Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 415
  • 746
# 210
Изгледах 40 края и ..........погледът на Галката към Сабиха ,после споменът за раздялата ,като ,че ли се реши да направи
първата крачка ,взе телефона ,но........ newsm78 newsm78 newsm78 май не събра смелост newsm78 newsm78 newsm78
В края на 41-1 Сабиха вижда Галип  #Crazyотначало погледът и показа изненада ,но после ,после милата каква усмивка му
дари.... #Crazy #Crazy #Crazy и ясно показа ,че ЛЮБОВТА не си е отишла от нейното сърце. Naughty Heart Eyes
Даже го догони  ooooh! ooooh! ooooh!....друга на нейно място не би постъпила така ,мисля newsm78

Мацки , ЛЕКА НОЩ ........до утре .......... Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet


 ЛЕКИНКА,СВЕТЛЕ ДО УТРЕ,ДЖАНЪМ!!!:love001: Two Hearts
Виж целия пост
# 211
Лека нощ и от мен момичета  smile3524 smile3524

Утре след работа пак ще ви чета!

         
                       Ди - ни, лека и от мен, скъпа!!!  До утре!!!   Two Hearts Heart Two Hearts
Виж целия пост
# 212
                                              
                                                                                                                                  
 
УСПЕШЕН ДЕН, УТРЕ !!!   ЛЕКА НОЩ !!!  БЕШЕ МИ ПРИЯТНО И СПОКОЙНО ТАЗИ ВЕЧЕР !!!
   smile3524 smile3524  
Виж целия пост
# 213
Добро утро на всички. Желая ви успешен ден и добро настроение.
                                               
                                                                                                                                   
 
УСПЕШЕН ДЕН, УТРЕ !!!   ЛЕКА НОЩ !!!  БЕШЕ МИ ПРИЯТНО И СПОКОЙНО ТАЗИ ВЕЧЕР !!!
   smile3524 smile3524 
Кралице радвам се че снощната дискусия ти е доставила удоволствие. За мен също беше удоволствие да чета - спокоен тон с много расъждения. Ще се опитам да систематизирам въпросите за серия 41, защото разбрах, че мамчето няма да го направи, че  и двете сте се притеснили, но отговорите когато ти е възможно - не искам да се притесняваш.
Още веднъж - Бъдете щастливи днес.  smile3525 smile3525 smile3525
Виж целия пост
# 214
Добро утро на всички. Желая ви успешен ден и добро настроение.
 
  ДОБРО УТРО,ТЕДИ!!!Какъв прекрасен ден !!!Пожелавам ви много слънчев и ползотворен ден !!! Ако мога да ви проверявам през деня пак ще е чудесно,но никога не знам предварително! Теди,джанъм съгласна съм за въпросите!!                                           
                                                                                                                                   
 
              love001 txtloves  love001
Виж целия пост
# 215
Добро утро и от мен в този прекрасен слънчев ден.  newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 216
Кралице, моето мнение всички го знаят. Галип не е черната овца в този сериал, а напротив той си е мъж на място. За това, че Сабиха не можа да го оцени - през по-голямата част от сериала страдаха. Той я обича от мига когато я видя. И тази любов не е угасвала. Да допускаше и грешки, но неговите грешки бяха значително по-малко. Това, че някои хора имат различно мнение мен изобщо не ме притеснява, както и тях не трябва да ги притеснява моето мнение. Всеки гледа и преценява според собствените си критерии. От чисто женска солидарност не мога да подкрепям Сабиха. В случая не случайно името на главния героя е
ГАЛИП=ПОБЕДИТЕЛ
Той не е Победител, защото е победил Сабиха и се е оженил за нея. Той е победител, защото се пребори с мръсното, грозното в живота му. Той побеждава враговете си. Или както беше казал "ще смачкам главите на три змии във фирмата". В крайна сметка той смачка главите на всички змии. Това е.  Сори, че на някой не му харесва мнението ми. .

Evet!!!! Галип = Победител
Виж целия пост
# 217
Здравейте, мацки!  Hug Hug Hug


Виж целия пост
# 218
Кралице, моето мнение всички го знаят. Галип не е черната овца в този сериал, а напротив той си е мъж на място. За това, че Сабиха не можа да го оцени - през по-голямата част от сериала страдаха. Той я обича от мига когато я видя. И тази любов не е угасвала. Да допускаше и грешки, но неговите грешки бяха значително по-малко. Това, че някои хора имат различно мнение мен изобщо не ме притеснява, както и тях не трябва да ги притеснява моето мнение. Всеки гледа и преценява според собствените си критерии. От чисто женска солидарност не мога да подкрепям Сабиха. В случая не случайно името на главния героя е
ГАЛИП=ПОБЕДИТЕЛ
Той не е Победител, защото е победил Сабиха и се е оженил за нея. Той е победител, защото се пребори с мръсното, грозното в живота му. Той побеждава враговете си. Или както беше казал "ще смачкам главите на три змии във фирмата". В крайна сметка той смачка главите на всички змии. Това е.  Сори, че на някой не му харесва мнението ми. .
     
                 ЙЕЕЕЕЕЕЕЕС !!!          СИИИИИИИИИИ !!!    АБСОЛЮТНО ВЯРНО !!!

Браво бе мацки, точно така!  smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm51 newsm51 newsm51

Виж целия пост
# 219



Кафето от мен!  Ди-ни,Светле,Кралице,Роси и всички останали - ади бакълъм сядайте на лаф моабет!
Виж целия пост
# 220
За твойте неуморни пръстчета по клавиатурата, КРАЛИЦЕ!

Виж целия пост
# 221
ЗДРАВЕЙТЕ,момичета !!! Как сте днес??? Пихте ли вече кафе??? Кой го налива днес??? smile3525 newsm51 smile3525
Виж целия пост
# 222



Кафето от мен!  Ди-ни,Светле,Кралице,Роси и всички останали - ади бакълъм сядайте на лаф моабет!


 Ди, джанъм, много вкусно каааавето ти!Багодаря за отзивите и коментарите снощи!!! ТЕДИ КЪДЕ СИ СКЪПА???  bouquet
Виж целия пост
# 223
                                     bouquet                                                                                   
    BELL,джанъм хубава снимка!!! ЗДРАВЕЙ И НА ТЕБ !!!
Виж целия пост
# 224
За твойте неуморни пръстчета по клавиатурата, КРАЛИЦЕ!

ДИ,ТОВА Е ПРЕКРАСНО БЛАГОДАРЯ ОТ ТЕБ, МЕРСАЖ  ОЩЕ ВЕДНЪЖ !!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия