Юли 2006 - 95

  • 36 859
  • 747
# 225
ЧЕСТИТО ПОРАСТВАНЕ НА ВЯРКА,ВАЛЕРИ и МИТЕТО! Да са здрави мъниците и много да ви радват!   bouquet

Набързо се отчитам,ходихме про педката.Изписа на малчо Стодал/хомеопатичен сироп за кашлица/ и имуникинд/пак хомеопатичен продукт за укрепване на имунната система/,Вит Ц също. Гърлото не е зачервено,а гърдичките са чисти.Това е за да ,може да отхрачи т.к. и тя видя храчката на Гърлото му,седи си там и не се маха и гърка и се закашля милото.
Пиги,мерси.Аз физиологичният го използвах много предният месец,но бебчо имаше само секрети в нослето,а сега и на гърлото храчки има,та затова се притеснявам да не му се зачерви гърлото.А какво е локален антибиотик?

Тръгваме че сме на 2 именни дни днес.Един детски и един за големи  Wink
Виж целия пост
# 226
Ей, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПОРАСТНАЛИ ДЕЧКОВЦИ, ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ  Hug

За мезе ме взехте с тези лекарства, не сме на безлюден карибски остров, за съжаление  Wink
На св. Константин и Елена сме, много е хубаво.
Утре ще пиша пак, че излизаме  Hug
Виж целия пост
# 227
 newsm59Честит Рожден Ден на сладък Валери!Да е здравичък и много да слушка мама!На мама много здраве и щастие !   bouquet

Честито и на прекрасната къдравелка Вяра и щурчото Дим!!!
Весело детство желаем!
 bigdance2 Tada

Нашия Рожден Ден за възрастни мина,но в събота ме очаква детския.От паричките на баба и дядо вчера купихме колело и Влади е много щастлив!Днес обикаля парка все едно е карал цял живот!Много добре се справя,кеф ми беше да го гледам Heart Eyes!След детския РД ще покажа снимки.Аз във фейсбук разгледах много снимки на наши рожденничета и май там вече ще качвам,че излизат с по-хубаво качество.

Ели
-как 14 деца,бре Shocked?Как оцеляхте Grinning?
И аз се надявам аниматорите да ги занимават хубаво децата.Утре ще поръчвам торта-пак на Спортакус и Стефани Crazy,иначе бях направила за нашите си гости-Влади беше много щастлив,само дето половин час не успя да духне свещичката Grinning.

Рени
-дано бебчо се оправи скоро Praynig!
Виж целия пост
# 228
Честит рожден ден на всички юлчета, които пропуснах!

Ето обещаните снимки от рд-то моето малко юнско-юлче, за тези които не са ги видели вече във ФБ

Виж целия пост
# 229
Локален антибиотик е такъв,който не се приема през устата,а действа само външно на инфектираните кожа или лигавици.Примерно Биопарокс,капките за очи и уши,антибиотичните кремове съдържащи гентамицин,тетрациклоин,бивацин и т.н.
Виж целия пост
# 230
Честит Рожден ден на Калоян на НитаГери на Дю. Здраво и щастливо детство има желаем Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 231
Честит рожден ден на Калоян и Гери!Да са здравички и засмени!  bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост
# 232
Честит рожден ден на Гери! Да расте все така здрава и щастлива!
Виж целия пост
# 233
 newsm59Честит Рожден Ден на Гери!
Много здраве,усмивки и весело детство и желаем!
  bigdance2 Tada

На Нита се обадих лично да честитя за Калоянчо,да и е живо и здраво момчето сладко!
Виж целия пост
# 234
Благодаря ви за пожеланията!  Hug Ще празнуваме семейно довечера, а Гери ще си отпразнува в ДГ.  Laughing

Ето ги моите деца:

Виж целия пост
# 235
Честит рожедн ден на Калоян и Гери! Да са здравички, усмихнати и щастливи!
Момичета, черпя ви и за моят рожден ден beer smile3510 Wine Glass
Евчето вчера се прибра от морето. Почерняла е като негърче. Казала на майка, че не иска да се прибира, иска там да живее. И аз искам, ама няма. Другата седмица заминаваме пак. Нямам търпение вече. Дано е хубаво времето само, че с тези дъждове.
Виж целия пост
# 236
Честит рожден ден на всички юлчета, които пропуснах!

Ето обещаните снимки от рд-то моето малко юнско-юлче, за тези които не са ги видели вече във ФБ


Grinning

Страхотно е било GrinningДаде ми идея за догодина в двора:)

Гиздова, честит рожден ден!само хубави моменти през следващата година и здраве и щастие
Виж целия пост
# 237
MGizdova-Честит Рожден Ден!Много здраве и щастие ти желая!С кого е била малката на море?

Майра-на мен ми излиза само една снимка,що така Thinking?Но пък снимката е уникална!Малката надолу с главата на пързалката,а каката я бута hahaha,щури глави!Кажете начин да ги разгледам всичките....на Ели също само една снимка видях..нямаше качени други или аз не мога да ги разгледам...
Виж целия пост
# 238
Майра-на мен ми излиза само една снимка,що така Thinking?Но пък снимката е уникална!Малката надолу с главата на пързалката,а каката я бута hahaha,щури глави!Кажете начин да ги разгледам всичките....на Ели също само една снимка видях..нямаше качени други или аз не мога да ги разгледам...

хммм дадох уж линка към целия албум за не-приятели. ако имаш регистрация там - добави ме, сега ще ти пратя имената си на ЛС
Виж целия пост
# 239
Благодаря за пожеланията. Ева беше с нашите на море, другата седмица ще я видим и ние.Оставям ви, отиваме да празнуваме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия