КАНАДСКА лятно-ваканционна тема - 42

  • 33 597
  • 749
# 525
Маневрата,честито и на теб preggo(ама неща да ми се връща  Stop)
Ама как сладко сте се наредили по месеци ,една след друга Simple Smile
Виж целия пост
# 526
МaНЕВрата не съм сигурна ние за какъв чарк точно питахме но се оказа че трябва да вземем доста работи пакет и цената беше 50 долара та си взехме направо нова машина ... прати снимка да видя кой точно модел ви е машината (има поне две модификации) и какви са ви перките може да ви измислим една перка от архивите.

На партито няма да ходим - не успяхме да си купим с нея къща  Laughing

Аз мога за среща на 12 или 19 септември ако остане за тогава ме бройте и мен - може да се класирам и за 5-ти ама това ще е много слабо вероятно.

Виж целия пост
# 527

До бременните: пишете кога ви е термина за да спретна списък за новата тема.


14ти Януари  Nature Snowman



БТВ, някой да е купувал къща с M. Mихова и да ходи на партито в събота?



Не, ние ползвахме услугите на Георги Танев и го препоръчвам, ако някой се интересува де  Laughing

За среща - аз съм за уикенда по принцип, но мен ме бройте май чак след средата на септември, че след местенето уикендите ми ще за заети с подреждане.
Виж целия пост
# 528
TarikMom  Party
Много се радвам за вас! Честито, Лека и безпроблемна!:)
Знаете ли вече пола?
Виж целия пост
# 529


БТВ, някой да е купувал къща с M. Mихова и да ходи на партито в събота?



Не, ние ползвахме услугите на Георги Танев и го препоръчвам, ако някой се интересува де  Laughing


Т.е тука mу е mястото да честитиmе новата ви къща. В кой квартал или бряг е ако не е тайна?

Шеmет, ще пратя, аmа като се наканя, поне близките 2-3 mесеца няmа да mи трябва. Mерси   bouquet
Виж целия пост
# 530
Тарик мом, Честит нов Дом!

Ние пък тамън си продадохме нашето гнездо Simple Smile
Виж целия пост
# 531

БТВ, някой да е купувал къща с M. Mихова и да ходи на партито в събота?


Там сме утре, всички в комплект, т.е. с бебе, баба и дядо Peace
Виж целия пост
# 532
Честито на новодомците и на новопродалите, само хубави неща да ви случват, където и да сте!

За срещата - за мен по принцип е без значение кой уикенд, стига да знам по-рано за да не планирам нещо друго, но от сега си казвам,че на 18 и 19 не мога...
Виж целия пост
# 533

БТВ, някой да е купувал къща с M. Mихова и да ходи на партито в събота?


Там сме утре, всички в комплект, т.е. с бебе, баба и дядо Peace

Ох, остава и да се разпознаеmе  Whistling
Виж целия пост
# 534
Купонджийките сложете си табелки с имената  Simple Smile после ще разказвате как е бил купона.

Дензъл къде ще се местите?

TarikMom ти по-внимателно с местенето и подреждането ...

Аз пък търся добър агент за пенсионен фонд/инвестиционен фонд така че ако имате впечатления от някой различен от Даниел Кътев споделете моля.
Виж целия пост
# 535
Шемет, евентуално на към Българско Simple Smile (старите Фондови ми липсват Simple Smile)) )
Виж целия пост
# 536
Дензълче утрепа ме ..
Виж целия пост
# 537
TarikMom  Party
Много се радвам за вас! Честито, Лека и безпроблемна!:)
Знаете ли вече пола?

Мерси мерси  Embarassed Полът ще е изненада - с Тарик аз надделях и знаехме, че ще е момченце, но сега мъжът ми пожела да е изненада.   Grinning Не знам как ще издържа до края  Crazy Аз на теб ти се радвам и на всички останали решили се на трето и четвърто. Винаги съм искала трички, но не знам дали ще ми стигнат силите и нервите.

Маневрата, в Анжу ще сме - тука до старата махала  Laughing харесва ни тук на изток, а и искахме да останем на острова за да не пътуваме с часове до работа, а и да има достъпен градски транспорт - това беше важно изискване за нас.
Хаха, Шеметче, за местенето, аз ще съм на работа - те носачите ще носят  Mr. Green Иначе мъжът ми опакова почти всичко преди да започне Рамадана, че сега горкия чак вечер се "събужда" след цигара и кафе  hahaha После разопаковането ще е удоволствие за мен, да си подредя всичко, а пък баща ми сме го цанили за бояджия  Party

Виж целия пост
# 538
Ние купихме с Марияна, но за съжаление няма да присъстваме утре. Жалко, можеше да направим парти в партито  Laughing

Шемет тези в банката не те ли устройват? 
Виж целия пост
# 539
Шемет, евентуално на към Българско Simple Smile (старите Фондови ми липсват Simple Smile)) )

Едва ли е само това  Wink  То Ванкувърско вярно е скъпо, ама какво наистина ви накара да вземете това решение? Кога си заминавате?  Аз меко казано съм като гръмната  Shocked

TarikMom , честит ви нов дом!   Grinning  А ти Рамадана спазваш ли го?  И Шеметна е права, внимателно с кашончетата, то разопаковане вярно, ама все пак ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия