ФУТБОЛНИ фенове (тема 2)

  • 22 038
  • 721
# 75
Еййй, пияници такива! От обяд сте почнали.  Drunk
Да не кажете сега, че ви правя забележки... newsm56
Виж целия пост
# 76
Тц, кюфтета не искам - дай нещо с месо.
Обаче вино за пицата не отказвам  Laughing
бяло.. предполагам Laughing


дам, благордаря ти  Hug Hug Hug
аз съм на ракия..знаеш ли ква е мъка Mr. Green

ти ако знаеш във нас каква ракия има - отровна  Joy
дай де..кво се циганиш Laughing
Виж целия пост
# 77
Еййй, пияници такива! От обяд сте почнали.  Drunk
Да не кажете сега, че ви правя забележки... newsm56
ааааааааааааа
..аз от преди няколко часа Crazy..и ще лагам Mr. Green
Виж целия пост
# 78
Лека нощ на всички Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 79
Ейййййййййй добрЮтрУ !
Аз докато се докопам до компа то нова тема, че и 6 страници сте изписали Laughing

Като гледам съм първа за днес та ето кафенцето - класическо турско  :

И не може без закуска :

Защо не сложим анкета за нашите отбори???

Пък само аз ли нямам ни един фейсбук  Cry Cry Cry Cry Cry ?
Виж целия пост
# 80
Егати темата сте спретнали! Само прегледах изписаното досега и преядох и препих!  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 81
Да почерпя...жена ми има рожден ден Mr. Green



Виж целия пост
# 82
Поци, честито!  Simple Smile
Да ти е жива и здрава жената, много да те радва и слуша!  Hug
Виж целия пост
# 83
Поци, честито!  Hug
Прекрасен празник днес, много приятели около нея да има и мъжа й да продължава да я обича и уважава  Crazy!
Виж целия пост
# 84
Поци, честито  Simple Smile

Казвайте какво да пиша в анкетата за Бг отборите, че наистина не ги знам Simple Smile
Виж целия пост
# 85
Благодаря момичета Heart Eyes
..и друг има РД ама се крие нещо Whistling
Виж целия пост
# 86
Поци -ха честито!  bouquet
Кой е другия?Я веднага да нарежда софрата Twisted Evil
Виж целия пост
# 87
Поци да ти е жива и здрава половинката.   bouquet

Кой е другият  Simple Smile

Виж целия пост
# 88
Благодаря Heart Eyes

..ами кой Thinking..ама тази особа Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=513238.0

..понеже с жена ми са в един ден,та се сещам.иначе той се прави на разсеян Laughing
Виж целия пост
# 89
Фиатааааа има рожден ден, уффф и аз се чудя  ooooh!
ама аз му честитих в другата тема  Joy
Фиатееееее, наздраве  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия