Греят ЮЛСКИте очички пред тортата със 2 свещички!/тема 141/

  • 32 145
  • 743
# 705
Сами е с хрема и се чудя ще стигнем ли до морето. Имаме за 7-ми резервация.
Пускам ви малко снимки от вечрашния ден:
http://denica70.snimka.bg/family/sami-na-1-godinka.407570.19961277 Който не помни паролата, да пита ДУци Mr. Green
Виж целия пост
# 706
Сакси, честит рожден ден и от мен (на патерици  Embarassed). Пожелавам ти много здраве, щастие, незабравими изживявания и едно здраво, сладко братче на Яна!

Джоли, вие къде сте на море?

Ние довечера щяхме да ходим на барбекю на плажа в Италия, организират го колегите на мъжа ми, ама такъв дъжд валя до преди малко, че са го отложили, тъкмо се бях наточила  Crossing Arms

Дени, много е сладичък Сами  Heart Eyes И много е пораснал, като гледам снимките от миналата година  Simple Smile Виждам че и той е готвил за партито, а и прическа са му направили в яслата  hahaha Как мина срещата със свекърите?
Виж целия пост
# 707
Купа, за ядосване си е. Ами, мина...Какво да ти кажа, като стари любовници, които хем си знаят кътните зъби, хем няма какво да си кажат. Rolling EyesА и Сами плака толкова дълго, че ме спаси до известна степен.

Сакси, не съм разрбала за рождения ти ден: ДА СИ ЖИВА  ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВИ  И ВЕДРИ ДНИ!   bouquet
Виж целия пост
# 708
Дени,много са ти порастнали момчетата и ти също изглеждаш много добре.
И тортата е била много хубава.Явно 2 празненства и вълненията са преуморили Сами и затова е плакал.

Честит Рожден ден на Сакси    bouquet
Виж целия пост
# 709
и ние станахме на 2 на 22.08
Виж целия пост
# 710
Дени, честито на Сами със закъснение! Да е здрав, да ви е голяма радост и гордост!
Дано се класирате за морето и всичко е наред! И ние се гласим да ходим към средата на месеца, само да са здрави децата Simple Smile

Купа, много кофто за барбекюто на плажа, но сигурно е само отложено, не отменено  Grinning
Виж целия пост
# 711
Честито на патерици на всички малки рожденици, които пропуснах!  newsm59

Един въпрос имам, но не се смейте Embarassed
Момченцата как се изпишкват, когато сте навън? newsm78
Дени вече се справя много добре с гърнето, вкъщи е без памперс, обаче навън досега слагах. Сега сме в Копривщица 2 дни и не съм взела гърнето, реших  да го изпишквам навън. Добре ма нещо не се справям- като е клекнал пишлето не минава между краката, оставих го прав и логично опика панталонките. Иначе детето слуша, подсещам го за чиш на час-два, послушно се изпишква, обаче как става номера не мога да схвана newsm78
И изобщо сега като се справяме с гърнето какво следва - две години си го мъкнем с нас навсякъде? И като сте навън къде правите ако? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 712
НБМ, Сами не пишка още навън, но като го хванеш за клекнало положение, трябва да разтвориш малко крачетата, за да се освободи пишлето. Внимавай, така също може да се намокрят гащетата. С ръце хубаво ги придържай. Ако е прав, трябва да подложиш пръст под пишлето, за да насочите струята напред. Абе, тези момчета бащи нямат ли? Защо ние трябва да им показваме как да се справят със самочувствието си? Mr. Green
Виж целия пост
# 713
Ха-ха, Дени  Laughing. Това за татковците ми хареса.

Честито на всички празнували тези дни   bigdance2 Tada! Да растат здрави и весели деца.
Ние сме с хрема от снощи, но не знам как ще го удържа да не влезе в морето.
Чао , до скоро, че плажа ни зове  Nature Sunny  grinning039
Виж целия пост
# 714
Джиджи, весело изкарване на морето!

Дени, дано и вие сте здрави и да си изкарате добре почивката  Hug

НБМ, не мога да те посъветвам как да изпишкваш момченце, но да ти кажа - Габи доста отдавна я изпишквам и навън, а и доста ходим, гърне никога не съм носила - просто я слагам да седне на тоалетната, когато сме в хотела и я държа (защото и седалка няма как да носим), не е имало проблеми, а навън си я изпишквам по градинките  Wink За акането - ако има тоалетна наблизо - отиваме там (естествено не я слагам да сяда в обществени тоалетни), ако не - където ми се стори подходящо мястото  Crazy, пък после ако трябва събираме акото да го хвърлим  Mr. Green

Днес няма и помен от лошото време вчера, валя само колкото да ни развали плановете за снощи  Twisted Evil Но се радвам че се оправи де, че за утре имаме резервация да ходим с лодка до едни острови  Sunglasses
Виж целия пост
# 715
НБМ
не съм спец с момченцата, но им се дава цел, за да не си опикават прави обувките, казвай му да цели цветенце, дърво и тн....
Виж целия пост
# 716
Понеже се заговорихте за вършенето на работа  Simple Smile навън, сетих се да ви покажа аз какво купих и доста успешно ползваме.

http://www.mothercare.com/Potette-PLUS-Travel-Potty-Trainer/dp/B … 8041&mcb=core

Ползвам го и с обикновени торбички, може да се разпъва като адаптор за тоалетна, въобще много полезна джаджа!
Виж целия пост
# 717
НБМ
не съм спец с момченцата, но им се дава цел, за да не си опикават прави обувките, казвай му да цели цветенце, дърво и тн....

Или го научи да пишка седнал  както в някои държави Wink
Виж целия пост
# 718
Хахах, убихте ме. Как ще слагате момченце да кляка, бре. Имат си най-голямото удобство Laughing
Лена, детето вади пишката, заставам плътно зад него и го карам да се извие лекичко на дъга, така че най-издадената част от тялото му да е тази, която ще върши работата и аз го подпирам. И както е казала Ели, го карам да напишка най-далечното дърво.
Ти кога ще минеш през нас да ти дам парите?

Майра, как седнал в калта, бе душко Laughing

Сакси, много потайно си имала рожден ден. Никъде не беше оповестено, една торта не ни метна Mr. Green
Да си жива и здрава, много щастлива, леко да ти мине бременността до края, а раждането още по Hug
Виж целия пост
# 719
Един въпрос имам, но не се смейте Embarassed
Момченцата как се изпишкват, когато сте навън? newsm78
Дени вече се справя много добре с гърнето, вкъщи е без памперс, обаче навън досега слагах. Сега сме в Копривщица 2 дни и не съм взела гърнето, реших  да го изпишквам навън. Добре ма нещо не се справям- като е клекнал пишлето не минава между краката, оставих го прав и логично опика панталонките. Иначе детето слуша, подсещам го за чиш на час-два, послушно се изпишква, обаче как става номера не мога да схвана newsm78
И изобщо сега като се справяме с гърнето какво следва - две години си го мъкнем с нас навсякъде? И като сте навън къде правите ако? Rolling Eyes

Пишкатено- придържаш му гащичките да не ги напишка и с единия крак с коляното му буташ кръста или дупето напред, за да направи лека дъга  Mr. Green Много е готино като прекалиш с дъгата и те пристъпват и става едно бутане  Joy Joy Joy
Иначе не е трудно просто приклякаш с единия крак и го подпираш.
Не го учи да пишка седнал  Peace
Акането- аз съм спорила вече, но не мисля, че е нещо кой знае колко невъзпитано  Rolling Eyes Ми заровете си го  Mr. Green След първия дъжд и всичко отива за наторяване. Много по гадно е за мен да има фасове и чашки по тревата  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия