Правилно ли отчете Вашият тест за бременност

  • 188 965
  • 656
# 510
Кажи колко сантиметра е бил сака.


Вече си в 3 гестационна седмица.
Яйцеклетката и сперматозоидът са се слели и са образували една клетка – зигота. Тя започва да се дели – от всяка клетка се образуват по 2 нови. Така се образува плодното яйце. То се спуска надолу по фалопиевата тръба и пътешества 7-10 дни до вътрешността на матката, за да търси място за прикрепване. В момента на имплантиране бебето е с размери между 0.1-0.2 мм.
Хормонални сигнали спират поредната менструация.

ето тук има и картинки:

http://www.moetodete.bg/bremennostta-po-sedmici/purva-chetvurta- … onna-sedmica.html

При ЧХГ под 1000 и плоден сак не се вижда, ембрион се вижда при ЧХГ над 2000. Изключено е на датата на "очакваната" менструация ЧХГ да е над 2000! Освен ако няма зачеване от предходен цикъл. Това го знае всеки уважаващ се лекар и не само лекар.
Или ако е супер супер ранна овулация и нещата са след 4-5 г.с

                                                  
Виж целия пост
# 511
Момичета споко,малко по късно ще ви снимам първата ни снимка.
Плода беше 3мм. на първия ми преглед  Wink

И това видяно с ехограф?
Виж целия пост
# 512

Didi_happy, ние никога не сме ходили на ехограф  Mr. Green
Ай стига си говорила глупости. Важното е да се види, че има ембрион и че има сърдечна дейност, а 3 мм не ти гарантират нито едното, нито другото Peace
Виж целия пост
# 513
Може и с видеозон да е гледано, но никога няма да повярвам, че това се случва в 3г.с. Скоро ще можем да проследим и пътя на сперматозоидите на живо...по тази логика  Rolling Eyes
Абе живи и здрави  Hug
Виж целия пост
# 514
ехограф и видеозон са едно и също  Mr. Green
Хайде спри се вече и ще предложа, ако момичето го върнат или нищо не видят ти да платиш прегледа Mr. Green Така ще е най справедливо, тъй като даваш лъжлива информация Peace
Виж целия пост
# 515
Очаквам скоро някой да се похвали, че са го прегледали с микроскоп. Mr. Green
Виж целия пост
# 516
ехограф и видеозон са едно и също  Mr. Green
Хайде спри се вече и ще предложа, ако момичето го върнат или нищо не видят ти да платиш прегледа Mr. Green Така ще е най справедливо, тъй като даваш лъжлива информация Peace

Исках да напиша вагинален ехограф - извинявам се за грешката.
Виж целия пост
# 517
ехограф и видеозон са едно и също  Mr. Green
Хайде спри се вече и ще предложа, ако момичето го върнат или нищо не видят ти да платиш прегледа Mr. Green Така ще е най справедливо, тъй като даваш лъжлива информация Peace

Исках да напиша вагинален ехограф - извинявам се за грешката.

Все таз  Mr. Green Вече е модата на микроскопа  Joy
Виж целия пост
# 518
Прегледа ме с вагинален ехограф точно така!
Лъжлива информация не давам!!!Хайде да смятаме всички заедно щом сте талкова вещи.
Правихме любов на 24,25 и 26 септември. Овулацията ми беше на 24ти. Цикъла трябваше да ми дойде на 9ти октомври и в същия ден отидох на гинеколог!
Термина ми е на 15 юни 2014г.
В коя седмица съм отишла?
Виж целия пост
# 519
Виж целия пост
# 520
И се видя жив ембрион???!!! Аз съм удивена. Вероятно има нещо което или ние или ти изпускаме...
Виж целия пост
# 521
Аз не виждам никаква снимка.


Моят термин с малкия беше 17.06.2011г. овулация на 24.09!

Ти си отишла на преглед в 4 г.с и 2 дни някъде,което е започната 5 г.с.

А с тази ми бременност се явява седмица по-късно или в 5г.с и 2/започната 6г.с/ дни се видя ембрио+жълтъчно мехурче+сърдечни пулсации.
Виж целия пост
# 522
Видя се ембрион  Heart Eyes  със сакчето. Да ли е живо ще видим на идния преглед  Praynig за това наистина беше рано да се каже.Малко съм скарана със качването на снимки,не знам как да кача.Ако някой ми каже как става ще я кача.
Виж целия пост
# 523
Както и да е !
Виж целия пост
# 524
И се видя жив ембрион???!!! Аз съм удивена. Вероятно има нещо което или ние или ти изпускаме...

Видели са 3 мм, но и тя не знае какво  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия