В този филм полицията и охранителите не бяха представени в най-добра светлина. Особено охранителите - напразно им плащаше Галип. Но за Ердал явно да убива хора си му е доставяло удоволствие и си е пръскал парите като за някакво хоби.
приятни сънищамокри
http://www.iyitube.net/Sabiha-amp-Galip-Seni-cok-ozledim-/q-NVlLYlZUekV3X2M=
приятни сънищамокри
http://www.iyitube.net/Sabiha-amp-Galip-Seni-cok-ozledim-/q-NVlLYlZUekV3X2M=
тук ще се отвори

приятни сънищамокри
http://www.iyitube.net/Sabiha-amp-Galip-Seni-cok-ozledim-/q-NVlLYlZUekV3X2M=

ТРЕНЕР, лекинка и от мен !!! До утре,живот и здраве!!! Внимавай и ти с Галчо.......!!!
)


























)

















































































Препоръчани теми