Бг гари,Арабски летища,някой някого с усмивка посреща !

  • 50 184
  • 742
# 570
Жасмин, Честит Рожден Ден!
Да си все така спокойна, обичана и обичаща и да се радваш дълго на весело семейство!
Виж целия пост
# 571
jasmin,да си жива и здрава,много щастлива,много обичана,и всичко най-най-хубаво!   bouquet
Виж целия пост
# 572
             Jasmin ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА !   bouquet Heart Eyes       
       Желая ти всичкото здраве на земята , много лубов , щастие , успехи и безброй усмивки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 573
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЯСМИН!!! ЖЕЛАЯ ТИ МНОГО ЩАСТИЕ СБЪДВАНЕ НА МЕЧТИТЕ И ДА СИ ВСЕ ТАКА ОБИЧАНА ОТ ЛЮБИМИТЕ ХОРА ХАБИБТИ!!!

При мен нищо интересно освен че имам проблем с вените на единия крак - направих един хубав тромбофлебит  #2gunfire  #Cussing out и сума ти и време съм като някоя принцеса - само лежа с вдигнати крака  Mr. Green Е само лежа силно казано защото никой не готви и пазари вместо мен. Ама да се надявам че ще се оправя най-накрая че ми писна да стоя в къщи. Добре че съм в отпуска  Grinning
На всички пожелавам приятна вечер  Hug
Виж целия пост
# 574
Честит Рожден Ден, Ясмин! Желая ти да останеш все така позитивна, мъдра и нежна! Да получаваш много внимание и любов от скъпите ти хора! Да бъдеш здрава и много щастлива!


Ники, пожелавам ти бързо оздравяване Hug

Поздрави на всички Hug Тук съм и ви чета, но ме е напуснала музата за писане.
Виж целия пост
# 575

Ясмин, честит рожден ден!
Присъединявам се към пожеланията на момичетата -
 здраве, любов, щастие и успехи за теб и всички твои скъпи хора!
.

Ники, бързо оздравяване  Hug

Над2, добре дошла сред нас   bouquet
Дано някой може да ти даде информация  Peace

Виж целия пост
# 576
Благодаря, дами! Да ви се връщат пожеланията! Ето малка почерпка със закъснение:  
Виж целия пост
# 577
Благодаря ви момичета .
Някой ден и аз ако ви е интересно ще разкажа моята история.
Присъединявам се към вас с поздравите за ясмин, като пожелавам само спокойни и усмихнати дни. Постигане на всички мечти и успехи.
Виж целия пост
# 578
Привет, принцеси.

Ясминке, на патерица да ти честитя и ту, иначе във Фейса бях сред първите. Heart Eyes И аз съм чувала, че клеевата тинктура помага, но още не сме я ползвали, не ни я предпиала доки, не знам защо.

Над2, добе дошла. Познавам виртуално 2 мами в СА, ще ги питам дали могат да дадат инфо.  Hug

Астарта, не се отчайвай скъпа, така не си помагаш особено.  Confused Ще отмине, кажи си значи не са били подходящи за мен. Crossing Arms

Уго, повредата явно е сериозна. Rolling Eyes

Айа, какво стана с докторката? Praynig Много интересно ми се видя резюмето на книгата. Отдаван се чува за такива теории, но е по-добре когато запознат човек ги изложи. bowuu

Снеже, къде се изгуби, никаква те няма? Hug

При нас нищо ново освен, че се готвя да ходя на мероприятието, за което ви писах преди. Ако някой има интерес да ми пише. Hug

ОМ Саед, АД, Алвера, Гаричке, пеци, Катета 2 бр.
и всички други хубавици.  Hug
Виж целия пост
# 579
да кажа здраст набързо

ох, не ме оставя малката бе, ако е гушната е ОК, но оставиш ли я, рев....


Още сме само на кърма, 3м и 20дни е вече....  не давам сок , пюре и т.н , водичка не иска , та вече не предлагам

ПОнякога изцеждам кърма, но не иска биберон, какви ли не марки сменихме, не иска и не иска.... кюрдски инат..

Засега устоявам на съветите на околните за ранно захранване....  но вече се чудя дали съм права....
Виж целия пост
# 580
Шилан, според мен всяка майка най добре усеща нуждите не детето си, аз лично не бих слушала толкова околните, а ще се доверя на собственото си усещане  Peace
 Hug за инатливата кюрдка  Simple Smile

Амал, радвам се, че ти е допаднало резюмето, началото на книгата е също много добро и от художествена гледна точка, определено я препоръчвам, ако успееш да я намериш на българския пазар.

Утре стискайте палци = ще имаме за пръв път гост от семейството на моя - един от братовчедите, с който са близки като братя.
По работа е в Германия и утре ще ни дойде на гости, дано остане с добро впечтление от мен, смисъл да не се шокира като види, че половинката е готвачът у нас.  Blush Whistling Praynig

Поздрави на всички  Hug

Виж целия пост
# 581
 Hug, не се притеснявай за захранването. ако имаш кърма храни с нея детето. Идва зима, а кърмата е добра ваксина.
аз съм вече 5 години детегледачка на малки бебета. Давай вода с лъжичка. На децата които гледам не им даваме сокове. Храним ги само с готови пюрета, които започнахме да даваме след 5 месеца . Малкото е вече на годинка, но още не сме му давали сокове. Кърмата дава всичко.
само не  учи детето на ръце. На теб ще бъде много трудно, а те са много хитри. Спазвай режима и то ще започне да свиква. Hug
Виж целия пост
# 582
 newsm51 Здравейте!
nikito71,бързо да"скачаш"на крака и много скорошно отминаване на болежките! newsm10
nad2,добре дошла!  love001
Shilan,не се притеснявай за детенцето!Както Айа ти е казала,майката най-добре усеща детето си и намира най-правилният и точен път към него и неговото отглеждане..Всяка майка сама преценя кого и до колко да слуша и се доверява за отглеждането на детето си..Щом малката ти принцеска не иска биберон,не дей да я насилваш! newsm10
Айа,стискам ти палци и не се съмнявам в теб!Сигурма съм,че ще го очароваш и изобщо няма да гледа кой владее кулинарните умения в дома ви!После да разкажеш как е минало посещението на братовчеда.. smile3525
 
Може ли да ви попитам нещо,може да ви се стори адски глупаво,но аз не успях да се справя след многократни опити..,та:Как се публикуват картинки?  newsm12
Виж целия пост
# 583
                 Здравейте сладки мои красавици  Heart Eyes
     Как сте мили мами ?
     Над2 - добре дошла сред нас  Hug  bouquet С интерес чакаме историята ти , когато решиш да я разкажеш.
     Никито - пожелавам ти бързо да оздравяваш  Praynig
     Шилан - сигурна съм че си една прекрасна мама , слушай само вътрешният си глас и сърцето , те най- добре ще
     ти показват пътя.
     ОмСаедHug  bouquet
     Айа- и аз съм сигурна че братовчедът на половинката ти ще остане очарован от теб,. И въпреки че се 
     притесняваш за кулинарните си умения , аз съм съм убедена че ако решиш да приготвиш нещо , то ще стане много вкусно  Grinning
     Амалче - как си мила ?  Heart Eyes
     Деси - къде се изгуби бе  Grinning Да взема да пусна една интернет връзка , може да излезе добър бизнес .
     Хайде разпиши се макар и кратичко , липсваш ни . Heart Eyes
     Жасмин - как сте с Карумчи ? Оздравяхте ли ? Heart Eyes
     АД- и ти се изгуби  Rolling Eyes
     Аз вече уж приклучвам със формалностите тук . Тази седмица пристигна и стоката , остава само да я подредя , и живот и здраве
     да започвам да работя. Grinning Дано имам успех  Praynig
     На всички хубавици много  Hug  bouquet
     Отивам да спя .  Grinning
Виж целия пост
# 584
Привет!

Много мрачно време. Аз обичам да вали дъжд, но ми се приспива. Ама дребния е на друго мнение-вилнее наоколо, руши, къщата се клати, строена е началото на 20век, сериозно се притеснявам вече. Mr. Green
Иначе оздравя , то температурата за един ден беше само, гърлото червенееше 3-4 дни, сега е наред.
Взе да ми липсва Сирия, сега времето е страхотно там. Берат маслините, любимо време от годината ми е.
Ама се налага да си чакам пролетта тук. Mr. Green

Айа, как мина гостуването на братовчеда? За готвенето не се притеснявай-в арабските страни е прието за нормално мъжете да готвят(колкото и странно да е за някои).
Виж ако не можеш да правиш свястно кафе, това вече е проблем Mr. Green Чаят пак е мъжко занимание.
Аз черен чай и досега правя с нежелание, все имам чувството че няма да го докарам.  Но виж на кафето съм майстор, та родата се гордее с мен Mr. Green

Над, добре дошла.  bouquet
Ники, оправяй се! И аз съм с проблемни вени, няма оправия, ще си теглим до живот.
Саида, дано имаш успех!

Деси  го закъса с интернета. Явно има някакви някакви нововъведения в Сирия. В клубовете вече искали лични карти разбрах.

АД, Астарта Hug, как върви търсенето на работа?
Ом Саид, прочети тук за картинките http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0. Щото ако аз се заема да обяснявам, съвсем неясно ще ти стане Mr. Green
Амал, мероприятието май щеше да е утре, поне така помня. За съжаление няма да мога да дойда. Сутринта съм на изследвания и майка ми ще гледа малкия. Не мога да я ангажирам и за вечерта, а е абсурд да помъкна Карумче с мен. Пък ми е близо иначе. Така ми липсва моя мъж в това отношение-да се погледат по мъжки, докато аз установявам някакъв социален контакт Mr. Green
В тъпа ситуация се оказахме, ама нали е за добро, ще търпим.

Лек ден ви желая. Отивам да храня звяра. Днес готвих боб и дребчо само търчи наоколо и повтаря:"Карам иска бобче, моля"(много ми е възпитан, милия Heart Eyes Mr. Green)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия