Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 410
  • 746
# 285
Ей! С тоз Галип всички се ошашкахте. Зарязахте темата, дебатите и хукнахте да го търсите. Я по-спокойно той сам ще дойде тук в темата. Карайте явяш явяш и всичко ще бъде ок!
Браво мамчеееее...е така се вика...ние нали бехме...нали ни беше СУПЕР!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 286
Здравейте сладурки!  Hug Hug Hug

Души, къде бягаш пак бе джанъм!  newsm78 newsm78 newsm78

Виж целия пост
# 287
ЗИЗУ, СКЪПА ЗДРАВЕЙ, ДОБРЕ ДОШЛА , НЕРДЕ ХОДИШ ДЖАНЪМ !!!   
Карам я миличка яваш - яваш да не стават дармадани... Hug Hug Hug Joy Joy Joy Joy Joy

Теди, здравей мило...идваме на подкрепление. Hug  bouquet

Здравей джанъм. Изгубихте се. Да не сте ходили на среща Галката бил на морето.
Така, така...и тен фанахме и кеф си правихме...и некви нещаааааааа... Party
Не се прай сега на Дора Габе...и ТИ беше там...и на тебе ти беше хубаво...Целия Гальов отбор бехме заедно. Joy Joy Joy Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Признайте си милички...нема да ви е страх...нема да ни бият...СПОКО!!! Peace

СУС! Недей обажда! Нека да бъде изненада като се срещнем да се чудят от къде ни познава.
smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3505 smile3505 smile3505 smile3505
Виж целия пост
# 288
Здравейте сладурки!  Hug Hug Hug

Души, къде бягаш пак бе джанъм!  newsm78 newsm78 newsm78


Тукя, тукя...ама надничам зад пердето и карам по лека....още не са ми минали раните от предишната битка...дето СПЕЧЕЛИХМЕ... Joy Joy Joy Joy Party Party Party Party Party Party Party
Виж целия пост
# 289
Ей! С тоз Галип всички се ошашкахте. Зарязахте темата, дебатите и хукнахте да го търсите. Я по-спокойно той сам ще дойде тук в темата. Карайте явяш явяш и всичко ще бъде ок!
Браво мамчеееее...е така се вика...ние нали бехме...нали ни беше СУПЕР!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Не само беше, а и пак ще бъде newsm10
Виж целия пост
# 290
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68   newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68
Виж целия пост
# 291
ЙЕСССССССССССССССС!  СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 292
Хади бееееееее...Гальовата дружина...нема ли да ударите по едно рамо на лозунга??? newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Виж целия пост
# 293
Кралице къде си бе джанъм. Не свърши ли срещата с Галип. Ех .......... като го видите тоз човек и се забравяте. Трябва да почна да ходя да ви събирам!
Виж целия пост
# 294
  ruporuu  ruporuu ...Алоооооооо...Гальовите моми...кой злоупотребил...злоупотребил...слизайте доле после пак... smile3508 smile3508 newsm08 newsm08
Виж целия пост
# 295
newsm10 newsm10 newsm10 smile3521 smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Браво Зизу! Уникална си! newsm51 newsm51 newsm51 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 296
Хади бееееееее...Гальовата дружина...нема ли да ударите по едно рамо на лозунга??? newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Хади бееееееее...Гальовата дружина...нема ли да ударите по едно рамо на лозунга??? newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
 ГАЛЬОВАТА БАНДА №1 !!!   Но, в бандата има новаци, джанъм, немогат ви догонят!! Големи бързачки сте ! Нали,виждаш,даже незнаят защо стрелят??? Неграмотна работа,докат се научим, така ще е.......
Виж целия пост
# 297
Тук сме на линия. Нета малко се .бава, но ще се справим подобаващо.
Виж целия пост
# 298
Хади бееееееее...Гальовата дружина...нема ли да ударите по едно рамо на лозунга??? newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
Хади бееееееее...Гальовата дружина...нема ли да ударите по едно рамо на лозунга??? newsm68 newsm44 newsm68 newsm44
 ГАЛЬОВАТА БАНДА №1 !!! Но, в бандата има новаци, джанъм, немогат ви догонят!! Големи бързачки сте ! Нали,виждаш,даже ненаят защо стрелят???
Споко всичко ще се оправи. Както казва Галип търпение, търпение!
Виж целия пост
# 299
ПОБЕДА....и пак ПОБЕДА...ние пишем само за ПОБЕДА... newsm44 newsm44 newsm68 newsm68
Много сме добри ейййййййййй...Крали сложи точка на спора... smile3521 smile3521 newsm10 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия