Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 417
  • 746
# 270
Добър вечер! bowuu bowuu bowuu
Виж целия пост
# 271
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!
Евала Крали...много важно уточнение което за кой ли път ще докаже чееее...ГАЛКАТА...ПРЕЗИДЕНТ!!! newsm51 newsm51 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 272
ЗИЗУ, СКЪПА ЗДРАВЕЙ, ДОБРЕ ДОШЛА , НЕРДЕ ХОДИШ ДЖАНЪМ !!!   
Виж целия пост
# 273

Един от любимите ми моменти.
Виж целия пост
# 274
Кралице ти къде одиш джанъм. На среща с Галип ли беше newsm78
Виж целия пост
# 275
  
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!
Евала Крали...много важно уточнение което за кой ли път ще докаже чееее...ГАЛКАТА...ПРЕЗИДЕНТ!!! newsm51 newsm51 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10
:2gunfire: #2gunfire #2gunfireИ ТОВА Е ВЕРНО,МНОГО ВЕРНО !!!
Виж целия пост
# 276
ЗИЗУ, СКЪПА ЗДРАВЕЙ, ДОБРЕ ДОШЛА , НЕРДЕ ХОДИШ ДЖАНЪМ !!!   
Карам я миличка яваш - яваш да не стават дармадани... Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy Joy

Теди, здравей мило...идваме на подкрепление. Hug  bouquet
Виж целия пост
# 277
 
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!
Евала Крали...много важно уточнение което за кой ли път ще докаже чееее...ГАЛКАТА...ПРЕЗИДЕНТ!!! newsm51 newsm51 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10
:2gunfire: #2gunfire #2gunfireИ ТОВА Е ВЕРНО,МНОГО ВЕРНО !!!
  love001  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51...абе знаех си, че кой разбира е от нашта партия...само не вдевам що стреляш... newsm78
Виж целия пост
# 278

Един от любимите ми моменти.
 Вечеряхме, джанъм ходихме на пикник!!! Въобще не ми е до вас сега,объркана съм! Галката ми говори едни работи...............в умисъл съм.......кво да правим,я не съм тъй давателна лесно !!
Виж целия пост
# 279
ЗИЗУ, СКЪПА ЗДРАВЕЙ, ДОБРЕ ДОШЛА , НЕРДЕ ХОДИШ ДЖАНЪМ !!!   
Карам я миличка яваш - яваш да не стават дармадани... Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy Joy

Теди, здравей мило...идваме на подкрепление. Hug  bouquet

Здравей джанъм. Изгубихте се. Да не сте ходили на среща Галката бил на морето.
Виж целия пост
# 280
 
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!
Евала Крали...много важно уточнение което за кой ли път ще докаже чееее...ГАЛКАТА...ПРЕЗИДЕНТ!!! newsm51 newsm51 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10
:2gunfire: #2gunfire #2gunfireИ ТОВА Е ВЕРНО,МНОГО ВЕРНО !!!
 love001  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51...абе знаех си, че кой разбира е от нашта партия...само не вдевам що стреляш... newsm78
 
               ДА ПОДЧЕРТАЕМ КАЗАНОТО И СНОЩИ И ДНЕС !!!
Виж целия пост
# 281
ЗИЗУ, СКЪПА ЗДРАВЕЙ, ДОБРЕ ДОШЛА , НЕРДЕ ХОДИШ ДЖАНЪМ !!!   
Карам я миличка яваш - яваш да не стават дармадани... Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy Joy

Теди, здравей мило...идваме на подкрепление. Hug  bouquet

Здравей джанъм. Изгубихте се. Да не сте ходили на среща Галката бил на морето.
Така, така...и тен фанахме и кеф си правихме...и некви нещаааааааа... Party
Не се прай сега на Дора Габе...и ТИ беше там...и на тебе ти беше хубаво...Целия Гальов отбор бехме заедно. Joy Joy Joy Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Признайте си милички...нема да ви е страх...нема да ни бият...СПОКО!!! Peace
Виж целия пост
# 282
Ей! С тоз Галип всички се ошашкахте. Зарязахте темата, дебатите и хукнахте да го търсите. Я по-спокойно той сам ще дойде тук в темата. Карайте явяш явяш и всичко ще бъде ок!
Виж целия пост
# 283
 
              Това което се сетих е важно да уточним:сега филма почва и пише след една година се развиват действията - едната половина на тази година я дават в ретроспекция с две сцени,едната кога тя го нарита в болницата и другата на контролния преглед на Керем и къде тя го догони до асансьора,през което време той е бил до Сабиха и детето,живели са разделени, тя в нейния апартамент/оня, де й го купи от Кюршат/ той - в тази къща, значи той все пак се е погрижил донякъде за сина си, чак при диагнозата му вече, че е оздравял той заминава!.........Важно ми беше да го уточня,защото от въпросите останах с впечатлението,че не всички са разбрали това!
Евала Крали...много важно уточнение което за кой ли път ще докаже чееее...ГАЛКАТА...ПРЕЗИДЕНТ!!! newsm51 newsm51 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10
:2gunfire: #2gunfire #2gunfireИ ТОВА Е ВЕРНО,МНОГО ВЕРНО !!!
 love001  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51...абе знаех си, че кой разбира е от нашта партия...само не вдевам що стреляш... newsm78
 
               ДА ПОДЧЕРТАЕМ КАЗАНОТО И СНОЩИ И ДНЕС !!!
Добре, че се появи да сложиш точка на спора... Hug Hug Hug
И в този ред на мисли....и отновоооооооо... ГАЛЬО ПРЕЗИДЕНТ!!!
Виж целия пост
# 284
ЗИЗУ, СКЪПА ЗДРАВЕЙ, ДОБРЕ ДОШЛА , НЕРДЕ ХОДИШ ДЖАНЪМ !!!   
Карам я миличка яваш - яваш да не стават дармадани... Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy Joy

Теди, здравей мило...идваме на подкрепление. Hug  bouquet

Здравей джанъм. Изгубихте се. Да не сте ходили на среща Галката бил на морето.
Така, така...и тен фанахме и кеф си правихме...и некви нещаааааааа... Party
Не се прай сега на Дора Габе...и ТИ беше там...и на тебе ти беше хубаво...Целия Гальов отбор бехме заедно. Joy Joy Joy Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Признайте си милички...нема да ви е страх...нема да ни бият...СПОКО!!! Peace

СУС! Недей обажда! Нека да бъде изненада като се срещнем да се чудят от къде ни познава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия