Haven/Хейвън

  • 30 271
  • 732
# 645
Не знам нищо за сградата. А Нейтън не е безчувствен, виж само как скача  непрекъснато срещу  Дюк   Grinning   Дюк търпи интересно и симпатично развитие като образ, а Нейтън си стои с представите и отношението си към него от времето на гимназията  Grinning Но май всичко опира до Одри, не могат да си я поделят, мъжки му работи  Grinning 
Виж целия пост
# 646
Ама и Одри не ги улеснява. Ту при Нейтън, ту при Дюк, но май истински си харесва Нейтън. Не показва да има някаква вътрешна дилема кой да избере. Или просто актрисата е дървена. Mr. Green


Ех, че красива сградаа. Heart Eyes
Виж целия пост
# 647
Ама и Одри не ги улеснява. Ту при Нейтън, ту при Дюк, но май истински си харесва Нейтън. Не показва да има някаква вътрешна дилема кой да избере. Или просто актрисата е дървена. Mr. Green

Не е дървена ти па,просто наистина харесва Нейтан Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 648
На мен и тя ми е дървена. Mr. Green
Виж целия пост
# 649
Дървена е, как да не е, заедно с другото дърво Нейтън са си един за друг. Дюк е готин, но е малко грозничък за моя вкус Peace
Виж целия пост
# 650
Дюк е готин, но е малко грозничък за моя вкус Peace

Не е красавец, да, но има нещо много симпатично в него, поне за мен. А и е чаровен. Heart Eyes
Виж целия пост
# 651
Дървена е, как да не е, заедно с другото дърво Нейтън са си един за друг. Дюк е готин, но е малко грозничък за моя вкус Peace

Вярно са дървета и двамата.  hahaha На мен визуално никой не ми харесва, Дюк ме кефи като герой отвсякъде.
Виж целия пост
# 652

Не е дървена ти па,просто наистина харесва Нейтан Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Нали  Blush

----

Да, сградата е много красива. И въобще цялото градче, където са снимали, е много хубаво... Някъде в Канада, ако не се лъжа. Искам една къщичка там, с изглед към пристанището и лодчиците  Sunglasses
Виж целия пост
# 653
Този епизод ми беше тъп, а и извършиха най-голямото престъпление в моите очи - да ми сочат очевидното. Много мразя, много! Сърдита съм.  Crossing Arms

ПП И имах чувството, че са краднали от Свръха. Айде няма нужда.
Виж целия пост
# 654
Пуце, кое очевидно? Grinning

На мен пък ми хареса епизодът. А и мацката беше много хубава. Heart Eyes

ПП Кое от Свръха, не се сещам? newsm78
Виж целия пост
# 655
Оф, имаше няколко реплики от типа: сочи торта и казва "Но това е торта!"  ooooh!

Е как кое - божественото присъствие с разрушителна цел. Издразних се.
Виж целия пост
# 656
Оф, имаше няколко реплики от типа: сочи торта и казва "Но това е торта!"  ooooh!

 Joy hahaha
Виж целия пост
# 657
А дали тоя дето правеше жена от частите,не е Колорадеца  Thinking
Виж целия пост
# 658
Не знам дали е Колорадецът, но правеше нова Одри/Луси/Сара/Ново име, нали? Thinking
Виж целия пост
# 659
не знам дали прави нова Одри, ама и аз мисля че е Колорадеца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия