True Blood сезон 3- 20 синджира скъсахме,но го дочакахме-25 тема

  • 16 921
  • 713
# 375
Дю съкровище и аз имах среща днес с него. Имаше проблем не бях сторила достатъчно добри дела за да продължа, а Луци не ме искаше защото не бях доставила достатъчно добри души  Twisted Evil въпреки опитите ... Подозира че има заговор срещу него и затова съм още тук Simple Smile
  Joy Joy Joy  Как не сме се засекли,някъде по поляните


Ти не мисли за поляните ами виж поздрава Simple Smile чакам те пак пред портите горе Simple Smile
Виж целия пост
# 376
Въх ДЮ пиши моля те притесних се сериозно  Praynig верно че си ми съперница ама не съм убийца бе ... ДИшайййй Дишайййй.
0000 колко е номера на Дю ??? Спешния екиппп моляяя
Виж целия пост
# 377

Ти не мисли за поляните ами виж поздрава Simple Smile чакам те пак пред портите горе Simple Smile

Дам ще се позадържа при Пешко още известно време
 
Mr. Green Ти тройка ли ми предлагаш да правим с Дамян,а?



Виж целия пост
# 378
Въх верно че за него съм готова на всичко ама за това не съм се замисляла Simple Smile
Предлагам ти като мормоните да си го поделим. Ти си първата жена Simple Smile държиш финансите разпределяш задълженията и правиш графика за нощите ...
 Mr. Green Къща до моята съвсметни закуски Simple Smile празници и т.н. Едно голямо семейство ... без караници кавги и пистолети.
Виж целия пост
# 379
Ама чудно място за срещи сте си избрали-пред портите на бай Пешо....... Mr. Green
Виж целия пост
# 380
Без кометар просто    
 




Виж целия пост
# 381
 Shocked кво е това ?
Моля обяснете моля Sad готвя осмъртяването си и това на КОмандоршата и Дю Simple Smile
Виж целия пост
# 382
Действието се е развило преди 2 години, ако това може да е някаква утеха. Е тая се е вряла и продължава да се вре при нашите хора  #Cussing out
Виж целия пост
# 383
Действието се е развило преди 2 години, ако това може да е някаква утеха. Е тая се е вряла и продължава да се вре при нашите хора  #Cussing out
ама кой е тоя и това ли е парцала ???
Виж целия пост
# 384
Ох добре,че изяснихте от кога е снимката, че ми прилоша   #Crazy


 

ама кой е тоя и това ли е парцала ???



Алооо   Любовчийката ,това е Иън
Виж целия пост
# 385
Алооо   Любовчийката ,това е Иън

ШШш втората снимка не я бях видяла бе  Blush по първата как да го позная .
Въх мар майкооо кажете че ръцете й са вече далече от него ???

Дю ИрПуц
Ръкавицата е хвърлена  Mr. Green

Damon Salvatore Vs. Edward Cullen
Виж целия пост
# 386
http://www.ew.com/ew/video/0,,20355856_20392427,00.html?bcpid=90 … bctid=91248311001
Видео относто корицата, Алекс е прекрасееееееен Embarassed
Виж целия пост
# 387
Малее ама това Джесика Симсън ли е бе ? Прилича ми на бившата на Тимбърлейк  newsm78
Виж целия пост
# 388
Тази Парцалета понеже кариерата и е наникъде и все гледа се се обзаведе с известен мъж.Преди 2 години тъкмо Иън е бушувал в Изгубени и е бил известен.
Трайки-песента на Лейди Гага- Алехандро да не е писана за Алекс-що ли е кръстила така момъка.Сигурно целувката още и държи влага Mr. Green
Виж целия пост
# 389
Трайки-песента на Лейди Гага- Алехандро да не е писана за Алекс-що ли е кръстила така момъка.Сигурно целувката още и държи влага Mr. Green

Амииии,нищо чудно.Той откъдето и да мине,не остава незасегната откачалка.... Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия