Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 188 965
  • 656
# 435
Току виж пък и някоя врачка ми пише  Laughing Бъзик Simple Smile на мен в-са ми беше, ясен...чудех се какво да правя:тест, Аг, изкчаване, като варианта с кръвния не го приемам.
Виж целия пост
# 436
Варианта с кръвния е най-точен и не би дал подвеждащ резултат за разлика от пикливите тестове.
Виж целия пост
# 437
Да да знам  Flutter Мерси , ще отида до АГ... понеже щом предлагате кръвен тест, ако той е отрицателен, ще се наложи така или иначе да отида на преглед. Така поне и време няма да загубя да се бутам и редя на опашки пред лабораторията и да си навлека някой летен вирус . За това казах, че кръвния отпада, понеже съм в малък град.
Виж целия пост
# 438
Това за кръвния и на мен ми беше странно,мога ли при всяко закъснение да ходя да ме бодат,малко пресилено ми се струва,а пък до сега аз грешен пиклив не съм имала ,а съм препишкала доста в процеса на опити!
Ако бях аз щях да изчакам още 2-3-4 дена да направя още един пиклив тест и после при АГ!И да има, и да няма бременност все трябва да си минеш през АГ! Peace
Виж целия пост
# 439
Изчакай около 2 седмици и ако до тогава не ти дойде отиди на лекар. Същевременно след седмица си направи нов тест ! И както каза някой по горе- фалшив пиклив тест няма!
Виж целия пост
# 440
Оооооооооооооо колко фалшиви пикливи съм имала.... Whistling

За кръвния въобще не е пресилено и си остава най-точния тест за бременност! Пресилено би било, както в повечето теми "Карат" проекто бременната да си следи как расте ЧХГ-то с кръвен тест на 48 часа.
Но е въпрос на избор много ясно дали ще се прави или не. Peace
То при дамата ако изчака още 2-3 дни няма смисъл и пиклив да прави, ако има бременност ще се види при 9-10 дни закъснение.
Виж целия пост
# 441
Как фалшиви newsm78,фалшиво" + "или фалшиво" - "?
Виж целия пост
# 442
Как фалшиви newsm78,фалшиво" + "или фалшиво" - "?
и от двата варианта
Виж целия пост
# 443
Няма фалшив +!
Виж целия пост
# 444
На същото мнение съм! Peace
2-та черта се появява само при наличие на повишени нива ЧХГ (hCG) , а няма как да са повишени ако не си бременна.
Аз съм имала 2-ра бледа черта 2 дена преди М и след 3-4 дни ми дойде,но не смятам,че теста е бил фалшив,просто според мен не се е развила Бр.(то и за това трябва да се изчаква с тестовете да няма после разочарования),но определено фалшив положителен няма! Naughty
А фалшивия отрицателен всички знаем от какво е,нивата на ЧГХ не са се повишили достатъчно ,че да ги отчете теста!
Виж целия пост
# 445
О хубаво,не споря, както и не пиша с цел да лъжа!


+ може да има и не само при бременност,както има и дефектни тестове.

пример: без закъснение на 11ден след доказана О, 3 теста от една марка с бледи,но виждащи се добре черти не евтини тестове, буквално 2-3 часа след тях кръвен 100% отрицатален, съжалявам ама няма как ЧХГ да падне така мега скорострелно. Просто при мен е важно след + пиклив да имам 100% потвърждение на кръвен заради терапията и изследванията ми по време на бременност. Даже в този случай и с Денис си кореспондирахме.
Виж целия пост
# 446
И при някои болестни ракови състояния се повишава ЧХГ.
Виж целия пост
# 447
На Шуър Чек пише, че резултатите не са валидни при дисфункционални заболявания на яйчниците.  Peace Но не пише дали + или - резултати.
Виж целия пост
# 448
О хубаво,не споря, както и не пиша с цел да лъжа!


+ може да има и не само при бременност,както има и дефектни тестове.

пример: без закъснение на 11ден след доказана О, 3 теста от една марка с бледи,но виждащи се добре черти не евтини тестове, буквално 2-3 часа след тях кръвен 100% отрицатален, съжалявам ама няма как ЧХГ да падне така мега скорострелно. Просто при мен е важно след + пиклив да имам 100% потвърждение на кръвен заради терапията и изследванията ми по време на бременност. Даже в този случай и с Денис си кореспондирахме.

А кореспондирала ли си с лекар ? Wink то и аз мога да ти кажа някои неща, но...
Виж целия пост
# 449
В началото на двете ми бременности, от които имам три прекрасни слънчица, имах правилни положителни тестове и то ден, два, преди да ми закъснее!
Но отдавна, много отдавна, точно когато се омъжих имах един фалшив положителен тест, след който ми дойде Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия