Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 188 996
  • 656
# 180
Охххххххххххххх,този тест,този тест...2 месеца подред ми отчита (+) а бременност все още нямам...Предният месец уж лекари 4-ма гледаха казаха,че имало бебо,единият даже на 100% но било още в тръбата...Този месец пак (+) от него но на другият ден ми дойде вещицата на гости....Някои момичета ми казаха,че може би съм направила биохимична бременност,друга мацка каза оня ден,че същият тест и отчел напълно (-) резултат....И аз незнам вече побърках се с този тест нацяло...Ако правя такива бременности-биохимични или такива в които не се развива бременноста съм за имунолог....А да попитам теста отчита ли бременност преди да се имплантира в матката някой има ли идея  newsm78 ....Последно да уточня тестовете от миналия и тоя месец ми бяха с бледи черти 2-ри но видими и от метър разтояние.....
Виж целия пост
# 181
Аз имам извънматочна бременност и теста ми беше категорично положителен.Нивата на ЧХГ започват да се отчитат след имплантацията на ембриона ,било то в матката или в тръбата
Виж целия пост
# 182
..А да попитам теста отчита ли бременност преди да се имплантира в матката някой има ли идея  newsm78 ..

НЕ.

Явно тези тестове са просто некачествен продукт: "Мижи, да те лажем!" - както би казала моята баба.

Виж целия пост
# 183
Ясно... Sad
Виж целия пост
# 184
Здравейте момичета, при първата ми бременност Шуър чек ми отчете в деня който трябваше да ми дойде МЦ. Този месец ми закъснява вече 6 дни вчера след обед си направих някакъв тест не си спомням името сега и беше отрицателен. По принцип много рядко ми се случвало да  имам такова закъснение и затова сега се чудя какво да правя. Моля ви помагайте със съвети Simple Smile
Виж целия пост
# 185
Здравейте момичета, при първата ми бременност Шуър чек ми отчете в деня който трябваше да ми дойде МЦ. Този месец ми закъснява вече 6 дни вчера след обед си направих някакъв тест не си спомням името сега и беше отрицателен. По принцип много рядко ми се случвало да  имам такова закъснение и затова сега се чудя какво да правя. Моля ви помагайте със съвети Simple Smile

Изчакай още една седмица и ако не ти дойде за по-сигурно отиди на лекар. Възможно е да е от смяната на сезоните,защото и на мен ми закъсня този месец с 2 седмици, ходих на лекар и се оказа че няма бебе.Предписа ми хапчета за предизвикване на цикъл,а още го няма newsm78 да идва че да продължаваме с опитите. Стискам палци при теб да е станало   preggo
Виж целия пост
# 186
здравейте момичета  искам да ви споделя нещо трябваше да ми дойде на 1 април закаснявами 18 дни направих си 2 теста и втората чертичка е много бледа ходих на лекар 2 пати но нищо не се вижда и вече взех много да се притеснявам
Виж целия пост
# 187
VANQ87 Направи си кръвен тест за бременност,който повтори след 48 часа- да се види как се увеличава Бета Чхг-то.
Виж целия пост
# 188
VANQ87  твърде вероятно е да си била в късна О и затова така да се получава.Но по принцип щом има  EFP пък била тя и бледа значи има  pregnant .Стискам ти палци и чакаме да се похвалиш,а между временно кръвен пусни ще разбереш за няколко часа дали има или няма бебе!
Виж целия пост
# 189
благодаря и аз се надявам да има бебе
Виж целия пост
# 190
10 дни след акта си направих тест и беше с много бледа втора черта. Още не ми беше закъсняло. Ползвах Шуърчек  Peace

VANQ87, тихичко честито   bouquet
Виж целия пост
# 191
Обикновено ползвам SureCheck и засега е отчитал все правилно-отрицателно!
Виж целия пост
# 192
здравейте на всички понеделник съм на лекар и да ви кажа леко ме е страх какво ще ми каже
Виж целия пост
# 193
Обикновено ползвам SureCheck и засега е отчитал все правилно-отрицателно!
дА де и при мен така беше, ама като бях бременна пак отчиташе отрицателно (във втори месец)  Laughing
Виж целия пост
# 194
И аз нещо не му вярвам на тоя Шуър Чек момичета...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия