Haven/Хейвън

  • 30 271
  • 732
# 660
Кой прави жена от части? Епизодът ми прекъсна насред кадър, така че явно съм пропуснала финалните минута-две.
Виж целия пост
# 661
Не го дадоха,само дадоха едни ръкавици и един дето слагаше една руса коса,та си мислим,че е Колорадеца  Thinking
Виж целия пост
# 662
Кой прави жена от части? Епизодът ми прекъсна насред кадър, така че явно съм пропуснала финалните минута-две.

Серийният убиец, който си взема "сувенир" от жертвите си. Одри каза, че това не били сувенири и после го дадоха убиецът (ръката му) как нагласяше една руса коса. Аз така го разбрах, че убиецът си прави жена от части, даже си мисля, че ще е новата Одри. newsm78
Виж целия пост
# 663
Да, това е онзи (сериен убиец), който беше отвлякъл Одри и я разпитваше за Колорадеца.
Мисля, че Колорадеца е положителен герой и е съвсем друго лице... сигурно поостаряло вече.
Виж целия пост
# 664
Аха, мерси, това ми е било отрязано.
Виж целия пост
# 665
Айде и аз при вас  Hug - новата серия излезе в З@мунда, даже и буквичките са готови.

Дюк е готин, но е малко грозничък за моя вкус Peace

Не е красавец, да, но има нещо много симпатично в него, поне за мен. А и е чаровен. Heart Eyes

Ей за тия мнения, съм ви много благодарна, понеже ме провокираха да се поразровя и пиша в темата - За мен Дюк е образа /актьора/, който "изнася"  80% от сериала. Грозничък определено не е, нито е перфектния красавец, но има страхотно присъствие и дано скоро му се усмихне късмета, за добра роля в качествен филм.


А за тези, които харесват актьора Eric Balfour, ето какво ме впечатли, извън частичните му роли в хитови сериали.
 
Открих, че пее доста добре и май повече го влече музиката /извинявам се предварително, но не обичам да таг-вам/:
Първият сингъл на групата му FREDALBA, е едно свежо парче, има заряд, но стила не моя. Качество на клипа е зле, става да се добие представа: http://www.youtube.com/watch?v=QCKxpzbin2U

Второто парче, което открих, ме радва най-много - с леки забележки към края, считам, че е на много добро ниво: http://www.youtube.com/watch?v=rrJoaec9uG8&feature=relmfu

Най-новото, с новата банда INLAND EMPIRE - също бива /една  носталгия ме обвзе, присетих се за добрите/стари рокаджийски банди/: http://www.youtube.com/watch?v=E1AkPtz7ZrU&feature=relmfu

А тук някой го е заснел частично и най-вероятно с тАлАфонЯ - впечетляващ глас, като за суров матерял : http://www.youtube.com/watch?v=CAGAkCM6cbo&feature=relmfu

ПП. Стига толкова за Дюк, че темичката е за сериала - вторият сезон, засега ми харесва повече. Надявам се да ми остане време, да изгледам днес новата серия





Виж целия пост
# 666
Ах, на път са да развалят хубавия сериал този сезон. Не зная дали гледахте хелоуинския епизод, затова няма да коментирам по сюжета, обаче имам нарастваща непоносимост към Джордан и покрай нея  - към Нейтън. Той просто не се държи като себе си. Освен ако не играе някакъв театър, обаче доста реалистично го докарва ...

Виж целия пост
# 667
Да бе Нейтан не е същия Crossing Arms тая нещо много го промени  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 668
На мен пък ми харесват двамата като двойка. Смятам, че си пасват  идеално. И епизодът ми хареса. Wink

Ерикккк Heart Eyes
Виж целия пост
# 669
епизода ми хареса много, но Джордан определено не  Crossing Arms Нейтън още си иска Одри и се мота с тая Мортиша Адамс wannabe за да се убеди, че може и без нея  Crossing Arms гледахте ли промото на новия епизод

Скрит текст:
ще има драма около Нейтън, а
Виж целия пост
# 670
Все повече си мисля, че Нейтън се държи прекалено не като себе си, а подобна показност е странна. Мисля, че Джордан наистина му е симпатична, обаче другото е театър, защото той знае колко малко време му остава до изчезването на Одри, а още не е приет от татуираните. Според него те се колебаят и той трябва да е много убедителен, включително като покаже, че Одри не го интересува вече. Ако това обаче не е театър, персонажът на Нейтън светкавично ми пада в очите  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 671
тъй, изгледала аз

Скрит текст:
хареса ми епизода, сигурна бях че Колорадото е син на Одри  Mr. Green не ми хареса края обаче , както и целувката  Crossing Arms само Нейт и Одри  newsm18  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 672
Скрит текст:
не ми хареса края обаче , както и целувката  Crossing Arms само Нейт и Одри  newsm18  hahaha hahaha hahaha

+1 да бе кви са тия работи Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 673
Скрит текст:
не ми хареса края обаче , както и целувката  Crossing Arms само Нейт и Одри  newsm18  hahaha hahaha hahaha

+1 да бе кви са тия работи Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Скрит текст:
Важното е, че тия работи нямаха продължение  Mr. Green  Пък и да има симетрия - няма само Нейтън да има забежки в целуването я  Laughing

Между другото, хич не очаквах това за Боуен
Виж целия пост
# 674
Скрит текст:
не ми хареса края обаче , както и целувката  Crossing Arms само Нейт и Одри  newsm18  hahaha hahaha hahaha

+1 да бе кви са тия работи Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Скрит текст:

Между другото, хич не очаквах това за Боуен

Скрит текст:
ооо, да  #Crazy това го бях забравила, симпатяга уж, а то какво се оказа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия