Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! - Тема 17

  • 78 700
  • 722
# 390
Да ви попитам,всички  минали през конизацията.При мен вече 9 ден след процедурата ми тече едно таково воднисто розово- кафеникаво.Не мога без дебели превръзки през деня ,а дори и през нащта.При вас така ли беше?Разбрах ,че и конците били саморазграждащи се или греша?  newsm78
Виж целия пост
# 391
ива,при мен почти нямаше кървене след конизацията.Имах леко кафеникаво течение само няколко дни....
Конците сами си се разграждаха.
Виж целия пост
# 392
Да ви попитам,всички  минали през конизацията.При мен вече 9 ден след процедурата ми тече едно таково воднисто розово- кафеникаво.Не мога без дебели превръзки през деня ,а дори и през нащта.При вас така ли беше?Разбрах ,че и конците били саморазграждащи се или греша?  newsm78
спокойно, така е, ще минеш през всякакви цветове, до 1 месец ще спре.

Привет и от мен, чета Ви редовно!
Виж целия пост
# 393
Ох,момичета,тези дни не съм на себе си Cry Само неприятности,направо вече не знам #2gunfire.Откраднаха ни пари,а днес пък майка ми загубила ключовете от апартамента,та сега чакам моя да сменяме патроните.Току що се обадих и на доктора за резултата от цитото,те пък днес почивали ,утре да звъня.Само каза,че нямало чак толкова лоши резултати от последните цитонамазки.Незнам как ще дочакам утре,дано късметът вече да ми се усмихне. Praynig
Малко ми олекна,като споделих.Гушкам всички и стискам палци Hug
Виж целия пост
# 394
kikaha1 Hug Hug Hug

  Спокойно  ,  стискам  палци  за  резултата  и вярвам  ,че  ще е  добър ще видиш!  Peace Peace Peace


 А  за  другите  ядове  - знам  от  личен  опит  адски  е  неприятно  ( преди  2 г.  ми  откраднаха  цялата  дамска   чанта  - вътре  с  всички  документи ,  тел. , пари  , карта за   градски транспорт ,  ключове   и всичко ) Много тежко  го  преживях  , но  освен  още  стрес   и   страшни  главоболия  друго  не  си  докарах ........ ooooh!)   Така ,че  спокойно  ще мине време  и  ще  го  преживееш и ти  , времето   май  си  остава най -добрия  лечител !  Peace Naughty

  Така  ,че   да  сме  живи  и здрави  е най -важното  - другото  все  някак  си   се  нарежда !  newsm10
Виж целия пост
# 395
Джеси,страшно ти благодаря за окуражителните думи Hug.С мъжо се успокояваме ,че здравето е най-важно.Просто се струпаха наведнъж много проблеми ,полиции ,нерви.Каръшки период #2gunfire.Ама и той ще отмине Praynig.А за цитонамазките сигурно помниш предния път колко време чаках(почти месец ,заради празници и грешка в името ми),ама поне дочаках добър резултат.
Последната цитонамазка ще ми я отчитат едновременно по ПАП,Бетезда и още някаква друга скала(не запомних каква).Било по-сигурно така.
Виж целия пост
# 396
Julielm,
Стискам палци  Peace. Всичко ще бъде наред! Ще мине  и замине и само хубави емоции и резултати след това ти пожелавам! Simple Smile
Виж целия пост
# 397
Здравейте!Откриха ми раничка на шийката на матката и си направих изследвания за 12-те високорискови HPV,oказа се че 56-положителен.Наясно ми е че трябва да се гори най-вероятно.Пуснаха ми и изследвания за трихомони но там всичко е наред-отрицателен резултат.Все още чакам цитонамазката да стане готова.Кажете ми тя ли е най-важна да се определи как ще се процедира оттук натам или само това,че съм носител на HPV налага веднага лечение.И искам да попитам мъжът ми трябва ли да си направи изследвания в такъв случай?Дайте съвет ако някой е изпадал в тази ситуация.Благодаря ви предварително!


Иииии да споделя и с вас вчера си взех цитонамазката ПАП 2 .Сега съм спокойна,докато чаках резултата ми изписаха 2 опаковки Полижинакс и вчера отново ме прегледа и каза че разничката е започнала да се свива.Засега няма да се гори изписа ми Гинофлор една опаковка и след 3 месеца съм на контролен преглед.Успех на всички! Simple Smile
Виж целия пост
# 398
Здравейте!
Първо искам да кажа, че доста се радвам за това, че вече има открита тема по въпроса за цитонамазката и раничката на шийката на матката и не ми се налага да отварям нова и да дублирам теми.  Hug
На мен вече ми откриха такава, даже я третираха и уж всичко вървяло добре.... Пожелавам при всички жени, които имат този проблем, нещата да се развиват добре и колкото може по-скоро да се оправят Simple Smile
  Thinking Моят въпрос, който не е може би много близък до самата тема е, колко време след обгаряне с лекарство трябва да измине, за да има полов контакт. Вчера питах гинеколога ми, и той каза /след вече изминали два месеца от мазането/, че мога да правя всичко... но вътрешното ми гласче ми говори, че не би било зле да попитам някой, който вече е минал през това.... Страх ме е да не би да е твърде рано за подобно действие и да си навредя повече, защото лекарят ми каза, че за пълното възстановяване на мястото и за да се разбере дали ще е необходимо повторно третиране на някои участъци, трябва да минат 6 месеца  #Crazy. Съмнително ми е, ако трябва да минат 6 месеца за пълно възстановяване, няма ли да раздразня раничката два месеца след третирането - все пак тогава става като истинска рана - кърви, хваща коричка и прочие... Моля помогнете, защото хем ми се иска, хем не ми стиска  Joy Joy Joy newsm78
Виж целия пост
# 399
Между 6-8 седмици всичко е наред.
Виж целия пост
# 400
...., колко време след обгаряне с лекарство трябва да измине, за да има полов контакт. ..
Моята раничка също е третирана с лекарство, гинекологът ми каза един месец без полови контакти.
Виж целия пост
# 401
Благодаря ви за отговорите   remybussi
Виж целия пост
# 402
Благодаря Ви за окуражителните думи!   Gesika, zvezdicka, svetla1971,mdivanova!  Hug Heart Eyes
Карък съм си аз и  това е!  Нали говорих с докторката за другата сряда, Ми то било 22.09 - празник, почивен ден!  Crossing Arms Оставам за петък. Туй то! Дано само събота да ме пуснат, ако не ще бягам през прозореца!  Whistling


kikaha1, моята майка казва "беля с пари не е беля" Само ние да сме здрави, другото се оправя. Знам че е неприятно! И мен миналата година ме обраха, при това аз съм си била вкъщи. Взеха ми всичкото злато, не беше много, но все неща от мама и баба, със сантиментална стойност!
Важното сега е да се похвалиш с добър резултат! Стискам палци!

Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 403
Julielm,благодаря за подкрепата.Много е мило човек да чуе добра дума.От сърце ти желая да минава леко конизацията и да се похвалиш Hug

А сега моя резултат от цитото-ПАП 1 отвън на шийката и ПАП2 в каналчето.Много съм щастлива .Лошите мисли в момента нямат шанс при мене Simple Smile

Виртуално ви прегръщам и стискам палци на всички Hug Praynig
Виж целия пост
# 404
kikaha1    Hug Hug Hug


   Честито   за  резултата  , казах ли  ти  аз  ,че  ще   е  ОК ?! Сега  се  успокой  и само   позитивизъм и  добро  настроение  !  Peace  bouquet  bouquet  bouquet
,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия