Haven/Хейвън

  • 30 271
  • 732
# 690
А Нейтън знае ли, че Одри ще си замине след 2 седмици и няма да я има 27 години newsm78. Не си спомням да са го коментирали.
Виж целия пост
# 691
А Нейтън знае ли, че Одри ще си замине след 2 седмици и няма да я има 27 години newsm78. Не си спомням да са го коментирали.

знае, тя му каза  Peace
Виж целия пост
# 692
А Нейтън знае ли, че Одри ще си замине след 2 седмици и няма да я има 27 години newsm78. Не си спомням да са го коментирали.

Да бе  Peace
Виж целия пост
# 693
Не съм доволна, влязоха в клишетата с двата крака. I will always love you?!?! А стига бе.  ooooh! Не знам защо така не им се получават нещата на тия двамата - прекалено хладни са, не дават признаци на стаени чувства, толкова да са дървета... Не знам, но хич не им вярвам като двойка.

+1 Кога ще съберат Одри и Дюк, не щем само една целувка. Crossing Arms Толкова са си един за друг, поне в моите очи. Flutter
Виж целия пост
# 694
Много ми хареса новият епизод, без да мога да определя точно защо..
Скрит текст:
Нейтън и Одри/Сара изглеждаха много  Heart Eyes

Обаче какво излиза - че Колорадеца е син на Сара и Нейтън?  Crazy
Не че изясниха този момент  Laughing
Виж целия пост
# 695
Скрит текст:
Стана интересно тук. Как ще е от Нейтън сина. Като знаем че те я имала сина, а Нейтън е от бъдещето и беше с нея сега, днес, за първи път. Много объркано стана.......  Mr. Green
Но така ни намекнаха, че е от него,може би. Бяха много сладки Сара и Нейтън.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 696
Много ми хареса новият епизод, без да мога да определя точно защо..
Скрит текст:
Нейтън и Одри/Сара изглеждаха много  Heart Eyes

Обаче какво излиза - че Колорадеца е син на Сара и Нейтън?  Crazy
Не че изясниха този момент  Laughing


Скрит текст:
О да  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Радвам са,че на сценаристите им дойде малко акъл  Whistling Joy Joy Joy Joy
Е те не са спали заедно  Crazy Целунаха се 3 пъти  Crazy Как ще е негов син  newsm78 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 697
Ей сега изгледах и аз, много ми хареса.
Скрит текст:
И аз не мисля, че е негови син Колорадецът, нямаха време. Но беше готина срещата на Дюк с дядо му - класическият парадокс за пътуването във времето.  hahaha
Виж целия пост
# 698
Много ми хареса новият епизод, без да мога да определя точно защо..
Скрит текст:
Нейтън и Одри/Сара изглеждаха много  Heart Eyes

Обаче какво излиза - че Колорадеца е син на Сара и Нейтън?  Crazy
Не че изясниха този момент  Laughing


Скрит текст:
Е те не са спали заедно  Crazy Целунаха се 3 пъти  Crazy Как ще е негов син  newsm78 Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:
Те това само дадоха, ама после кой знае какво може да е станало... Joy Joy
Шегувам се... Може би нищо друго не са правили наистина, защото иначе щеше да е доста  комично - Ник отива за само няколко часа в миналото и успява да извърши такива подвизи... Mr. Green
Виж целия пост
# 699
Нали не върви според мен  hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 700
много хубав епизод, милия ми Нейтън  Heart Eyes не му стига, че страда по Одри, а сега и Сара ще помни  Hug сигурно до края ще се срещне и с Люси  Joy
Виж целия пост
# 701
Според мен стана там нещо на плажа, да видим. Тъкмо се чудех как ще го вкарат Нейтън в другите животи на Одри. Нещо не ми върви всеки път да е имала различна голяма любов Thinking
Обаче като Сара не е такова дърво, и Нейтън се държа по-готино, харесаха ми така Peace
Виж целия пост
# 702
Обаче като Сара не е такова дърво, и Нейтън се държа по-готино, харесаха ми така Peace

Бяха прекрасни  dancing dancing dancing dancing dancing
Виж целия пост
# 703
Аз продължавам да съм недоволна. Плюс това не дадоха нищо за Томи. Според мен не е мъртъв.

И "шефът" на Одри ли се "преражда" като нея? Или той си помни всичко? Май второто. Thinking
Виж целия пост
# 704
Здравейте!!!Присъединявам се към феновете на Одри ,Дюк  и Нейтън.
Изгледала съм всяка серийка до момента и много ми харесва филма!!!!
В очакване съм да срещна Колорадеца в някоя от алтернативните реалности /вече май  сме го виждали в онази жива къща,правеща смъртоносни капани/ ,но искам повече .....
Скрит текст:
А за бащата и аз мисля ,че е Нейтън ..и на плажа имаше любов не само целувки...така подозирам.А Томи според мен е жив..само се  чудя-каква е неговата способност-беда!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия