През СЕПТЕМВРИ сме родени, всичките послушни и засмени!

  • 31 730
  • 737
# 255
ЧРД на Влади и Пепи-много да са здрави и игриви:)))
Виж целия пост
# 256


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
на
ВЛАДИ, ПЕПИ и ДАМЯН !!!

Да са живи и здрави, послушни и засмяни!
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug



Илиянче, и ние ще направим РД като Весето. В яслата ще занесем почерпка, да си отпразнува с другите деца, а вечерта - вкъщи с подаръци и всичко. В клубче няма да можем да го направим, защото и аз и мъжо сме на работа.
Виж целия пост
# 257
Момичетаааа, помолиха ме да съм щъркелче-вестоносец.  newsm44 Мими (sungirlaug) си има момченце Никола, 3.600 и 50 см. Роден днес сутринта във ваната на Тина Киркова, Мими звучеше доста добре и спокойна по телефона. Simple Smile Малкият е роден на датата на кака си Иринка, само че август месец. Wink
Виж целия пост
# 258
Честита рожбичка на Съни   bouquet Hug !
Добре дошъл на малкия Никола! Да расте здравичък и много лъчезарен!
Ех, че хубава новина  Grinning !!!
Виж целия пост
# 259
Ех, че хубава новина, честито момченце на sungirl, с перфектни мерки като гледам, да ви е живо и здраво!

Честит Рожден ден на патерици на Радостинка и Алекс, да растат здрави умни и послушни деца!

Честит Рожден ден днес на Влади, Дамян и на моето момче! От сърце ви благодаря за пожеланията! Днес стана с голяма охота за градината, само като чу че има РД. Понеже малко му се размива понятието за време, от миналата седмица всеки ден мрънка, че иска РД и се сърдеше като му кажа, че е във вторник.
Виж целия пост
# 260
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПЕПИ И ВЛАДИ! bdbaloni bdbaloni bdbaloni
ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ, ВИНАГИ ЗАСМЕНИ И ПАЛАВИ ДЕЧИЦА!  newsm51

Честита втора рожбичка на Съниnewsm51 newsm51 newsm51
Да е живо и здраво бебче Никола и с много късмет в живота!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Радвам се, че Съни се чувства добре! Много целувки за нея и кака Иринка!  love001
Виж целия пост
# 261
EХ, че хубава новина! Чесито Съни! Да ви е жив и здрав!!!!!!

Искам да попитам варненските мами - чували ли сте нещо за Оздравителната ДГ Ален Мак? Пуснали са една допълнителна група и кандидатствахме.Никъде не мога да намеря отзиви за тази градина...Ако сте чували нещо - добро, лошо - споделете,моля...То не, че шанса да го приемат е много голям де...ама все пак
Виж целия пост
# 262
Честито на Съни!Жив и здрав да е Никола!

Честито на всички рожденници!
Виж целия пост
# 263
Благодаря за милите пожелания за детенцето ми.Нека всичките ни рожденничета са най-щастливите деца на света:))), а ние най-гордите и удовлетворени родители:))
МНого целувки за днешните празнуващи слънчовци Пепи,Влади,Дамян.Да растат здрави,усмихнати,игриви, а това е специално за майчиците им и  за мама Съни и бебе Никола
Поздрави на всички !
Виж целия пост
# 264
Хилоуууу.
Бреййййй преди 3 год.бях  в интензивното  в еуфория от срещата с малкия фъсльо,а сега фъсльото ми е станал голям БАТКО (така каза) hahaha hahahaи искал бебе от на мама от корема Mr. Green Mr. Green
БЛАГДАРЯ за  поздравите за моето пораснало детенце,дано да си ми е жив и здрав и  да си остане тООООлков МнОооогОО послушен hahaha hahaha


Честито и на другите рожденници,ние в неделя ще празнуваме по малко нетрадиционен начин.Решихме да запазим  на една местност край Варна "Еко парк " се води там има поляни,барбекюта и др.интересни неща.Че там  ще отпразнуваме на сред природата,вместо завряни в някой детско заведение Peace
Виж целия пост
# 265
Честит рожден ден на Влади,Пепи и Даман! Много здраве и безгрижно детство!
Съни, честито син! Да ти е жив и здва и много послушно бебче
Виж целия пост
# 266
Честито ти слънчице Съни   bouquet Да расте малкия Никола в щастие и много да ви радва  Hug Hug Hug

Ние тази седмица ще проверим градината кога ще отваря и дано не ни искат изследвания някакви да правим, че нямам време да се занимавам. Криси от една седмица като се събуди и казва, че иска на градинка, та ще видим с какъв мерак ще ходи. АЗ й обясних вече, че няма да е в малката групичка, вече са големи и отиват в стаята на каките и батковците, тя ме слуша с интерес  Simple Smile
За рожденния ден май клоним пак на двора да го правим, само ме притеснява, че няма много място, а те са вече по-големи и незнам как ще е тази година. В яслата може и да занесем една торта в петък да се радват децата, но рожденния ден се пада в събота и тогава ще го правим. Тази година ще е на едно с баби и деца, а не като миналата година - 3 дни яли, пили и се веселили  Laughing
Виж целия пост
# 267
Честито и от мен на порастналите дечица! Много здраве,щастие и усмивки им желая!!!   bouquet Hug  bouquet
Честит син на Съни!   bouquet И тя като мене ги е изчислила да са на една и съща дата. Wink
 Илиянче,по-добре в понеделник да занесете тортата,защото съм чувала,че не е хубаво предварително да се черпи,преди самия ден.  Hug
Весели празненства на всички!
Ние още се мотаем,а време не остана.Ужким щяхме да тръгваме на море на 29-ти ,рано сутринта.Сега пък се отлага. ooooh! Абе лудница.Но и без това ще е малко парти,не съм се притеснила много.Само тортичката трябва да поръчам в утре и всичко е ок.Реших ако сме тук,да го направим в двора на майка ми. Simple Smile
Виж целия пост
# 268
Анитка, ние вече бяхме на няколко РД на Еко парка- а и наистина е страхотно там. Децата си играят на воля, а ти не се притесняваш за поразиите, които ще направят. Дано времето бъде с вас и да си изкарате страхотно.Ще чакаме снимки. Peace

Поспаланчице, за съжаление не мога да ти дам никакви отзиви за тази градинка. Thinking

Или, зависи колко време не сте ходили на ясла.Всъщност сега в гаридна ще бъде Криска, нали? Ако не е в същото детско заведение със сигурност ще трябват всички изследвания. Поне във Варна е така. Много целувки за Криска! Heart Eyes
Виж целия пост
# 269
Пебс весело море и дано тръгнете скоро, а вие с двете кукли ли мислите да ходите? И за почерпката- мерси, тогава ще черпим след РД в градината.  Hug

Люска, в същата ще е Криси, просто минава първа група, но ще ги чуя тази седмица, за да ми потвърдят все пак. А иначе не е ходила близо 2 месеца. Напоследък й е домъчняло за децата в градинката сигурно и като стане сутрин пита "Сега къде отиваме?", като никъде, в къщи си стоиш, а къде искаш да ходиш?- отговора е-  "На градинката"  Laughing Та дано да няма драми следващата седмица като наистина я пратим там. Целувки и за Мимо  Heart Eyes (който сигурно е пораснал много, но скоро снимки не съм виждала да пускаш  Thinking)

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия