Интервално хранене

  • 47 816
  • 750
# 135
Добрутро Simple Smile.
Срам, не срам ще си призная - провалих се във вторник с ментата  Embarassed- откарах до нощите и вчера цял ден на бачкането не можах да издържа. Днес пак се включвам, че съм се подула, колко ли вода съм задържала...  newsm78
В Пловдив вали тихо и напоително, не е за бачкане изобщо. Сипвам си димящата водичка и почвам да се трудя.
Ще видя как се чувствам и мисля довечера само лека храна.
Виж целия пост
# 136
Привет, фастички Simple Smile или уиндоуки Simple Smile - на кой каквото повече му харесва.
До някакво време (още 10-тина дни) излитанията от прозорците не ги броим, така предлагам, ама после ...
После да я караме по-стриктно, че да не настане як разгул и фастенето да ни е виновно, че не ставали ра-
ботите  Joy   Както и да е ...
Аз и в другата тема писах - направих яко фитнес, с тежести, дето отдавна не съм доближавала, пълна с
изненаданост, защото очаквах да нямам сили никакви, ама не би - размятах ги, че и ми хартиснаха накрая.
Обаче после я отпуснах работата  eat Wine Glass  - това е накратко и тая заран си имам законен плюс  bowuu
И още по-интересното е, че мерките пък имат склонност да намаляват.  baaa 
Такива ми ти работи. Днес - ден с вода, планирам да отварям довечера в 20 и докъдето стигна ... с яденето.

Коварността на алкохола е и в отварянето на апетита. Това снощи го установих за себе си. Макар да имах
и друга причина за посягането към тавата, действието му в тази посока бе безспорно. Ще внимавам вече
малко повече с него, непременно ще внимавам. Но няма да го изключвам.

Пинки, впрочем от доста време Милко при спайдърите, изрично натъртва да се намали броят на яденетата
през деня. Да се сведат до макс 3 основни на ден. Явно мушването по всяко време е идея, която масово се
преразглежда. И да, щом ти е трайно изграден навик за яденето от заранта, най-добре да пробваш с посте-
пенно изместване на времето за ядене. Пожелавам ти този път да стане добре при теб  Hug
Виж целия пост
# 137
_Ели_ , много ти благодаря за топлия прием Hug. Много мислих и стигнах до извода, че наистина е по-добре да си довърша 90-дневната диета и след това в почивката да премина на този режим за затвърждаване на кг. Но ще ви чета за резултатите ви, успех в отслабването на всички желая  bouquet
Виж целия пост
# 138
Евалата джамджийки!

Снощи се срещнах с една приятелка, която не съм виждала от няколко години. Изглеждаше перфектно - слаба, готина, енергична... Вече е на 50. Питам я: "Как я докара тая фигура?"
Тя: "Ям само вечер, че през деня съм в движение."
Виж целия пост
# 139
дурутру
хората не си лягат в 5, когато ще стават в 8
правило

сега приличам на панда в лицето
и още не съм се събудила

снощи прозореца само го открехнах, демек изядох една трета от дъмолска порция от нещо гръцко, включващо пилешко месо, пържен картоф и домад
и после изядух един сандувич с луканков салам
ама от една филиика с три саламета
и това беши
туйто

ще пробвам това 36 до петък по нощите
и от понеделник вече ще видим и ще докладваме

ообаче, от детокса съм си докарала такъв перфектен метаболизъм, че сичко дето е влязло, прилежно си излиза накрая
независимо от количеството и състава на изяденото
идилия

това с многото яденета на ден и на мен винаги ми е било съмнително
уж е защото разделят храните, ама нещо няма логика
що да ядеш плод за закуска и след два часа протеин, като пърото още се обработва и второто се изтърсва върху него
освен ако не е в толкова пренебрежими нюню количества, че да се усвояват веднага
хъм

не трябва да разсъждавам и да се обяснявам недоспала
Виж целия пост
# 140
Да се разпиша и аз
Вчера беше плавен преход Simple Smile - ядох диня в 8.00 часа ( и да ме пита някой защо я ядох , като не бях гладна  ooooh! ) , после откарах на чайове до 17 часа . Бях си приготвила елда и преди да си тръгна от работа си " подложих "със салатка - елда, доматче , корнишон и 1/2 връзка магданоз . Убих ламята, дет' се вика и след това бях фурия в готвенето Simple Smile . Вечерях печен пипер с доматен сос и кьопоолу. И забележете - без бира , а с бяло вино  bowuu
Днес никак не ми е гладно - пия си чая от мате и ще видим до къде ще я докарам. Не се тегля , защото съм още в МЦ , но днес вече не съм подута .
Иначе от детоксите и моята отделителна система е перфектна Grinning ( и след задължителната чаша димяща вода сутрин )
Та това е .
Виж целия пост
# 141
Здравейтееее wavey

кльомбе, е това е, душо положението - браво, че си видяла резултати на живо! Peace
Миме, 36-часовото се прави така: вечеряш си днес нормално, без значение какво и в колко часа и след това не ядеш до събота сутринта. Може и да са мааалко повече, или мааалко по-малко от 36-часа, но трябва да са денонощие и половина, което за по-леко са две нощи и един ден Peace. И, важно е - през това време, вода, чай - ОК, но и други течности - непременно фрешове и/или айрян! И в събота никакво фастене през деня - закуска непременно и така-нататък, че става много и не е добре.
Въобще - или 36-часа, или Фаст-5, няма как, а и не трябва да се комбинират двете!
Пинки, браво на теб, бързо си смъкнала не малка горница! Peace
Знам аз, че ВМНВД е супер режим, ама при мен, само той не влияе добре, че активността ми е нищожна Tired. За сметка на това, подозирам, че комбинацията ВМНВД + Фаст-5 ще направи чудеса и непременно ща я пробвам. Първо, обаче, нека стане месец откакто съм на Фаст-5 и да си замине родата, дето ми е на гости до 15-ти юли.
Раче, точно така, мила....карай го плавно, не го мисли прекалено, ще се нагоди - и гладуването през деня ще се нагоди, и 5-часовия прозорец. Peace
От често теглене в тоя режим файда няма, напротив...търпение трябва. Знам, че се повтарям, ама верно стана мода някаква, което не е лошо, но може да е подвеждащо. Няма бързи резултати при Фаст-5, затова пък, когато се получат, са стабилни! Peace
noni2009 , успех! Peace
Асса , бравос...и за фитнеса, и за тенденцията на мерките ти! Peace Ще стане работАта Peace.

Мен ми е леко криво днес Tired...снощи ядох глупости, които са ме надули като балон, отделно - времето се прецака и тук и трябва да направим програма на горките курортисти, които нямат плаж...и не на последно място - снимахме се вчера и като се видях на какво буре приличам Sick...бая се скапах. Но, както и преди съм ви споделяла - за мен избор няма, оставам тук, па ако ще и дебела. Пробвала съм почти всички други режими - ами провалям се Cry, само тук ми пасва храненето като ръкавица.
Айде, да не ви натоварвам повече - действаме си по плана и хубав да е денят на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 142
Ели, привет  Hug  Интересно е това за 36 часа. И него съм мислила, но не ми пасва, както казваш   202uu, като ръкавица.
Предпочитам си свободните вечери. А за снимките - помисли си само, как след време ... ще им се кефиш, заради свалянето.
Не ме съмнява, че след време ще стане. Тия дни се зачетох в темата за Ори (че GEORGIO се беше разписал там) и си дадох
сметка, че за доста време, но там свалят, а са с плодовете през деня. Като махнем при фастенето плодовете, ефектът би
трябвало да е по-добър даже. Така си мисля. И даже съм убедена.
С нетърпение очаквам Дани - да каже какво и как след вчера.
Виж целия пост
# 143
Добър ден,нямахме ток на работа,профилактика,ама поне да знаехме предварително ooooh!,че да не бързам тази сутрин с упражненията.Вчера като закъснях и се омъкнах на оперативката,шефа ме погледна въпросително и аз напълно в стил Бриджит Джунс казах,правих упражнения hahahaУдарихме го на разговори с колежката,докато нямаше ток,та й обясних новия ми режим.Много й хареса,и тя основно вечер се храни,спечелих я и нея на наша страна LaughingМного сме,силни сме!Утре ми е ден за резултати,правя една седмица,кога мина...Освен спокойствието от това какво ям,усещам и спокойствие по отношение на качването на кантар,което много ми харесва.Не изпитвам никакъв глад през деня,а вечер не се натъпквам,защото не съм озверяла от глад.Ели,къде си била до сега...
Виж целия пост
# 144
Бреййййййййййй, много ми харесвате всички - като нагласа и тон Hug Благодаря Ви за приятната компания   bouquet

И нали съм по езотериката, да Ви метна нещо приятно  Peace:
 ХИПНОТИЧНИ СЕСИИ ИНТЕРАУРА - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499916.msg15658978#msg15658978

Контроль веса /Контрол на апетита/, добре се съчетава с Релакс
Виж целия пост
# 145
Привет на отбора! Сега ставам...Кантара показа -200 грама...ама аз ви казах вчера..познавам си сланинките...та:66.400 !  Ох,как бих се радвала да вида 57.400... Blush  ама има време..навън вали,мрачно и сиво...имам много неща за правене днес,дано се спретна да ги свърша. С ММ съм скарана,няма да му говоря !  Няма и да му готвя! Дори замислям пъклен план, да изчезна някъде,като си дойде от работа,ама не знам къде... newsm78 ...Жалко ,че не сте ми наблизо да ви пообиколя за по половин час,и то ще стане другата сряда.... Joy  Прозореца ще го отварям към 12,30-13,00....пих кафе,хич не ми е вкусно...Хайде да позяпам още малко и да видя как ще сглобя денят днес.. Hug
Виж целия пост
# 146
Отворих с банани,2бр.,много ги обичам.Нататък ще е пилешки хапки и някаква салата,и нещо за зобане естествено.Истината е,че нямам особен апетит,изглежда яденето вечер ме засища или пък хапвам повече ThinkingПия си и виното,то ми е като вечерна доза лекарство и не трябва да се пропуска.Изкушавам се да пробвам и това с 36-те часа,миналата година няколко месеца лунувах,ей така да пробвам.Не свалих килограми,но ми действаше добре сякаш.По-нататък ще е,за сега ще си карам така,супер си е.
Виж целия пост
# 147
Аз отворих прозорчето с пъпеш - в 16 часа . Към 17.30 хапнах от любимата елда с доматче . Не съм предполагала , че ще се чувствам така добре  - дали е заради детоксите , които правих  Thinking Ще вечерям печена наденица .
Благодаря на Ели за темата  Hug
Виж целия пост
# 148
Днес (учудващо) умрях от глад през деня, за сметка на това беше лудница в работата и дори да исках нямаше кога да хапна... Сега вече съм уморена и смазана, а на всичкото отгоре не ми се яде, нищо че открехнах прозореца  Mr. Green с ядки... И като за капак, заради внезапен ремонт сме без вода до утре и планираните за вечеря спагети се отлагат. Мрън!
Виж целия пост
# 149
Записвам втори ден и кой знае какъв емпиричен материал за споделяне нямам.
Не ми тежи кой знае колко, през деня наблягам на чая от джоджен и червеният Пу-ерх, вечер  си опитвам от всичко, което ми идва на ум и така.....

Да попитам, малко лимон в чая вреди ли? Защото си спомням от гладуванията, че може по  малко да се слага  във водата (имам предвид системата по Малахов, която е само на вода )

Днес се сетих, че при мюсюлманите има нещо подобно,  В един по-дълъг перод от време не се яде нищо през деня т.е. за тях това е постене и щом слънцето залезе,  се слагат трапезите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия