Мерси за кафенце
Пожелавам на всички деня да е по-прохладен и пълен само с хубави емоции
Мерси за кафенце
Пожелавам на всички деня да е по-прохладен и пълен само с хубави емоции
.аз вчера почти цял ден нямах нет,после пък излизахме навън с децата и снощи от рано легнахме.и тая сутрин се събуждам и ко да видя
моя син се оакал и си отлепил памперса...представете си за ко говоря
та досега прах чершафи и чистих ..хубав ден ви желая
.после пак ще вляза тук да ви видя

Ти де спиш
така си е ,ама и аз на смях го удрям.Видях Мамето няма да е на линия ,но за колко време я
.дано си почине и да презареди ,че явно много се умори тя.аз съм забравила вече ко е то да ставаш рано и да бързаш за работа и после смазан да продължиш у дома да шеташ .Шанита и тя се появи и дано й оправят компа,че кофти така.Мацкии аз пак чекам ...обаждаНЕто чакам.Гибралтар трябваше да стигнат днес и се предполагаше обхват ...ама йок немат обхват .хади до после



,ще си е тук във четвъртък .таман 4 месеца бе .хади похвалих се ,ще спя спокойна вече .5 дни остават и после -либоффффф
мен това ми е ясно.ама всички са еднакви бе-рядко са добрите.но се радвам ,че се оправя малкото и за теб че си се успокоила вече.знам какво е
за теб .и за нюню
.
.шегувам се за шамарите ,но неможе така бе .със здравето на децата си играят
.днес само дебна тука .някои да пише.шъ замре тука ейййй .хади сега лека нощ 



радвам се, че сте по-добре! Бързо оздравяване на малчо!
весели ти очички! Не остана, скоро ще си гушкаш морячето.
благодаря ти, мила!


Много се радвам за детенце на Siseto84.Да оздравява бързо и аман от некадърници
Честито на рожденничката и много хубави пожелания.Приятен и мързелив ден от мен
Бъди жива и здрава,много щастлива и нека всички любими хора около теб те радват много!СИСЕ,радвам се че сте по-добре,ще се оправи детенце,ама...някои хора като не си разбират от работата...Лили,мила,не останааа
Устискай още малко!Тук днес е много тежко времето,задушно,но още слънце не е пробило облаците.На всички
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИМ жива,здрава много щастлива и обичана . ЛИЛ
страхотни новини . СИСЕ радвам се ,че сте по-добре .ВЕСЕЛАНИ С ТЕБ СМЕ МИЛА ! ИЛИЕВА лек рейс на твоето момче . Момичета някой знаели дали след смяната на лична карта трябва да актуализираме и даначните си декларации и има ли срокове,защото банките искат в 10 дневен срок подмяна на пълномощното с новите данни .Предварително благодаря !
Усмихнат и прохладен ден на всички
Препоръчани теми