Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота! - Тема 17

  • 78 698
  • 722
# 420
Здравейте!
Интересува ме, дали проба на влаг.секрет /не е за Цитонамазка/ взет вечерта, ще даде действителни резултати, ако се даде в лабораторията на следващата сутрин... в смисъл да не е минало много време.   Rolling Eyes

 Hug
Виж целия пост
# 421
  Пробата  се  съхранява в   специална   хранителна среда  , така  че  не  би следвало да  има  проблем  .  Вероятно  става въпрос   за влагалищен  секрет   за  микробиология ?
Виж целия пост
# 422
Здравейте на всички,

днес бях на преглед при д-р Карагьозов, в Токуда, много мил, подробен, мислех, че ще се притеснявам, но той някакси ме предразположи. Прегледа ме и с колпоскоп и каза, че нямам раничка! Е как така, до преди месец два имах раничка, сега нямам - е това е.........хубав резултат.....HPV теста за високорисковите типове ми е отрицателен, което е супер.
Мисля си да направя още един контролен преглед следващия месец при д-р Ганчева и вече да съм спокойна.

Поздрави на всички и лека вечер!  bouquet
Виж целия пост
# 423
Здравейте на всички,

днес бях на преглед при д-р Карагьозов, в Токуда, много мил, подробен, мислех, че ще се притеснявам, но той някакси ме предразположи. Прегледа ме и с колпоскоп и каза, че нямам раничка! Е как така, до преди месец два имах раничка, сега нямам - е това е.........хубав резултат.....HPV теста за високорисковите типове ми е отрицателен, което е супер.
Мисля си да направя още един контролен преглед следващия месец при д-р Ганчева и вече да съм спокойна.

Поздрави на всички и лека вечер!  bouquet
newsm10 Честито само така
Виж целия пост
# 424
  Пробата  се  съхранява в   специална   хранителна среда  , така  че  не  би следвало да  има  проблем  .  Вероятно  става въпрос   за влагалищен  секрет   за  микробиология ?
Да, микробиология. Но пробата ще е със спекталета /така ли се казва....?/ - пръчица с капаче  Wink. Ще ходя при АГ-то вечерта след работа, а през лабораторията ще мина на другия ден сутринта, т.к. работят едва до 16-17ч.

Здраве и много усмивки на всички!
Hug
Виж целия пост
# 425
Момичета това е обективното ми състояние от вчерашния колпоскоп: Лацерационен ектропион със слаб колпоскопски атипизъм на 3 часа- йод- негативна зона с белези на матурация- не се налага биопсия. За контролна цитонамазка след 3 месеца. Препоръчителна пластика на маточната шийка.
Какво мислите?
Виж целия пост
# 426
MADAMIIII,privet i ot men... ne sam vi zabravila,.4eta vi redovno-nqmam kirilica sega....gu6kam vsi4ki i kasmet!!!!!!! Hug Hug
Виж целия пост
# 427
Къде сте цяла седмица бе мацкиии...? Дано сте се излекували и да няма нищо за писане. Аз да кажа още не ми дошъл цикъл (то щото го чакам) естествено. Мисля да се обадя след 1 семица на Ганчева да питам какво да правя, че времето тече, а това с операцията ми е като на главата. Всъщност имам ръждиво - кафеникаво зацапване за това си мисля че ще е скоро.
 Hug на всички
Виж целия пост
# 428
Ами да се включа и аз... утре съм на контролен преглед, 1-ят след конизацията.
Стискайте ми палци, моля-я--я...
Виж целия пост
# 429
4eri,аз пък не го чаках този цикъл,ама пак дойде бе Embarassed.Последният път док ми спомена за инвитро #Crazy.Вярвам,че ще се оправиш бързо Praynig.Стискам палци.
brambi,с теб съм Praynig
Спокойна вечер на всички Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 430
    Здравейте  !   Hug Hug Hug Hug Hug


   Ами   гледам никой  не  пише  нищо  .........   аз съм се  заринала  от  проблеми  мои здравословни  и на  децата  - училище  и подобни  и не  остава  време  хич   за форума ......... Аз   четвърти ден  съм  в  цикъл  като  първите  три дни направо  "пукнах" от  болки -  ужас  не се трае  вече  и това  всеки  месец  ........ако  ми   каже  и на мен  някой  доктор  да   махаме  всичко  веднага  се  навивам  ,че  това  тегло   не се  търпи   хич  -  ама   никой   не му  пука  ?

  Чери  ,  Hug Hug Hug  спокойно  - ще  дойде  цикъла  и  ще  мине всичко  при теб  - види  му  се  края  щом   Ганчева  е  обещала  ,че  ще  направи  операцията   Peace newsm10 newsm10  

  brambi ,   Hug  стискам  палци  за прегледа  !  Peace Peace Peace   Ако не  бъркам   ,то не  мина  ли  много време  от   твоята  конизация  -  около  6 м.  ми се  струва ?  Защо чак сега  ти е  прегледа  , не  трябваше  ли на   3 м. след  конизацията  ? При кой  доктор  ще  ходиш?
Виж целия пост
# 431
       

  brambi ,   Hug  стискам  палци  за прегледа  !  Peace Peace Peace   Ако не  бъркам   ,то не  мина  ли  много време  от   твоята  конизация  -  около  6 м.  ми се  струва ?  Защо чак сега  ти е  прегледа  , не  трябваше  ли на   3 м. след  конизацията  ? При кой  доктор  ще  ходиш?

Да, точно така - цели 6 м., толкова, защото така ми казаха, макар че аз исках да отида и по-рано, а и док ми беше казал, ако 6м. ми се виждат много да отида след 3м., но то морета, отпуски - мои и на док. и така малко по-малко пак станаха 6 м.
Иначе лекаря ми е в Пловдив.
Виж целия пост
# 432
и аз да се отчета:другият месец на конизция! лошо ми става! освен това ми се появиха и други здравословни проблеми, но не ми се пише за това... момичета, колко е престоят в болницата при конизация? и ако някой знае, колко дни е болничният, който дават след това, че ми е важно-ще остана без работа накрая, но здравето ми е по-важно! Naughty
Виж целия пост
# 433
и аз да се отчета:другият месец на конизция! лошо ми става! освен това ми се появиха и други здравословни проблеми, но не ми се пише за това... момичета, колко е престоят в болницата при конизация? и ако някой знае, колко дни е болничният, който дават след това, че ми е важно-ще остана без работа накрая, но здравето ми е по-важно! Naughty

аз прекарах в болница само 1 ден и 1 нощ, болничният ми беше 10 дена, но това в частна, в държавната се лежи, ако не се лъжа 5 дни, а за болничния не знам. Не се притеснявай всичко минава много бързо и повечето момичета се възстановяват също много бързо. УСПЕХ!
Виж целия пост
# 434
Brambi, Чери,Харалампиева,[/b]Стискам ви палци и искрено ви пожелавам всичко да е ок.  Peace
На всички само добри резултати!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия