ФУТБОЛНИ фенове (тема 2)

  • 22 038
  • 721
# 165
Прав си Поци...прав си за всичко!   hahaha
Виж целия пост
# 166
Прав си Поци...прав си за всичко!   hahaha
като вземеш да се хилиш така,чак яд ме хваща..е кво не съм ли прав Wink
Виж целия пост
# 167
Хиля се,'щото съм усмихнат човек.  Mr. Green
Прав си де,нали и аз това казвам!  hahaha
Няма ирония,няма сарказъм.   Mr. Green
Виж целия пост
# 168
smile3544
Ако познаеш резултата довечера, ще ти викам ОктоПоци.  hahaha
...

 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62 Това ме разбиииииииииииииииииииииии хахаахахахахахахахахах

П.П. Поци, алеята вече отдавна не е същата Sad Sad

Светлица, прати ми на ЛС фейса ти Simple Smile
Виж целия пост
# 169
Хиля се,'щото съм усмихнат човек.  Mr. Green
Прав си де,нали и аз това казвам!  hahaha
Няма ирония,няма сарказъм.   Mr. Green
ти си съмнителна отвсякъде,,,де да знам.. ooooh! Mr. Green
Виж целия пост
# 170
Хиля се,'щото съм усмихнат човек.  Mr. Green
Прав си де,нали и аз това казвам!  hahaha
Няма ирония,няма сарказъм.   Mr. Green
ти си съмнителна отвсякъде,,,де да знам.. ooooh! Mr. Green

Съмнителна?!?  newsm09
Виж целия пост
# 171
...
П.П. Поци, алеята вече отдавна не е същата Sad Sad
....
..e какво и е newsm78..същата е ..само ме дразнят чалга оркестърчетата там Peace
Виж целия пост
# 172
Хиля се,'щото съм усмихнат човек.  Mr. Green
Прав си де,нали и аз това казвам!  hahaha
Няма ирония,няма сарказъм.   Mr. Green
ти си съмнителна отвсякъде,,,де да знам.. ooooh! Mr. Green

Съмнителна?!?  newsm09
абе винаги усмихната..тва не ти ли говори нещо..съмнително си е отвсякъде newsm53  #Silly
Виж целия пост
# 173
абе винаги усмихната..тва не ти ли говори нещо..съмнително си е отвсякъде newsm53  #Silly

Аз съм такова слънчево човече...с опашка и рога.  Twisted Evil
Кое му е съмнителното?!?  hahaha
Виж целия пост
# 174
Ето къде ще играят Левски Peace
http://football.sportal.bg/news.php?news=250920
Виж целия пост
# 175
Виж целия пост
# 176
Еееееееееее Поци, толкова късно кафе?!?!?!? Не е ли ракиено време вече?
По последна информация - нито една телевизия няма да дава Калмар - Левски и това е окончателно!
Явно днес Вальо Грънчаров ще го заобичам Peace
Виж целия пост
# 177
Еееееееееее Поци, толкова късно кафе?!?!?!? Не е ли ракиено време вече?
По последна информация - нито една телевизия няма да дава Калмар - Левски и това е окончателно!
Явно днес Вальо Грънчаров ще го заобичам Peace

..абе ракиено..ама се пазя за мачовете Mr. Green
..ще пуснат някой сайт..следи тук Peace
http://www.facebook.com/?ref=home#!/fclevski?ref=mf
Виж целия пост
# 178
Берое поне ще ги дават ли някъде Whistling
Виж целия пост
# 179
Дузпа ooooh!
..ах този Хофман..гол Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия