Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 400
  • 746
# 360
Кралице Теди беше задала въпроси за някакво писмо и за разговори с Ердал.
    МАМЧЕ,това писмо беше отговор на некакъв голям търг,дето Галип и фирмата не можаха да спечелят! Ердал направи така,,че да не спечели!Разговорите му бяха в тази връзка,за да го постави в някаква зависимост Галип от неговите предложения кои постоянно му правеше  Ердал за друг бизнес некакъв............
Добре де Галип кога започно да се замисля, че Ердал играе гадни игрички. Аз си мисля, че преди да отидат да се черпят Галип беше на бюрото много умислен и като дойде Ердал той тръгна с не голямо желание да се черпят.
Виж целия пост
# 361
ПРИВЕТ една Гальова мовма пристига с пълна сила  как е настроението за всички пишещи момиhttp://www.youtube.com/watch?v=oFIQNTP--ZI&feature=related newsm51 smile3525 smile3501 smile3501 newsm10 newsm11 txtloves
БЕЛИСИМААААААААААА, ВОДИМ В РЕЗУЛТАТ ОТ МАЧА ТАЗИ ВЕЧЕР !!! ЗИИЗУ Е ВРАТАР,СТРАХОТЕН  !!!

Доволна съм от резултата и аз!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 362



Кралице не мога да цитирам, че копирах. Извинявам се.
Той й го е казал възпитано, но аз не мога да разбера след като тя е имала някаква връзка с Ердал и след като знае че той не е наред с "главния" как така се хваща на въдицата му и уж заради брат си тя ще прави мръсно на Сабиха, която има дете от този мъж. Още повече че те са заради детето в болница и тя ще отиде там в болницата  и ще тревожи Саби. Не е само поръчката на Ердал. Тя сигурно  е харесала Галип и се е надявала че ще се получи нещо. Ама няма да стане.
 
Тя може затова да е избягала от него!Точно защото знае,че не е наред.....Оня отвлича брат и и й показа запис,какво му правят................тя в нея секунда вече не мислеше за Галип по този начин,нямаше вече време да си мисли за любовни приключения..........напротив.......каза първоначално,че няма да го направи..какво е виновен Галип,че сестра му се влюбила в него,защото Ердал заобяснява там,че Галип ще умре,защото Мерве умряла по негова вина..........той я бил забъркал със Кюрщат....оня не беше в час...за някои нещя около сестра си....само четеше дневника й,а там пишеше само за любовта й към Галип.....многострадалната Геновева...........едва ли е описала гадните неща,които забърка с болния си мозък...Ердал после и отговори,че и нейния брат ще умре по този начин...да разберяла Еда какво е да убият някой от семейството ти...такива работи!
Виж целия пост
# 363
ПРИВЕТ една Гальова мовма пристига с пълна сила  как е настроението за всички пишещи момиhttp://www.youtube.com/watch?v=oFIQNTP--ZI&feature=related newsm51 smile3525 smile3501 smile3501 newsm10 newsm11 txtloves
БЕЛИСИМААААААААААА, ВОДИМ В РЕЗУЛТАТ ОТ МАЧА ТАЗИ ВЕЧЕР !!! ЗИИЗУ Е ВРАТАР,СТРАХОТЕН  !!!

Доволна съм от резултата и аз!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Йес! Тренера е доволен! newsm51 newsm51 newsm51 Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 364
ПРИВЕТ една Гальова мовма пристига с пълна сила  как е настроението за всички пишещи момиhttp://www.youtube.com/watch?v=oFIQNTP--ZI&feature=related newsm51 smile3525 smile3501 smile3501 newsm10 newsm11 txtloves
БЕЛИСИМААААААААААА, ВОДИМ В РЕЗУЛТАТ ОТ МАЧА ТАЗИ ВЕЧЕР !!! ЗИИЗУ Е ВРАТАР,СТРАХОТЕН  !!!

Доволна съм от резултата и аз!  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Йес! Тренера е доволен! newsm51 newsm51 newsm51 Joy Joy Joy Joy Joy

Сладурки, имам гости сега и много ми липсвате, до послеееееее!  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 365



Кралице не мога да цитирам, че копирах. Извинявам се.
Той й го е казал възпитано, но аз не мога да разбера след като тя е имала някаква връзка с Ердал и след като знае че той не е наред с "главния" как така се хваща на въдицата му и уж заради брат си тя ще прави мръсно на Сабиха, която има дете от този мъж. Още повече че те са заради детето в болница и тя ще отиде там в болницата  и ще тревожи Саби. Не е само поръчката на Ердал. Тя сигурно  е харесала Галип и се е надявала че ще се получи нещо. Ама няма да стане.
 Тя може затова да е избягала от него!Точно защото знае,че не е наред.....Оня отвлича брат и и й показа запис,какво му правят................тя в нея секунда вече не мислеше за Галип по този начин..........напротив.......каза първоначално,че няма да го направи..какво е виновен Галип,че сестра му се влюбила в него,защото Ердал заобяснява там,че Галип ще умре,защото Мерве умряла по негова вина..........той я бил забъркал със Кюрщат....оня не беше в час...за някои нещя около сестра си....само четеше дневника й,а там пишеше само за любовта й към Галип.....многострадалната Геновева...........едва ли е описала гадните неща,които забърка с болния си мозък...Ердал после и отговори,че и нейния брат ще умре по този начин...да разберяла Еда какво е да убият някой от семейството ти...такива работи!
Е това боготството умопомрачава хората. Той Галип затова предпочиташе близост с хора от по-ниската класа, защото е виждал богаташите колко са изперкали.
Виж целия пост
# 366
Кралице Теди беше задала въпроси за някакво писмо и за разговори с Ердал.
    МАМЧЕ,това писмо беше отговор на некакъв голям търг,дето Галип и фирмата не можаха да спечелят! Ердал направи така,,че да не спечели!Разговорите му бяха в тази връзка,за да го постави в някаква зависимост Галип от неговите предложения кои постоянно му правеше  Ердал за друг бизнес некакъв............
Добре де Галип кога започно да се замисля, че Ердал играе гадни игрички. Аз си мисля, че преди да отидат да се черпят Галип беше на бюрото много умислен и като дойде Ердал той тръгна с не голямо желание да се черпят.

Не е това,там дойде да лицемерничи и да го успокои, дето е загубил важния търг за фирмата му,ставаще въпрос за много големи пари....да го изведе да пийнат...и го бъзика,че чул,че има хубава съседка отскоро.......и той му отговори ...ами да ви запозная тогава Ердал!!!.....Галип на него етап не го подозираше, напротив даже споделяше всичко с него.......той беше умислен, защото работите в фирмата му не вървяха на добре!!
Виж целия пост
# 367
Но аз се замислям за нещо друго. Той отмъщава на физическия убиец, на Кюршат сега иска да отмъсти на Галип заради сестра си. Но той отвлича брата на Еда, отвлича и сина на чистачката. След като няма нужда от помощника си убива и него. Значи този човек освен че е умопобъркан направо си е убиец. Той на улицата нали преби един мъж /Зафер май беше свидетел на това му деяние/ защото видя прилика между сестра му и жената която беше с този мъж.
Виж целия пост
# 368

Един от любимите ми моменти.
Ди- ни... све ...мамче ....бел.... кралице.... теди   зу....тоти....дита.....роси....морски бриз... лу...и всички които съм пропуснала и който са на  балконалека нащ  до утре съм налиния  bouquet  bouquetприятни сънищамокри   Joy Joy            http://www.iyitube.net/Sabiha-amp-Galip-Seni-cok-ozledim-/q-NVlLYlZUekV3X2M=
Виж целия пост
# 369
Но аз се замислям за нещо друго. Той отмъщава на физическия убиец, на Кюршат сега иска да отмъсти на Галип заради сестра си. Но той отвлича брата на Еда, отвлича и сина на чистачката. След като няма нужда от помощника си убива и него. Значи този човек освен че е умопобъркан направо си е убиец. Той на улицата нали преби един мъж /Зафер май беше свидетел на това му деяние/ защото видя прилика между сестра му и жената която беше с този мъж.
Да,така е! Обаче умен,що пари пръсна,че наемаше убиец, що народ изпотрепа.....виж как измисли да отвлекат Сабиха и детето......навсякъде уж полиция,охранители...гаден и умен умопобъркан.... за Зафер, макар тогава като го видя да беше пиян, на другият ден започна да се рови и да разледва сам, ажаба кой е този Ердал и помогна много..........Откри такива гадости....най-важнот откри,че е лежал в лудницата,обаче в чужбина и затова в Турция няма информация да е луд.....Той ако си спомняте живеше и движеше нещата и бизнеса на сем.Петек в чужбина и не са ги давали заедно семейството им..............нали Мерве все пътуваше...до Америка,ли беше......
Виж целия пост
# 370
Кралице Теди беше задала въпроси за някакво писмо и за разговори с Ердал.
    МАМЧЕ,това писмо беше отговор на некакъв голям търг,дето Галип и фирмата не можаха да спечелят! Ердал направи така,,че да не спечели!Разговорите му бяха в тази връзка,за да го постави в някаква зависимост Галип от неговите предложения кои постоянно му правеше  Ердал за друг бизнес некакъв............
Добре де Галип кога започно да се замисля, че Ердал играе гадни игрички. Аз си мисля, че преди да отидат да се черпят Галип беше на бюрото много умислен и като дойде Ердал той тръгна с не голямо желание да се черпят.

Не е това,там дойде да лицемерничи и да го успокои, дето е загубил важния търг за фирмата му,ставаще въпрос за много големи пари....да го изведе да пийнат...и го бъзика,че чул,че има хубава съседка отскоро.......и той му отговори ...ами да ви запозная тогава Ердал!!!.....Галип на него етап не го подозираше, напротив даже споделяше всичко с него.......той беше умислен, защото работите в фирмата му не вървяха на добре!!
Голям мръсник е този Ердал. "Чул че Галип имал хубава съседка", а пък нашия да го запознаел. Там Галип наистина говори нещо за Сабиха и Керем.
Виж целия пост
# 371
Лека нощ Нинка.  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 372
http://www.iyitube.net/Sabiha-amp-Galip-Seni-cok-ozledim-/q-NVlLYlZUekV3X2M= грешка  Сори newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 373
Кралице Теди беше задала въпроси за някакво писмо и за разговори с Ердал.
    МАМЧЕ,това писмо беше отговор на некакъв голям търг,дето Галип и фирмата не можаха да спечелят! Ердал направи така,,че да не спечели!Разговорите му бяха в тази връзка,за да го постави в някаква зависимост Галип от неговите предложения кои постоянно му правеше  Ердал за друг бизнес некакъв............
Добре де Галип кога започно да се замисля, че Ердал играе гадни игрички. Аз си мисля, че преди да отидат да се черпят Галип беше на бюрото много умислен и като дойде Ердал той тръгна с не голямо желание да се черпят.

Не е това,там дойде да лицемерничи и да го успокои, дето е загубил важния търг за фирмата му,ставаще въпрос за много големи пари....да го изведе да пийнат...и го бъзика,че чул,че има хубава съседка отскоро.......и той му отговори ...ами да ви запозная тогава Ердал!!!.....Галип на него етап не го подозираше, напротив даже споделяше всичко с него.......той беше умислен, защото работите в фирмата му не вървяха на добре!!
Голям мръсник е този Ердал. "Чул че Галип имал хубава съседка", а пък нашия да го запознаел. Там Галип наистина говори нещо за Сабиха и Керем.

Отказа вечерта също да излязат,защото на другият ден Керем ще бъде с него .....събота било...........и ще се посвети на детето,че го вижда само тогава....това му каза,за Сабиха незнам там не казва нищо..........или пане аз не си спомням.............или говорим не за тогава!
Виж целия пост
# 374

Ди- ни... све ...мамче ....бел.... кралице.... теди   зу....тоти....дита.....роси....морски бриз... лу...и всички които съм пропуснала и който са на  балконалека нащ  до утре съм налиния  bouquet  bouquetприятни сънищамокри   Joy Joy       http://www.iyitube.net/Sabiha-amp-Galip-Seni-cok-ozledim-/q-NVlLYlZUekV3X2M=    
 
smile3503 тук ще се отвори

Лекинка! Прекрасно е!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия