че си луда.

Песента е Watta man на Salt'n'peppa
Виж целия пост
# 328
Кате,във Фейса ти пратих покана за една страница с много Алексови снимки. Ама добре е да чуеш първо песента,преди да избереш снимките.Има я в моя профил. Peace
Виж целия пост
# 329
Песента е на  Salt n Peppa Whatta Man.

Деми, убиваш ме  Laughing Я хвърли и ти едно око да се съвземеш ... или да се отнесеш http://vbox7.com/play:881ec57e

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия