
на мен що не ми звънят...хм 

, ама добре, че е добричък, че поне и Коко слуша покрай него. Как може да има такива деца бееее, седни-сяда, сложи шапка - слага, ела -идва, излез от водата - излиза, влез - влиза, а мойто диване - щеше да има да го гоня из плажа, да излезе, че поне малко слънце да го напече..........Не, че го гоня де, хич не спазвам режим - колкото време сме на плажа, през цялото време е във водата, излиза, колкото да хапне нещо -ейй голям глад го гони на плажа и ние ли сме били така като деца, не си спомням........
чаша
на мен що не ми звънят...хм 













)

Ама то това е морския бриз който ме лъхна

А да ви кажа и за Аля.... та тя е нов човек. Напълно преобразено слънчево момиче, с огромни, сини, но тъжни очи. Изглежда преобразена...
Гушкам те Аля. Много, много... силно 
И ...

и ще се зарадвам на детските усмивки. Разкошни деца. А малкото ми топче
, все муха на снимките... като мама си.
Да не си помислите, че само жена му миткосва.
Мислех да се установя по-за дълго и аз до него, но на госпожиците много им се доспа и на бързо ги паркирах по леглата. Както казва Надето... на първо място децата Препоръчани теми