Son bahar - Любов назаем - Тема 18

  • 27 400
  • 746
# 390
Но...ето там край Босфора на кея, ooooh!
къде ни поглед се зарея, #Crazy
една жена обляна в светлина, Grinning
стои и чака любовта !  Heart Eyes

Това е тя ,Сабиха, Peace
красива майка и жена, #Crazy
горда ,нежна кат ноща, Crossing Arms
цветето на любовта. bowuu

Ето...някой се задава,  newsm78
боже,Галип приближава, ooooh!
страдал много ,но разбрал, newsm78
че на Събка любовта заслужава. :bowuu
Ето това е истината! Другото е ала-бала!
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
    love001  love001  love001  love001  love001

ЙЙЙЙЙЙЙЙ ЙЕСССССССССС!
Виж целия пост
# 391

О Боже, саби ,томаховки ooooh!
а може би листовки, newsm78
да ,да видях във въздуха една, Peace
на някой президент ,била. newsm78

Май пишеше, Галип президент, #Crazy
малееееее,сантимент... Heart Eyes
на група луди женуря, Joy Joy Joy
е тва заветната мечта. ooooh!

Покани ,угощения,нанай, Naughty
мечти ,мечти безкрай Thinking
шампанско даже той гърмял, Thinking
о, боже мили истински сарай. ooooh!

Даа, получи той чудесна вест, Peace
но , я погледна без интерес, Naughty
че някакъв отбор го защитил, ooooh!
защо ,...нима се беше той напил. newsm78

Но...ето там край Босфора на кея, ooooh!
къде ни поглед се зарея, #Crazy
една жена обляна в светлина, Grinning
стои и чака любовта !  Heart Eyes

Това е тя ,Сабиха, Peace
красива майка и жена, #Crazy
горда ,нежна кат ноща, Crossing Arms
цветето на любовта. bowuu

Ето...някой се задава,  newsm78
боже,Галип приближава, ooooh!
страдал много ,но разбрал, newsm78
че на Събка любовта заслужава. :bowuu
Ето това е истината! Другото е ала-бала!
 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
    love001  love001  love001  love001  love001

Е, ТВА Е НАЙ-ТОЧНО КАЗАНО, защото Галип е президент в крайна сметка,не кво да е...........
Виж целия пост
# 392
Мили мои,дружки  Hug  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 393
     
 СВЕТЛЕ, джанъм нема нужда, това е нормална реакция.......мача е равностоен........ти толкова редове за този некакъв отбор.......ние се видехме у него,разпознахме се и защита,братче......!!!
Виж целия пост
# 394
Мили мои лудетини,дето мира не знаете,обичам ви и така ми се иска да ви
познавам лично!
Сигурно сте големи фоги!
Дали идеята за една реална среща на лудо влюбените Галипки ви се вижда неосъществима!
Я си представете ,ако можехме да се срещнем.
Ми ние тука шест месеца сме заедно и ви чувствам толкова близки,
че ми иде да ви прегръщам всички наведнъж!
Виж целия пост
# 395
Ей,мацките на балконяя ,по точно cat-qiqi ..... newsm78 защо не слезнеш долу ,джанъм??? newsm78 newsm78 newsm78
Ади,слизай бърже  Joy Joy Joy....чабук,чабук.... Joy Joy Joy Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 396
Мили мои лудетини,дето мира не знаете,обичам ви и така ми се иска да ви
познавам лично!
Сигурно сте големи фоги!
Дали идеята за една реална среща на лудо влюбените Галипки ви се вижда неосъществима!
Я си представете ,ако можехме да се срещнем.
Ми ние тука шест месеца сме заедно и ви чувствам толкова близки,
че ми иде да ви прегръщам всички наведнъж!


 newsm03 newsm10 newsm10 newsm10  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 397
Светле, ние с тебе редовно по първи петли клюцаме по клавиатурата!
Ама и аз тая вечер уж се бях зарекла да не ставам...ама комшийката ми утепа
целата вечер с лафчета.Е-е-е не се оплаквам цапнахме по едно-две джинчета,
та сега ми е некакво весело като ви чета,ама комай се ориентирам
към възглавницата!

Кралева66 ти и тази вечер си била на фронта,яко са те действали....
Виж целия пост
# 398
smile3524 smile3524 smile3524 ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ!!! Светле, Бризче, Ди-ни - джанъмлар беним!!!  ДО УТРЕ!!!
Виж целия пост
# 399
     
 СВЕТЛЕ, джанъм нема нужда, това е нормална реакция.......мача е равностоен........ти толкова редове за този некакъв отбор.......ние се видехме у него,разпознахме се и защита,братче......!!!

Крале,мила ама вие ме предизвикахте  bowuu ,върнах се ,влизам в темата и ....само нашия отбор и тем подобни.... ooooh! Joy Joy Joy
Нема наш Naughty, ваш Naughty има общ отбор Peace Peace Peace..... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 400
smile3524 smile3524 smile3524 ЛЕКА НОЩ НА ВСИЧКИ!!! Светле, Бризче, Ди-ни - джанъмлар беним!!!  ДО УТРЕ!!!


Айде  ЛЕКА  и от мене и СЛАДКИ СЪНИЩА  с ГАЛИП!
Виж целия пост
# 401
Светле, ние с тебе редовно по първи петли клюцаме по клавиатурата!
Ама и аз тая вечер уж се бях зарекла да не ставам...ама комшийката ми утепа
целата вечер с лафчета.Е-е-е не се оплаквам цапнахме по едно-две джинчета,
та сега ми е некакво весело като ви чета,ама комай се ориентирам
към възглавницата!

Кралева66 ти и тази вечер си била на фронта,яко са те действали....
ДИ-НИ, скъпа направо като едни робовладелци...........братче!!!  Немат мярка !!! Галип и Сабиха, та Галип и Сабиха........!!!
Виж целия пост
# 402
И от мен.... Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 403
     
 СВЕТЛЕ, джанъм нема нужда, това е нормална реакция.......мача е равностоен........ти толкова редове за този некакъв отбор.......ние се видехме у него,разпознахме се и защита,братче......!!!

Крале,мила ама вие ме предизвикахте  bowuu ,върнах се ,влизам в темата и ....само нашия отбор и тем подобни.... ooooh! Joy Joy Joy
Нема наш Naughty, ваш Naughty има общ отбор Peace Peace Peace..... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 
СВЕТЛЕ, СКЪПА  АБСОЛЮТНА СЪМ СЪГЛАСНА!!! НАКРАЯ НАЛИ ЗНАЕШ,КОЙ ВСЪЩНОСТ Е ПОБЕДИТЕЛ.................ЛЮБОВТА,.........в крайна сметка е тя,мила!!!
Виж целия пост
# 404
     
 СВЕТЛЕ, джанъм нема нужда, това е нормална реакция.......мача е равностоен........ти толкова редове за този некакъв отбор.......ние се видехме у него,разпознахме се и защита,братче......!!!

Крале,мила ама вие ме предизвикахте  bowuu ,върнах се ,влизам в темата и ....само нашия отбор и тем подобни.... ooooh! Joy Joy Joy
Нема наш Naughty, ваш Naughty има общ отбор Peace Peace Peace..... Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 
СВЕТЛЕ, СКЪПА  АБСОЛЮТНА СЪМ СЪГЛАСНА!!! НАКРАЯ НАЛИ ЗНАЕШ,КОЙ ВСЪЩНОСТ Е ПОБЕДИТЕЛ.................ЛЮБОВТА,.........в крайна сметка е тя,мила!!!

ЙЕСССССССССССССССССССССССССССССС........................................... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия