Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 189 027
  • 656
# 360
Писах и в различна тема за това странно явление.  Днес е първи ден от закъснението. ....
С първа бременност теста веднага показа резултата още от 2-3 ден от закъснението.

Рано е да се каже дали е странно явление или не...
Кръвните тестове също могат да грешат. Ако не ти дойде, повтори кръвния след 48 часа.
Виж целия пост
# 361
Извини ми, но как разбра, че си изключение? Дойде ли ти? Ако не - значи и ти може да си в графа "познал" Peace
Не още, чакам.  Не знам какво да мисля, може просто да ми закъснява.

Нощни очи Ако не дойде до понеделник отивам на кръвен тест с качества.
Виж целия пост
# 362
... поправка, току що дойде М.   newsm78 може би съм изключение.  Тест за бременност се оказа фалшименто.  Но никак му нямах доверие, изглеждаше ми много "прост".  Другия път с хубав тест.
Виж целия пост
# 363
... поправка, току що дойде М.   newsm78 може би съм изключение.  Тест за бременност се оказа фалшименто.  Но никак му нямах доверие, изглеждаше ми много "прост".  Другия път с хубав тест.

Ами, те хубавите тестове не са толкова скъпи. Шуъра е 3 и нещо.
Виж целия пост
# 364
... поправка, току що дойде М.   newsm78 може би съм изключение.  Тест за бременност се оказа фалшименто.  Но никак му нямах доверие, изглеждаше ми много "прост".  Другия път с хубав тест.

Ами, те хубавите тестове не са толкова скъпи. Шуъра е 3 и нещо.

То добре, но Шуър ги има май само в БГ.  Аз съм доста далеч и няма такъв при нас. 
Виж целия пост
# 365
О, мислих, че си БГ Blush , извинявай!
За това се чудих и за какви 2 вида кръвни тестове пишеш. До колкото знам, тук има само един, но не знам на какъв принцип е, май пак изчислява хормона, като при пикливите.
Виж целия пост
# 366
zdr na vs iskaam da mi kajete kakvo da pravq nova sam tuk Simple Smile imam zakasnenie s 9 dni na 4q den si napravih test be6e otricatelen a s majat mi iskame bebe mislq utre da napravq dr  Thinking
Виж целия пост
# 367
В понеделник може да пуснеш един кръвен тест, а на 15-тия ден от закъснението задължително на преглед. Дори да не си бременна, толкова голямо закъснение не е добре.

Можеш да си направиш друг тест още днес. Аз си направих на Суър чек, на 2ри ден закъснение ми показа много бледа чертичка. (дори да е най-бледата черта, която си виждала, ако я има значи теста е положителен)

Дано все пак си попаднала на кофти тест Praynig  bouquet

Иначе, правилата на форума са да се пише на кирилица Peace
Виж целия пост
# 368
Правилно ли отчете Вашият тест за бременност? Още след 1 ден закъснение? Какъв тест за бременност използвахте?

Правилно отчете, да  Heart Eyes
Sure Check беше тестът.
Виж целия пост
# 369
mersi za otgovora no sam v franciq i neznam kakvo da pravq za6to testa mo pokaza otricatelen na 4q den dali ne  bilo mn rano Sad
Виж целия пост
# 370
mersi za otgovora no sam v franciq i neznam kakvo da pravq za6to testa mo pokaza otricatelen na 4q den dali ne  bilo mn rano Sad

или е било рано, или е бил кофти теста, направи днес още един. Суър чек не изисква първа урина, може по всяко време. Има много мами с "отрицателни тестове", които вече са големи Laughing

Успех!
Виж целия пост
# 371
... поправка, току що дойде М.   newsm78 може би съм изключение.  Тест за бременност се оказа фалшименто.  Но никак му нямах доверие, изглеждаше ми много "прост".  Другия път с хубав тест.

Ами, те хубавите тестове не са толкова скъпи. Шуъра е 3 и нещо.

в Русе е 5 и нещо
Виж целия пост
# 372
... поправка, току що дойде М.   newsm78 може би съм изключение.  Тест за бременност се оказа фалшименто.  Но никак му нямах доверие, изглеждаше ми много "прост".  Другия път с хубав тест.

Ами, те хубавите тестове не са толкова скъпи. Шуъра е 3 и нещо.

в Русе е 5 и нещо

Това е писалката сигурно, тя е по- скъпа!!!
Виж целия пост
# 373
Във Варна писалката е над 10 лева Shocked а аз сега чувам, че имало и др видове на Шуъра newsm78
Виж целия пост
# 374
Във Варна писалката е над 10 лева Shocked а аз сега чувам, че имало и др видове на Шуъра newsm78

Аз за шуърчека знам, че има касета и писалка, незнам има ли трети вариант  Rolling Eyes Спомням си че писалкката беше доста скъпа, или поне на мен ми идваше скъпо вземайки предвид факта, че правех по няколко теста около датата на която трябва да ми дойде  Blush , ако не се лъжа излизаше двойно повече от касетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия