Haven/Хейвън

  • 30 269
  • 732
# 705

И "шефът" на Одри ли се "преражда" като нея? Или той си помни всичко? Май второто. Thinking

Мдаа, това беше много интересно.
Виж целия пост
# 706
Май и двете в едно е  Thinking Crazy
Виж целия пост
# 707
Май и двете в едно е  Thinking Crazy

Е, как и двете? Или се "преражда" и помни всичко, или е като Одри, т.е. не помни. Ама според мен няма логика да не помни предишните си животи. Wink Нали си върти далаверите и я наблюдава...
Виж целия пост
# 708
Щом я накара да не си спомня, той самият трябва да помни.
Подозирам, че всички, които не са остарели, идват от онази призрачна барака; някой помни ли как в началото споменаха, че има друг Хейвън? В смисъл, че два града съществуват на това място, единият не може да се види?
Виж целия пост
# 709
И а съм голям фен на Хейвън. В началото мислех, че е страшно скучен, но заради една позната, започнах да го гледам. Уникален е, много заплетен и много интриги се въртят.

Скрит текст:
Таз седмичния епизод, разкри много! Значи плевнята е разколничето на всичко. Влиза в нея Одри и изчезва и пазителите знаят това много добре. Те всъщност искат да накарат Одри да влезе вътре,за да изчезне и да се махнат бедите. Много готино  са го измислили, че точно с беда разкриха всичко.
И това с Томи, супер изненадващ ход. Защо си ли си мисля, че точно чистача е обикалящата с кожи беда. Нещо ми се струва, че чрез него се опитват да пипнат Одри. Обаче не ми е ясно, защо искат и детето, да не би и то по някакъв начин да е един вид билет за премахването на бедите. Много въпроси изникнаха... Обаче това с кожите е гениално, все едно змия.. СУПЕР! От промото съдя, че може още следващата седмица да видим кой е серийния убиец.
А това,което ви е хрумнало за Нейтън и Колорадеца, не знам... Дали е възможно... И ако е така, това дете вече не е ли на годините на Нейт... Или пък и то с майка си е влязло в плевнята и изчезнало.. Хм.... Дано скоро се появи.
А за шефа и, идея нямам, как той се връзва с всичко останало. Спомнете си, че той познаваше и бащата на Нейтън и неслучайно я бяха довели в града.. Интересно и там, ще видим по-нататък.
И за двата Хейвъна не се бях замисляла.... хм...
Йей, има надежда за Нейтън и Одри!!!!!!!!!!!!!!
Определено сериалът е интересен! Дано не го спрат, както става с много други такива, а да разкрият цялата история.. 
Виж целия пост
# 710
Определено сериалът е интересен! Дано не го спрат, както става с много други такива, а да разкрият цялата история.. 

А до 3ти сезон до бутахме,как ще го спират  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Виж целия пост
# 711
Определено сериалът е интересен! Дано не го спрат, както става с много други такива, а да разкрият цялата история.. 

А до 3ти сезон до бутахме,как ще го спират  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Знае ли човек... То май ще има 4 сезон, ама пак ще е с малко епизоди. Скоро свърша този, още 3 епизода и край... Може би в 4 ще се появи детето.  Дано не го спрат, дано! За сега за 4 сезон се знае за 1 епизод само.
Виж целия пост
# 712
На Сай-Фай са по толкова серии - 12,13 Peace
Виж целия пост
# 713
много беше готин епизода, нямам търпение да разплетен кълбото малко  Joy
Виж целия пост
# 714
И аз току-що изгледах. Слава богу, че се махна от тази Джордан, не я харесвах. Скинуокъра ще е някой познат, ама кой newsm78
Виж целия пост
# 715
И аз току-що изгледах. Слава богу, че се махна от тази Джордан, не я харесвах. Скинуокъра ще е някой познат, ама кой newsm78
Скрит текст:
Аз си мисля, че е онзи дето почиства след всяка беда, защото той имаше огромна татуировка на гърба. А и си е близък с всички в града.
А спомняте ли си миналия епизод, единия от братята видя нещо, не ми беше много ясно какво, но мисля, че видя плевнята в далечината, но си замълча. И каза, че всичко е наред. Може би този път Ловеца ще пропусне...
Виж целия пост
# 716
 ooooh! уж трябваше да изгледам само 7, а не можах да се спра докато не изгледах всички излезли.
С наближаване на финала става все по-интересно   Crazy

Скрит текст:
Липсващата кожа-да не е на психиатърката, че тя най-нова.Ама тя пък много добричка изглежда Rolling Eyes

А старчето да не би да видя плевнята,защото е време да се появи -в смисъл,че времето на Одри изтича Thinking
И още нещо някой има ли по ясен спомен за серията в която плевнята изчезна. Тогава истинската Одри Паркър не влезели в нея.Много ми е мътно.

Виж целия пост
# 717
По спойлера - не ми се вярва, нали се засичаха с Томи. Трябва да е някой, който не е бил с другите на едно и също място, ако ме разбирате. Примерно не може да е Одри или Нейтън, защото са били с фалшивия Томи на едно място Peace
Виж целия пост
# 718
Определено сериалът е интересен! Дано не го спрат, както става с много други такива, а да разкрият цялата история.. 

А до 3ти сезон до бутахме,как ще го спират  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Потвърден е 4-ти сезон отдавна.
Виж целия пост
# 719
ooooh! уж трябваше да изгледам само 7, а не можах да се спра докато не изгледах всички излезли.
С наближаване на финала става все по-интересно   Crazy

Скрит текст:
Липсващата кожа-да не е на психиатърката, че тя най-нова.Ама тя пък много добричка изглежда Rolling Eyes

А старчето да не би да видя плевнята,защото е време да се появи -в смисъл,че времето на Одри изтича Thinking
И още нещо някой има ли по ясен спомен за серията в която плевнята изчезна. Тогава истинската Одри Паркър не влезели в нея.Много ми е мътно.



Аз си мисля, че това беше нейн спомен, смисъл тя не е била там. Спомнете си, че после ходи да търси плевнята видя я и тя изчезна точно преди да влезе. Може би, тогава не е било времето.
Аз не мога да разбера след като брата видя плевнята,защо не предупреди Одри, нали уж са приятели. Да не би и те нещо да замесени в цялата объркваща история.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия