ФЕВРУАРчета, лятото посрещнете и за среща се гответе

  • 42 664
  • 682
# 555
Гледам ви че се люлеете, честно казано цял ден и аз това правя, взех да се питам в Бургас ли съм, в София ли ooooh!
Май всички душевни вампири ги бяха пуснали от лудницата да се разхождат свободно днес, та се отбиха и при мен!
И дъжда не ги спря, да го еВа!
Вал, винаги ми скриваш шапката с твойте вкуснотии, Пухините също, както фото таланта на Таня и Миленка и хобитата на Каттт и Кас! newsm20
За Ева, няма да говоря, аз винаги съм казвала, че ти си сбъркана, детето си е добре hahaha
Ние четем само и единствено Франклин и от 15-те книжки, които имаме в поредицата, се чете до припадък "червената" (както я нарича Алекс) - Франклин се хвали! Той я знае наизуст, аз мога да я изиграя Joy
Довечера ще се премерим и теглим и ще се отчета за протокола!
Много ми е вкиснато, като се вмириша, ще ви пиша пак Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 556
Вал, да благодариш на мъжа си за гъбената приказка - днес я разказах на Кало (е, може и да не е съвсем същата, но идеята ми допадна).
Elenia, ние въртим до припадък три дублирани на български филма за Мечо Пухчо. Кало си знае репликите и ги ползва на място. Един ден се ядосвам, че трябва да свърша много неща и нямам никакво време, а той ми обяснява, че трябва да си направя график. Викам си: "Брей, на какви неща ги учат в градината". Докато не чух Айо да обяснява на останалите за графика. Редовно обяснява: "Отивам да спася рождения ден на Тигър", разговаря с "кръглата луна" и прочие.
Роси, хич не ми се оплаквай - видях те как ентусиазирано скачаш на кабел и хич не ми изглеждаш вкисната, напротив Mr. Green
Нещо смешно от днешното ни приспиване: приключвам с приказката за Гъбчо (на когото дъждът му измил точките и мама Гъбарка му ги прави ту от тесто, ту от плат) и Кало започва да припява: "Дай, дай, дай". Аз се правя на ударена и го имитирам. По някое време припявам: "Ти ми дай, ти ми дай". И Калоян много възмутено ме прекъсва: "Какво да ти дам, аз нямам цици" Joy Не че не бях разбрала какво иска hahaha
Виж целия пост
# 557
Кристи, толкова ме радваш като те чета! Ние тази вечер прочетохме "червения" Франклин за 258 път hahaha
И изобщо всички които пишете тук, това са ми минутките в моя "друг" свят  Hug
Обяснението на снимката във ФБ: То ако не сме малко тра-ла-ла през деня, просто съвсем ще издам багажа  ooooh!
Колегата носеше една тежка копирна машина за сервиз, а аз с моята шинирана ръка мога да вдигна само един кабел Simple Smile И някакси от вътре ми дойде - кабела беше дълъг колкото въже Simple Smile Колежката пък от вчера е с нов обектив и докато се усетя беше запечатала момента Simple Smile
Виж целия пост
# 558
Добре че е земетресението, та да се раздвижи малко и форума....

Роси, изглеждаш перфект!
Виж целия пост
# 559
И аз не знам за каква книга говорите  Grinning
Забравих за протокола да кажа- 95 см, 15 кг. от 4-5 месеца само на дължина расте момъка.
Мислех, че само ние сме зор с нощното заспиване. Следобед иначе си поляга на дивана до мен и заспива сам, но верчер. изпитвам голяма носталгия по приспиването на цица и съм на крачка сама да го подновя. Стефан към 12-12.30 супер интусиазирано скача на спалнята като  на батут, ние с баща му сме заспали-умрели. Той определено заспива след нас.
Пишката съм му я оставила  Laughing да си играе на воля. Пъха я в различни колички, изобщо голяма гавра, но е много слепната и с игра няма да стане. Ще играе ножа. Сигурно ще го понаболи, но болката си е част от живота.
Браво на Ева, пу-пу!
Елени, да не би да очакват разговор в градината от друго естество. Аз дори и не съм се пробвала за Стефко за градина преди навършените години, тук борбата за места е съизмерима със софийската. От сега стягам план за действие за януари.
Виж целия пост
# 560
Елени, да не би да очакват разговор в градината от друго естество. Аз дори и не съм се пробвала за Стефко за градина преди навършените години, тук борбата за места е съизмерима със софийската. От сега стягам план за действие за януари.
Надявам се да не е така.Защото в противен случай,незнаят в какво се забъркват и с кого CrazyПринципно и аз не настоявам много за тръгване на ДГ,но ако става въпрос за такива мизерии е възможно да...Абе да не ме виждат като откача CrazyПросто исках да тръгне на градина преди да се появи бебето,за да е свикнала( и преболедувала евнтуално-недай Боже),а ако я приемат на 3г ще свързва тръгването на градина с раждането на бебето и ще се чувства изоставена,да не говорим,че адаптацията ще е по-трудна.
Виж целия пост
# 561
Добра ви вечер.....Иво заспа,чак не мога да повярвам,това не се е случвало от както беше новороден... Crazy
Утре е "денят на страшния съд",така че ни стискайте палци да се адаптираме като принцеса Ева,че и без друго ми се е свило сърцето....само ми трябват драматични представления...
Виж целия пост
# 562
И Мони утре тръгва на градинка , много иска да ходи , да видим утре  Laughing Успех на всички ученичета , аз ще пиша утре следобяд как е минал първия ден  Praynig Heart Eyes
Виж целия пост
# 563
Успех на малките ученици днес- Иво и Мони Grinning

Вал, Ева е дете мечта-пу-пу Grinning
Виж целия пост
# 564
Добро утро, дружки!!!
Желая бърза и безболезнена адаптация на новоизлюпените ученици Иво и Мони!
Ици вече няма търпение за градината -всеки ден като стане ме пита "Сега ходиме на гладинка?"Но ние ще тръгнем края на месеца , че след неговото боледуване искам малко да укрепне.

Щастлива , спокойна и изпълнена с много усмивки седмица ви желая!
Виж целия пост
# 565
Ехааа,а честото на малките ученици!Да им върви по вода!
Ави,Ади-Успех и на вас майки! Hug
Елени, да не би да очакват разговор в градината от друго естество. Аз дори и не съм се пробвала за Стефко за градина преди навършените години, тук борбата за места е съизмерима със софийската. От сега стягам план за действие за януари.
Надявам се да не е така.Защото в противен случай,незнаят в какво се забъркват и с кого Crazy.
..................................
Ние днес попълваме молба Crazy Директорката обеща до месец-два да ни приемат. Mr. Green
Виж целия пост
# 566
Бърз отчет, хомеопатията действа, почти не кашля/може и да си му дойде времето де/. Утре сме на контролен преглед.
Завъртял ме е вихъра и ме отнесе над бумащината    smile3547  341uu  typeuu а вече ми е atwork hit...........................
Виж целия пост
# 567
Колко много "ученици" имаме само Peace
Ние ще сме догодина, с набора си Heart Eyes Какво да направя, като в центъра е почти невъзможно да вкараш детето си в група, различна от неговата възрастова. Но аз не страдам от този факт, защото нашите госпожи (тези на Боби имам предвид) догодина чакат Алекс Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Усмихната седмица ви пожелавам  Hug

За протокола: 14 килограма сме, но колко високи незнам - бяхме последно 90см. Ядем всички (пу-пу). Вечно е гладен Simple Smile

Виж целия пост
# 568
Роси , много е сладък  Heart Eyes Hug

Нашия първи ден мина повече от добре , сутринта влезе с усмивка в градината , като тръгна с госпожата да оставя пижамката си на леглото и ние с татко й избягахме  Mr. Green Само веднъж е питала къде е мама , яла сама , спала , пишкала сама , сама се обличала и събличала , много са доволни от нея  Flutter Като отидох да ги вземам бяха на люлките с Петьо , цял ден е била плътно до него , станала е всеобща любимка на госпожите и на всички каки и батковци е групата . Като се прибрахме каза , че е изморена и утре пак ще ходи на градинка . Дано все така да е  Praynig Simple Smile
Ели , радвам се , че скоро ще започнете и вие градинка  Hug
Аз имам още 3 седмици лекции , но съм вече толкова изморена , отвикнала съм , 6 години само по паркове и градинки ходя и сега ми идва в повече   Laughing Sunglasses
Толкова засега от мен , като намеря врвме ще пусна снимки на моята ученичка  Heart Eyes Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 569
Роси, две деца имаш, снимай ги от време на време и будни.  Laughing
Много е сладък Алекс, снимката с крачетата е страхотна!  Heart Eyes
Ави, браво на ученичката, друго не сме и очаквали от нея, тя е по-оправна и от наборите на Петьо сигурно.  Laughing

Ева страда, че не е на градина  Mr. Green до там я докарахме, ама в събота вечерта текнаха едни сополи и сега си е в къщи, давам и само коластрата и зелената енергия за да видя как действат и умишлено не давам нищо друго, за сега сме още само на фаза сопол, да видим как ще свърши експеримента ми, надявам се успешно и най-важното бързо.  Mr. Green

Ади, чакам е да кажеш как мина при вас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия