Съпруги, чиито мъже пътуват 19

  • 42 208
  • 742
# 105
Добро да е,ДЕЛТИ HugМерси за кафенце  bouquetПожелавам на всички деня да е по-прохладен и пълен само с хубави емоции Simple Smile
Виж целия пост
# 106
Добро утро момичета.Каке мерси за кафето или чай е  поскоро  Hug   bouquet .аз вчера почти цял ден нямах нет,после пък излизахме навън с децата и снощи от рано легнахме.и тая сутрин се събуждам и ко да видя  ooooh! моя син се оакал и си отлепил памперса...представете си за ко говоря  Joy та досега прах чершафи и чистих ..хубав ден ви желая  Hug .после пак ще вляза тук да ви видя
Виж целия пост
# 107
Лилке, Лилкейййй, голям екшън у вас Душе голям смях Joy
То на мене ми е широко около врата, ама на тебе хич не ти е било.
Пиша и сЪ хиля сега Joy
Видя ли бе, младежО искъл да си направи смяна на памперсО Joy Ти де спиш Joy
Виж целия пост
# 108
Каке  Joy така си е ,ама  и аз на смях го удрям.Видях Мамето няма да е на линия ,но за колко време я  newsm78 .дано си почине и да презареди ,че явно много се умори тя.аз съм забравила вече ко е то да ставаш рано и да бързаш за работа и после смазан да продължиш у дома да шеташ .Шанита и тя се появи и дано й оправят компа,че кофти така.Мацкии аз пак чекам ...обаждаНЕто чакам.Гибралтар трябваше да стигнат днес и се предполагаше обхват ...ама  йок немат обхват .хади до после
Виж целия пост
# 109
Привет, момичета!
Нещо за разхлаждане? Горещо ли ви е? Заповядайте



Весели очички на посрещащите  Grinning
Сиси, бързо оздравяване на детенце  Hug
Флауер, как е бебо, как сте?
Шани, малко остава, наближава...
Илиева, лек рейс на твоето момче, поживо-поздраво след 4 месеца да си се прибере!

Приятна вечер на всички  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 110
Бандътааа ,мацкитейй ,миличкииии -чухме сееееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes newsm03 newsm68 newsm44 newsm76 Heart Eyes ,ще си е тук във четвъртък .таман 4 месеца бе .хади похвалих се ,ще спя спокойна  вече .5 дни остават и после -либоффффф  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 111
Привет от мен!
След дълго ходене по мъките,грешна диагноза,безброй лекарства и безхаберие се оказа,че детенцето ми е с бронхит,което всъщност не е кой знае колко обезпокояващо на фона на напреднала пневмония и после задълбочаваща се пневмония-това са грешните диагнози!
С пиене на антибиотик и едно сиропче ще се оправим!Днес искаха да ни вземат в болница и т.н,но това беше заради грешните диагнози!
Слава Богу открих добър специалист,който го прегледа обстойно и ме успокои,че няма никакви пневмонии и т.н!!!
Щях да стигна до нервна криза днес по едно време!!!
Детенцето ми е все по-добре!
Лека вечер на всички и сладки сънища!!!
Виж целия пост
# 112
Е това е добре поне Сисе ,поне детето да се оправи че колко дни станаха се мъчи горкото.а на нашите лекари и тряа  #2gunfire мен това ми е ясно.ама всички са еднакви бе-рядко са добрите.но се радвам ,че се оправя малкото и за теб че си се успокоила вече.знам какво е  Hug Hug Hug за теб .и за нюню   love001 .
А сега тряа да идеш при тея дет ти казаха пневмония и по един шамар ,че така шашкат хората .аз ко бях така ши направя пък  Crossing Arms .шегувам се за шамарите ,но неможе така бе .със здравето на децата си играят  Naughty .днес само дебна тука .някои да пише.шъ замре тука ейййй .хади сега  лека нощ
Виж целия пост
# 113

Добро утро момичета, да почерпя, че днес имам рожден ден Simple Smile
Браво Лилка, започвай да броиш  дните наобратно Laughing Сисе, скопошно оздравяване!
Ние отиваме на плаж с момичетата, а довечера ще ги изведа да ги почерпя, мисля в Бялата къща, че е хубава градината, но ако има някъде, където на вас ви харесва много- дайте ми идея Wink
Хубав ден на всички!!! Hug
Виж целия пост
# 114
Честит Рожден Ден, Мимче!

Нека радост топли твоите очи,
нека щастие огрява пътя ти с лъчи,
здравето да ти е спътник всеки Божи ден,
да посрещаш 100 години свой рожден ден!




Сисе,  Hug радвам се, че сте по-добре! Бързо оздравяване на малчо!
Лили,  Hug весели ти очички! Не остана, скоро ще си гушкаш морячето.
Доби,  Hug благодаря ти, мила!

Хайде на Аспаруховския плаж, след малко поемаме за там!
Виж целия пост
# 115
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИМЧЕ!!! ВЪВ КАРТИЧКАТА КОЯТО ТИ ИЗПРАЩАМ Е ПОКАЗАНО КАКВО ИСКАМ ДА ТИ ПОЖЕЛАЯ!!! ЖИВА И ЗДРАВА ДА СИ!!!


СИСКА Hug
Как е днеска Юначкото?
Виж целия пост
# 116
Добро утро!!!
Честит рожден ден на Мимка!!! bdbaloni
Жива и здрава и много,много щастлива!!! bouquet
Ние днес сме много,много по-добре!!!Нямаме Т,почти не кашляме и доста палуваме!!!
Хубав ден на всички!!!
Виж целия пост
# 117
Добро утро и от мен Simple Smile Много се радвам за детенце на Siseto84.Да оздравява бързо и аман от некадърници #2gunfire Честито на рожденничката и много хубави пожелания.Приятен и мързелив ден от мен Hug
Виж целия пост
# 118
Здравейте на всички!МИМ,честит рожден ден,мила  bouquetБъди жива и здрава,много щастлива и нека всички любими хора около теб те радват много!СИСЕ,радвам се че сте по-добре,ще се оправи детенце,ама...някои хора като не си разбират от работата...Лили,мила,не останааа Simple SmileУстискай още малко!Тук днес е много тежко времето,задушно,но още слънце не е пробило облаците.На всички  Hug
Виж целия пост
# 119
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИМ жива,здрава много щастлива и обичана . ЛИЛ  newsm47 страхотни новини . СИСЕ радвам се ,че сте по-добре .ВЕСЕЛАНИ С ТЕБ СМЕ МИЛА ! ИЛИЕВА лек рейс на твоето момче . Момичета някой знаели дали след смяната на лична карта трябва да актуализираме и даначните си декларации и има ли срокове,защото банките искат в 10 дневен срок подмяна на пълномощното с новите данни .Предварително благодаря ! Усмихнат и прохладен ден на всички  newsm08
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия