Haven/Хейвън

  • 30 272
  • 732
# 30
Пльок и аз тук. Най - после изгледах серията първата . Срам бе заспивах няколко пъти, но днес я по4нах преди 1 Simple Smile и успях и даже ми хареса. Ще го следя явно  Mr. Green
Виж целия пост
# 31
Хубаво е сериалчето,малко стил Герои го докарват Wink
Виж целия пост
# 32
Aз от първата серия насам се чудя на кой сериал ми напомня, ама не мога да се сетя... Нещо от старите такива Псифактори и подобни май  newsm78
Виж целия пост
# 33
по всичко личи,че тази седмица няма да има епизод,следващия ще е на 6-7 август.
Виж целия пост
# 34
И аз се записвам, не е върха, но е сладко сериалчето, микс между Eureka и Heroes
Виж целия пост
# 35
аз три серии съм гледала, още не ме е грабнал.
Има нещо от Еврика, но го няма готиния хумор от там - доста бавно ми върви и самото действие, за разлика от Еврика, където всичко е доста динамично и готино; от Героите има това, че хората в града са с някакви свръхестесвени способности, макар че на мен способностите им ми се виждат доста изсмукани, ама карай
Абе някой чел ли е все пак книгата
Виж целия пост
# 36
   нов епизод      http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=229584&hit=1  и субтитри има,по надолу в коментарите
Виж целия пост
# 37
Хайде и аз в кюпа   Laughing

Само първи епизод съм изгледала за сега, веднага  дърпам и другите.
Колко серии ще е филма?
Виж целия пост
# 38
Запис  Peace
Сериалът определено е хубав!
Виждам, че нагоре сте правили Еврика/Хейвън сравнение... започнах да ги гледам по едно и също време и определено Хейвън ми грабна повече вниманието Flutter
Чудя се дали финалът ще е точно толкова неопределен както в книгата Thinking

Катрин Hug доколкото виждам са планирани 13 епизода, но в imdb виждам инфо за 8...
Виж целия пост
# 39
Хайде и аз свалям първите два епизода, основно с изследователска цел, пък после ще видим  Mr. Green

"Герои" така и не успя да ме грабне, но като чуя за свръх-неща, се заинтригувам...

Нели, това за бавното действие ме поставя нащрек, имам ти доверие, но да видим.

Май ми се изясни защо казват, че е базиран на "Колорадеца"... А тая книга даже не е "ситуирана" в Хейвън. Ама както и да е. Взели идея на Стивън Кинг, направили сериал, лошо няма  Mr. Green

ПП Явно темата малко ми е убягнала напоследък, ама по-добре късно, отколкото хич: Плами, мерси за пожеланията!  Embarassed
Виж целия пост
# 40
О, много симпатичен сериал, ама много! Само че трябваше да кажат "вдъхновен от" "Колорадеца", а не "базиран на". (бел. Пуц)  Laughing
Виж целия пост
# 41
Много измислени и изсмукани от пръстите историите, особено в последната серия  Tired
И никакво обяснение какви са тези хора, защо са такива, защо са само в Хейвън?!?
Виж целия пост
# 42
Ух newsm78 Зарибявам се само като ви чета, страх ме е да си дръпна първата серия да не би да попадна в Хейвънската клопка Crazy Денонощието няма да ми стигне за всичко Laughing
Виж целия пост
# 43
Интересен е филма, но и той ще е много малко серии   Wink  5 са за сега, а ако са само 8 епизода , докато стане интересен филма и ще вземе да свърши.
Виж целия пост
# 44
Ех, гадове големи са, ей! #2gunfire Пускат 100 сериала с по 10 серии и само ни държат на нокти Crazy Ще им се обидя и няма да ги гледам, пък Laughing Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия