Жега е. Лятото дойде. НОЕМВРИйче ще види за пръв път море - 10

  • 28 964
  • 747
# 150
Добро утро!

Евочудовището се буди днес от 6 на всеки 30 мин  Close.

vess_82 Честито! Чувството е страхотно като ти се махне това от главата.

От тези тип столче ме отказа една приятелка. На брат й на детето му били купили такова и то решило, че като му се пишка или ака и обикновено столче върши същата работа.
Joy Как им хрумва само  Laughing, на мъжа ми племеника беше пъхал вафли във видетото пък Simple Smile.

Вълканова снимките са разкошни   bouquet!

Бая честита годишнина! Много любов и разбирателство ви пожелавам! Леле 6 зъба вече, ние още нямаме ни един  Laughing! То и коса нямаме, като добавя и мрънкотенето - едно голяяямо бебе си е още  hahaha.
Виж целия пост
# 151
Здравейте!

Бая - Честита годишнина! Много да сте щастливи и да почерпите на златната сватба Simple Smile. Шест зъбчета - браво! Ние сме с два все още, ама има време!

vess_82 - Поздравления за изпита!!! Браво! Аз имам още 3г до тогава, ама да е живот и здраве

Миме - Целувки на морето да пратиш, а за млякото паднах направо! Но дано поне да изкарате весело!

Кики - Пооправи ли се вече? Целувки на теб и Ади!

Хубав и прохладен ден от нас!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 152
Момичета, само един бърз въпрос. Нормално ли е да ака 3 пъти на ден?
По принцип ака 1 или 2 пъти, но днес от сутринта е пълнил пампата 3 пъти (два пъти твърдо, третия - нормално рядко)....  newsm78

Извинявам се за тъпия върпос, ама....
Виж целия пост
# 153
Момичета, само един бърз въпрос. Нормално ли е да ака 3 пъти на ден?
По принцип ака 1 или 2 пъти, но днес от сутринта е пълнил пампата 3 пъти (два пъти твърдо, третия - нормално рядко)....  newsm78

Извинявам се за тъпия върпос, ама....

Мисля ,че няма защо да се притесняваш, щом не е прекалено воднисто няма проблем Peace
ние от както се захранихме акаме по 2-3 пъти на ден зависи какво сме хапвали Simple Smile
Виж целия пост
# 154
Тони при нас напоследък е по 4 пъти даже, но си е добре детето. Нормално е според мен.
Виж целия пост
# 155
Добър ден и от нас!!

Миме леко завист изпитвам за моренцето.....  Mr. Green Да се цопнеш и за нас! Е надявам се и нас да ни огрее и през септември да има няколко хубави дни .
Весс браво за изпита,че и с отличен.Как свари въобще??? Пожелавам ти хубава работа да си намериш.
Антония ако не е рядко няма страшно! Аз нали вече съм с доста опит по дрисъците  #Crazy #Crazy...
Маргаритка и моите днес много ранобудни бяха в 5.30 кукнаха.Хич не ме питат,че снощи до 12 гладих... Даже срам не срам съм задрямала днес на обед на пейката пред блока  Embarassed
Бая честита годишнина!! Много да се обичате и разбирате!
Ще имам гости.Оставям ви.
Лека вечер!
Виж целия пост
# 156
Янечек - млякото беше 100мл. = 2.50лв.  #Cussing out........странно ми е, защото храната на закуска, обед и вечеря е в промишлени количества и разновидности плюс бар за закуски и пиене по цял ден.

Току що  заваля брутално  и май сме до тук с хубавото време. Днес сутринта направихме първи плаж и бебата много се забавлява в лодката с водата. Ние с мъжо като невидели изгоряхме - ама то акъл трябва - очевидно не ни е споходил още  Mr. Green  На басейна на хотела пак и напълнихме съоръжението и отново имаше голямо пляскане. Ето снимчици  http://www.album.bg/maria.krumova/images/23794185/

Вес - честитооооо  Hug
Вълканова - снимките са много готини.
elist - за цопване нещо още ми е студено - на дрегото море през юли.

Отивам да се обличам за вечеря - очевидно яденето ще ни е основно занимание.

Лека вечер
 

Виж целия пост
# 157
Здравеѝте,  Hug
Честити поводи мили мами! Heart Eyes Дано все хубави неща да ви се случват и много усмивки! Hug
Аз съм по - добре. Пия си антибиотика и така,..все още кашлям, като магарица но хапвам боров мед подарък от МИЯ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и безброѝ по толкова! Heart Eyes
Стеле Забравих да те поздравя за отслабването! Hug Ти си моята гордост и определено ти личи!
Вес Честито дипломиране! Емоцията е много приятна. Ако имаш снимка с тога пусни я да те видим и да ти се радваме!
Момичета, мерси за отговорите относно хлапето! Simple Smile Събота и Неделя мъжлето си е в къщи, а и сестра му вече е ваканция и не идва в нас детето! Simple Smile Бяло заѝче Hug Моето куче е много добро към хората. А хлапака, като го усети и даже започна да го тормози! Докато не казах, че аз лично, ще го насъскам да го ухапе Simple Smile Ох, какво да кажа..детенце е, аз трудно изказвам негативно мнение за дечица, но Митко  Simple Smile е уникалееннн! Simple Smile Whistling
Хрупка[/b Много се радвам, че всичко е на ред! Hug Дано наистина всичко е зад гърба ви! Heart Eyes
Миме Крумова НЯМА ДА Е ЛОШО ВРЕМЕТО! Hug Топни краче и две бузки и за нас! Grinning Леле, много сладка Дария в лодката! Simple Smile Добре и понася моренцетоо! Hug
Е. Вълканова Много сте хубави!
Бая 6 зъбчетаааа  Crazy Браво на Ицко! Grinning Нас ни мъчи един от 4-ти месец! ooooh!
ВАРНЕНКИИИ, АМА СТЕ ГОТИНИИИ Hug
Яничка 83 Ох. и Ади се буди през ноща през 30 мин. Confused Снощи не издържах и към 1.30ч я взех при мен и към 5.30 вече се беше наспала! Crazy Но ти и Елист сте героини с двама бебоци! Hug
МИЯЯЯЯЯЯЯ,  Heart Eyes ВИИИ!
Това е за сега от нас, после пак1 Grinning Wink
Виж целия пост
# 158
А ето ни на гърне, но още не сме го пълнили! Laughing

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000738548123#!/photo.php?pid=634257&id=1495224179&fbid=1299005283959
Виж целия пост
# 159

maria.krumova, страхотни сте!!! Водата в лодката морска ли е?
Виж целия пост
# 160
Ех....Мимееее, замечтах се. Дарето се кефи яко май  Hug

Кики - мина ми държавния изпит всъщност, а дипломите ще ни раздават чак февруари, но и тогава ще е без тоги  Simple Smile. И предишното ми образование като завършвах пак нямаше тоги  Crazy.
Ади е разкошна  Hug.

Днес бяхме до Банкя, междувременно се сдобихме и с очила с мъжа ми на доооста голяма далавера  Crazy. Ето ги моите:



Това е от мен, дами

Приятна вечер   bouquet
Виж целия пост
# 161
Миме Крумова да вземещ да побаеш за хубаво време ,че и ние пристигаме след 3-4 дни  Mr. GreenДано не познаят прогнозата....

@ntonia   споко,нормално е ,зависи какво е яло детето....ако не са в рамките на 1ч няма проблем.И на нас ни се случва понякога...
Виж целия пост
# 162
приветттттттттттттттт и от мен,

току-що акустирах вкъщи, и сега маневрирам около 5-6 "купчнки" Laughing за пране....

времето беше страхотно у гръцко, Пламена се държа просто великолепно, и обещавам най-тържествено пак да я водим на почивка  Mr. Green

въобще не съм ви чела, но бързам да кажа че ми липсвахте и до ден-два ще ви изчета за да съм в час с новинките Laughing

п.с

скоро ще си имаме зъбче  Wink , почти го виждам излязло  Laughing

Кики, мернах че си болничка! бързо да се оправяш!  Hug
Виж целия пост
# 163
А някой да продължава да ака като Никола на 4-5 дни? Не знам вече какво да му давам да яде на това дете, струва ми се, че просто на толкова време има нужда да се изака и нищо не променя този факт Sad
Ето ни с Никола днес на море, ходихме първо на Дълбока (много препоръчвам това място, само джобовете да са пълни), после на Болата да се изкъпем.

http://www.flickr.com/photos/yana931/
И да кажа, че Никола ужаасно много обича краставици!  Laughing Не знам как успява да я дъвче, но му беля, режа по дължина и като му я дам, накрая остава почти нищо. Пробвайте!
А.. обича и бира! (нали не си помислихте, че е пробвал  Laughing)
Виж целия пост
# 164
Я ДА ВЗЕМА ДА СЕРВИРАМ ЗАКУСКА, ЧЕ СЕ МОТКАТ НЕЩО РАНОБУДНИТЕ  Mr. Green



Ола ла Она на Ана на на но оооооооо - това ми е ритуалния танц за хубаво време  Joy

Норче - вчера с мъжо си говорихме, че трябваше и ние в гръцко да отидем - на по-тихо. Тук не е лошо но не съм свикнала с толкова хора на почивка
@ntonia - морска е и после от басейна.
Вес - много добре ти стоят новите очила  Mr. Green просто толкова прилича на теб Ина, че си те представих съвсем точно.
Кики - оправяй се по-скоро  Hug Hug

Аз чакам да стане закуската в 7.30ч. - добре че  е от толкова рано - за такива ранобудници като нас  Laughing

Дария откакто тръгнахме за морето спи по пет пъти на ден за по около час - режима отиде на кино ама тя сама така си го направи. И новото двайсет е, че мрази шапки - не знам какво ще я правя.

Хайде хубав ден - засега е много слънчев - слава богу.



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия