А английски няма ли да учим? (Тема 2)

  • 183 633
  • 1 209
# 255
Аз се отказах за момента, защото се записах на истински курсове в Престиж. След седмица ми минава нивото и ще запиша и следващото. И от октомври може би пак ще си мина към онлайн обучението и Englishtown, защото няма да имам време за курсове.

Супер доволна съм от Престиж, от учителя, от хората, просто ходя с оgромен кеф.
Виж целия пост
# 256
Искам да попитам, има ли къде да се явя на изпит по Английски за доказване на ниво пред работодател.
Виж целия пост
# 257
Искам да попитам, има ли къде да се явя на изпит по Английски за доказване на ниво пред работодател.

работодателят сам ще те препита. Свърши вече тая с носенето на сертификат... всеки може да занесе такъв и какво от това.
Виж целия пост
# 258
Знам, че не е по темата съвсем, но някой може ли да ми препоръча частен учител по английски за мен? Нещо курсовете не ми помагат особено.
Виж целия пост
# 259
Добър вечер, можете ли да ми кажете, при регистрацията в englishtown.com накрая какво ви пише на Prices: 1 евро или 49? Забелязах че и в майла ми пише 49 евро, да не би да са ми взели толкова
Виж целия пост
# 260
Добър вечер, можете ли да ми кажете, при регистрацията в englishtown.com накрая какво ви пише на Prices: 1 евро или 49? Забелязах че и в майла ми пише 49 евро, да не би да са ми взели толкова

И аз се бях притеснила за това, но имах в сметката само 5-6 лв.  1 евро ми взеха, но не помня точно какво пишеше накрая.
Виж целия пост
# 261
Аз днес се регистрирах. И не мен в мейла ми пише 49 евро, но са ми взели 1 евро /получавам sms при плащане с картата/. Може ли само някой дса ми каже как се сменя нивото?
Виж целия пост
# 262
Аз днес се регистрирах. И не мен в мейла ми пише 49 евро, но са ми взели 1 евро /получавам sms при плащане с картата/. Може ли само някой дса ми каже как се сменя нивото?


Иди където са уроците: School -> My course и кликни на стрелката до номера на нивото. Цъкни на General english и избери което искаш ниво
или
Иди в Progress -> Progress report - там има един бутон "Choose another level", който отваря списък с нивата
Виж целия пост
# 263
Аз днес се регистрирах. И не мен в мейла ми пише 49 евро, но са ми взели 1 евро /получавам sms при плащане с картата/. Може ли само някой дса ми каже как се сменя нивото?


Иди където са уроците: School -> My course и кликни на стрелката до номера на нивото. Цъкни на General english и избери което искаш ниво
или
Иди в Progress -> Progress report - там има един бутон "Choose another level", който отваря списък с нивата

Благодаря много! Има ли отделна тема за този сайт или само тук се дискутира, защото може на някой да не му е интересно и да спамим темата?
Виж целия пост
# 264
Здравейте!Аз също си платих 1 евро за едномесечния курс,но не мога да разбера как да влизам в курса с учителя.След като направих теста се оказах в елементари 4 ниво,ама аз съм си за там почти всичко съм забравила.И последен въпрос къде се намира този бутон за отказ от следващо ниво,че 49 евро не мога си позволя.Благодаря Ви.
Виж целия пост
# 265
Благодаря много! Има ли отделна тема за този сайт или само тук се дискутира, защото може на някой да не му е интересно и да спамим темата?
Няма друга тема за този сайт, аз пиша тук.. Ако се направи отделна тема за онлайн обучението по английски мисля, че бързо ще отиде назад в списъка и никой няма да пише в нея, защото няма много хора, които искат да споделят опит. Повечето пишат само по веднъж.

Здравейте!Аз също си платих 1 евро за едномесечния курс,но не мога да разбера как да влизам в курса с учителя.След като направих теста се оказах в елементари 4 ниво,ама аз съм си за там почти всичко съм забравила.И последен въпрос къде се намира този бутон за отказ от следващо ниво,че 49 евро не мога си позволя.Благодаря Ви.

в класната стая може да влезеш по много начини, един от тях е от хоризонталното горно меню: School -> Conversation class (ако искаш да се запознаеш с това как изглежда стаята и да тестваш настройките има един бутон горе "Visit the test room" )

За да се откажеш - пак от менюто горе, ама малко по-вдясно Help & Settings -> My account. Там където пише кога и колко е следващото плащане има едно бледо (X) в червено (с хинт "Cancel your subscription?"). Това е бутона.
Виж целия пост
# 266
Благодаря Елл за разясненията!Аз хубаво платих,но тези дни съм толкова заета (сега и събота ще работя )та не знам кога ще ми остане време да се подготвя и да вляза в клас.Добре че изпращат е-маил с темата за деня.Тези които са напред с материала да разкажат как е?
Виж целия пост
# 267
Благодаря Елл за разясненията!Аз хубаво платих,но тези дни съм толкова заета (сега и събота ще работя )та не знам кога ще ми остане време да се подготвя и да вляза в клас.Добре че изпращат е-маил с темата за деня.Тези които са напред с материала да разкажат как е?
Няма нужда да се подготвяш, не съм забелязала някой да се подготвя Simple Smile Влизаш смело и това е. Няма от какво да се притесняваш, най-вероятно всички ще са като теб. След като не си влизала, сега можеш да влезеш 2-3 пъти за един ден (на една и съща тема).
Виж целия пост
# 268
http://www.scribd.com/doc/7404861/%D0%A1%D0%B0%D0%BC%D0%BE%D1%83 … D1%81%D0%BA%D0%B8
Виж целия пост
# 269
А някой по-вещ може ли да ми каже каква е схемата за учене на думите в Englishtown? Гледам имаш речник, тетрадка, отмята научените думи, но не мие много ясно кое как става.  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия