ФЕВРУАРчета, лятото посрещнете и за среща се гответе

  • 42 664
  • 682
# 615
Пухче много се радвам като разказваш репликите на Кало. На снимката с многото деца, са на гости на градинската група. Тази където са седнали са нашите ясленки деца, липсват няколко.
Виж целия пост
# 616
Ми Пух тежка е царската корона, ще разказваш, къде ще ходиш.  Laughing
Слънце, Плами е голям бонбон!

Аз голяма грешка направих миналата седмица, че оставих Ева в къщи през цялото време, трябваше да си я пусна във вторник като се оправи, защото тази седмица е някакъв ад, сутрин се съдира да плаче.
Вчера стана ухилена до ушите и ми вика "айде днес да ходим на плажа"  hahahaвикам и объркала си се моето момиче плажа беше лятото, днес сме на градина и тя ми казва, "днес няма да ходя на градина а в понеделник", като я взех ревеше, госпожата каза ревла-ревлова, цял ден рева.
Днес започва да реве още като се събуди, че няма да ходи на градина и вече в градината е изпаднала в истерия и утре като е почивка в четвъртък ще е кошмар, не ми се мисли, ще сложа в раничката и тапи за уши да носи армаган на госпожите.  Mr. Green
А вчера към 2ч ми звъни някакъв господин и ме пита на Ева майка и ли е на телефона, казвам му "да" и той започва да ми се кара ама истински да ми се кара и аз не мога изобщо да го разбера какво ми говори, казвам му дайте по-бавно, че не разбирам за какво иде реч и той ми казва "кога ще ми дадете 80-те лева за които се бяхме разбрали?", викам му с никой нищо не съм се разбирала, аз изобщо продължавам да не стоплям и той започва на ново да ми се кара и аз още повече нищо не разбирам.  Laughing
В крайна сметка от цялата какафония ми стана ясно, че имало било в петък вечер родителска среща за която аз разбира се не знам тъй като Ева не беше на градина и събирали по 80лв, които само аз не съм била дала в понеделник в 8ч когато е взел телефона ми от госпожата, явно събота и неделя е имало сборен пункт.  Mr. Green
Виж целия пост
# 617
Бах ма-а му, кви 80 лева?! Като знам колко време събираха при нас по 10 лева от родителите за нови моторчета и камиончета и някои се направиха на ударени... егати ентусиазма ги гони във вашата градина. Но пък всеки месец носим тоалетна хартия, мокри кърпички и сапун... Поне някои носим, други се скатават, типично по нашенски.
За реването - има си го този момент чат-пат и при "старите пушки". На Калоян лафа му като не ще да ходи на градина е: "Утре ще ходим, няма днес. Разбрахме се?". Вал, остави ти градината. Как ви дава сърце да ги ядете тези красоти, дето ги създаваш? Тържествено се заклех никога да не се пробвам в сладкарството, като те видях до какви висоти си стигнала.
 Whistling Кало се е препарирал пред телевизора и гледа за 104-и път тая седмица "Пепеляшка" (Мечо Пух е в почивка). Мога да си дремна преди "Хензел и Гретел и Бабата Ягата" smile3507
Виж целия пост
# 618
bgЧестит празник на всички българи! bgНа мен не ми е много празнично,Стела е на АБ,Вчера вдихна Т,задна хрема,полепи по сливиците,щяло да слезе надолу,нямало как -АБ ConfusedЯд ме е Close Как я изпуснах  седмица преди хомеопатичното интервю ooooh!...Можеше да ни се размине АБ-то Rolling EyesКриво и виновно ми е...
Вал,или Ви-кейкс LaughingПоръчвам си от сега калинки за 26.02.2011 Party SunglassesДа не кажеш после,неразбрах,нечух.Заявката е дадена и документирана,няма мърдане! Sunglasses
Виждам,отшумяла е вече градинската еуфория,ама то една принцеса Ева и един цар Кало трудно може да ги интригува нещо повече от три дни Laughing Sunglasses
Пух,ние пък въртим до изнемогване Ягодов сладкиш Crazy и някакви си понита също със сладкарски имена ooooh!..Стела ги знае всички..ние с баща и само се пулим Shocked и се чудим кога порасна толкова това дете. Grinning
Виж целия пост
# 619
Добро утро и от мен!
Честит ни празник,  българи!

Ели, не се ядосвай! Излекувайте се сега, и почвате с хомеопатията... Как е бебето - рита ли?
Мони не гледа детски и това е, тя и Галя така беше - на по-късен етап явно взе да стопля за какво става дума. Но пък виж "Fifth gear" си го гледат таткото и синковеца  заедно newsm78
А относно четене/разказване на приказки - Вал, да ти кажа честно, много ми помогна на съвестта - мислих си, че съм единствената лоша майка, която мраааази да разказва и чете приказки - ами беше ми тотално писнало покрай Галя в продължение на 3 години да се пазаря всяка вечер дали да разкажа 2 къси или една дълга приказка, и тоя  Франклин от по 100 страници - докато го изчета устата ме заболяваше Embarassed Crazy Докато не настъпи момента , в който ГАля разбра, че няма далавера майка ти и баща ти да ти се карат и по-добре е да ги послушаш, защото иначе става по-зле - та така, една вечер наложих ветото и приказки вече няма  Embarassed МАлкия на тази екстра още не се е светнал, съмнявам се да се сети, като няма откъде да види... Много съм лоша дааа... на така ми е в пъти по-добре
В нашата ДГ си даваме всеки месец допълнително по 10 лв - охрана плюс вода и всяка година в началото на учебния процес събираме по 70 лв еднократно. Ами лошо няма - виждаме че паричките се оползотворяват по предназначение - нали все пак това са нашите деца!
НА мен пък взе да ми капе косата зверски - така е почти всяка есен.
Хайде отиваме малко на разходка да се възползваме от слънцето...
Виж целия пост
# 620
Честит празник !!! bg 
Виж целия пост
# 621
JOY  Hug  newsm59ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,
МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ТИ ЖЕЛАЯ И ПО-ЧЕСТО ДА ПИШЕШ ТУК...ВЕСЕЛ ПРАЗНИК....
newsm59

Виж целия пост
# 622
Бубе, много ти благодаря!  Hug Аз съм на работа и не ми е много празнично като цяло Simple Smile.
Аз ви чета от време на време, но нямам много време за писане. Simple Smile
Виж целия пост
# 623
Честит Рожден Ден, Joy! Много здраве, любов и късмет!
                

Не си сама в настроението си днес. Заради такива тъпи и безмислени работни дни намразих официалните празници. smile3516
Виж целия пост
# 624
JOY  Hug  newsm59ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,
МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ТИ ЖЕЛАЯ И ПО-ЧЕСТО ДА ПИШЕШ ТУК...ВЕСЕЛ ПРАЗНИК....
newsm59



 Crazy Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 625
Добро утроооо!!    food010
Честити рожден ден (на патерици ) на JOY!!Много здраве ,щастие и повече положителни емоции!
Бубе хайде пусни някоя снимка на бубките сигурно мн са пораснали.Плачкат ли още на градината? Heart Eyes
Ави още ли ходиш на лекции?
Вал дано принцеска да плаче по-малко , а как хубаво тръгна в началото ,защо така стана  newsm78
Ели случват се такива работи особено при децата много бързо се развиват болестите , не се обвинявай.А вие при кой хомеопат записах те час?

п.с Слънчице много сладка Пламито , обожавам да гледам снимки от градина или ясла.
Виж целия пост
# 626
Здравейте и от мен Simple Smile

Пух, браво на Кало. Ти казваш, че те събужда с приказки, а той може да си мисли, че те приспива като ти разкава Wink Нали обичайно е такава процедурата Simple Smile Пред блока веднъж едно детенце е пуснало на ДВД "Пепеляшка". Йоана като се прибра, ми каза ентусиазирано какво са гледали. Като я попитах за какво се разказва въпросното филмче и тя започна : "Амии, за едни патенца и гъски. Имаше и една жълта къща"  Laughing Иначе в момента любите ни филмчета са "Пчеличката Мая" и "Плодчетата". А Мики Маус ни е спасението за дълъг път.

Вал, тъкмо се заредих с надежда, че има и такъв филм, детето да тръгне без драма на ясла и ти направо ми свали розовите очила като каза, че Ева вече е започнала да плаче Sad
И аз да се присъединя към ценителите на твоите сладкиши. Не знам как са на вкус, но на вид са си произведение на изкуството.

Ели, дано бързо се оправя Стела. Ти май отърва болницата?

Слънце, страхотни снимки на малката ученичка Simple Smile

Виж целия пост
# 627
Вал, това да не някаква нова телефонна измама за пари  Laughing Жалко, че е се разтъжита Ева, уручасахме я явно, тъкмо вчера я похвалих на Мери,че излезе голям пич . Дано да е временно положение.
Еми, аз не мисля, че си лоша щом не четеш приказка. Който иска приказки и вече може да чете, да си ги чете  Mr. Green Аз доста често гледам първо на мен да ми е лесно  Mr. Green
Мислех, че е голям недостатък, че Стефко още не се заслушва в четене, поне да го нарам да стои легнал, но вие ме замислихте, ако ще трябва толкова да се бъхтя, то по-добре да си го оставям да скача по леглото половин час да припадък за приспиване.
Виж целия пост
# 628
Здрасти.
Злате,записах първо час при Корнел,но се наложи да го отменя,защото майка ми вкарала връзка при Ферфериева и сега ще ходим при нея.

Ели, дано бързо се оправя Стела. Ти май отърва болницата?

[/color]
Шшшт!Тихо Grinning,че още веднъж ако чуя за болница може и раждането да им спестя Mr. GreenПравя си оглушки,пия си хаповете и се опитвам да не се вторачвам в болките...Даже и на ЖК не ми се ходи от страх да не ме вкарат "Под наблюдение"както се изразиха последният път... Confused
Стелка е почти във форма вече.АБ-то ни спаси,секретите от сливиците не слязоха надолу,кашлица не се появи.Слава Богу,дано се свърши Praynig
Виж целия пост
# 629
За приказките - идея нямам кой е Франклин, обичам да му чета от моите приказки, в смисъл - български народни, на Ангел Каралийчев, в момента чета беларускси народни приказки за животни - кратки и увлекателни, като се стремя да използвам познати на Тино думи, че понякога като напишат някоя....
Иначе много обичах навремето приказки за принцеси и т.н., ама малко женски ми се виждат, но всъщност има и юначен момък към тях, така че пак стават.....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия