Haven/Хейвън

  • 30 272
  • 732
# 45
Много измислени и изсмукани от пръстите историите, особено в последната серия  Tired
И никакво обяснение какви са тези хора, защо са такива, защо са само в Хейвън?!?
дам, защо са в Хейвън, пък толкова късно откриват способностите си ( този с гълъбите не знаеше, че има дарба, този с пеперудите - също, тази с бурите - и тя newsm78)
Виж целия пост
# 46
дам, защо са в Хейвън, пък толкова късно откриват способностите си ( този с гълъбите не знаеше, че има дарба, този с пеперудите - също, тази с бурите - и тя newsm78)

Може би заради появата на полицайката са се появили тези дарби\сили , де да знам    newsm78  Наистина много неясно   Thinking

А последната серия нещо ми беше много гадна. Мислех, че ще умре Дюк, пък на мен ми харесва момчето, повече от другия - Нейтън Wink
Учудващо как им запомних имената.
Виж целия пост
# 47
Кат и аз Дюк някак си има нещо в него което привлича жените, даже се надявам с агентката да се нацелуват ама тая нещо се дърпа. Ама дано дадат и такава сцена, че ми писна само да се разиграват по серийките и да се канят на вечеря Simple Smile
Виж целия пост
# 48
Вярно, има доста мъглявини, ама все пак сме още на 5 епизод, време за разкриване бол.

Като казахте Дюк (и аз му запомних името учудващо), тъкмо мислех да изкажа предположение, че и тук ще има два клона - един за Дюк, един за полицая... ъъъ, забравих му името  Embarassed  Mr. Green
Виж целия пост
# 49
Вярно, има доста мъглявини, ама все пак сме още на 5 епизод, време за разкриване бол.

Като казахте Дюк (и аз му запомних името учудващо), тъкмо мислех да изкажа предположение, че и тук ще има два клона - един за Дюк, един за полицая... ъъъ, забравих му името  Embarassed  Mr. Green


Аз пък на полицаят запомих името Нейт  Mr. Green

Малко съм назад с епизодите -снощи гледах 3та тази с музикалните инструмнети,почнах и 4та но ми се доспа.
Та относно Нейт,нали като откачи Дюк нещо се заяждаше с него и му казваше,че и той не е наред.Мисля,че не е само с това,е не усеща болка  newsm78
Виж целия пост
# 50
Ах, жива да си, лейти! Нейтчо, да, е втория клон  Mr. Green

И аз си мисля, че има нещо повече от невропатията... Ама какво е то - дано не е хронична импотентност.  Joy Визирам репликата "Тя знае ли, че не си "истинско момче"?" Да не си помислите, че му желая злото на младежа.
Виж целия пост
# 51
Ах, жива да си, лейти! Нейтчо, да, е втория клон  Mr. Green

И аз си мисля, че има нещо повече от невропатията... Ама какво е то - дано не е хронична импотентност.  Joy Визирам репликата "Тя знае ли, че не си "истинско момче"?" Да не си помислите, че му желая злото на младежа.

демек може да кара на двата бряга?
Виж целия пост
# 52
Ах, жива да си, лейти! Нейтчо, да, е втория клон  Mr. Green

И аз си мисля, че има нещо повече от невропатията... Ама какво е то - дано не е хронична импотентност.  Joy Визирам репликата "Тя знае ли, че не си "истинско момче"?" Да не си помислите, че му желая злото на младежа.

демек може да кара на двата бряга?

Хм, съмнявам се, едва ли е това. Ти си се побъркала от ИК, Джесче  hahaha По-скоро, освен невропатията има и той нещо свръхестествено. Аман от изроди!
Виж целия пост
# 53
Ми че аз други сериали, освен за изроди не гледам, бе Ир Mr. Green
Вече се извратих съвсем май
Виж целия пост
# 54
Ми че аз други сериали, освен за изроди не гледам, бе Ир Mr. Green
Вече се извратих съвсем май

То и аз, де  Mr. Green Ама тук са тайни изроди, трябва да им се чудиш са или не са всъщност изроди....
Виж целия пост
# 55
Ми че къ, то и те не знаят, че са даже тайни Mr. Green
Виж целия пост
# 56
Ми че къ, то и те не знаят, че са даже тайни Mr. Green

Верно! Това допълнително комплицира ситуацията  hahaha Ми нервя се вече. Ся кво, и Дюк с хубавите ръце ще вземе да се разкрие като формоменител-октопод или нещо подобно.  Mr. Green
Виж целия пост
# 57
предполагам, че има някаква "морска дарба" и аз newsm78. Само ми е интересно кой ги събира в това село и защо не знаят, че имат дарби
Виж целия пост
# 58
До 12 епизод все ще се разбере.  Wink мен ми е интересно какво ще направят с отпратките към "Колорадеца", тоест отпратките към сюжета на книгата. Сигурно и майка й на... помогнете с името... ще се окаже някаква супернатурална.

А двамата журналяги-дядовци са страхотни! Те са единственото, което наистина има връзка с книгата поне като маниер на поведение, не като роли. Адски са готини!
Виж целия пост
# 59
До 12 епизод все ще се разбере.  Wink мен ми е интересно какво ще направят с отпратките към "Колорадеца", тоест отпратките към сюжета на книгата. Сигурно и майка й на... помогнете с името... ще се окаже някаква супернатурална.

А двамата журналяги-дядовци са страхотни! Те са единственото, което наистина има връзка с книгата поне като маниер на поведение, не като роли. Адски са готини!
На Одри майка й  Mr. Green И аз тъй мисля  Peace А дЕдовците наистина са веднъж!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия