SUPERNATURAL - Is it September yet?

  • 32 320
  • 672
# 135
Аз все съм гледала сериали,не е като да не съм.И хубави мъже имаше в тия сериали,ама такова чудо не ми се е случвало от тинейджърски години.Направо любов от пръв поглед ,пеперуди в стомаха и т.н.....А дори не харесвам свтли мъже,винаги по-мургавки съм ги любила JoyНоооооо,батко Дийн е единствен и неповторим..... Heart Eyes
И аз така... при мен последното влюбване в сериал е било през тийнейджърските години... в агент Мълдър. После каквото и да съм гледала (не е като да не съм), никога не ме е обсебвало така, както СПН... и не е само заради момчетата или заради страхотния сюжет, сценарий и т.н.

батко Дийн вярно е "one of a kind" и особено много е "my kind" (aз пък си харесвах русолявички на общо основание).
Виж целия пост
# 136
Хайде малко снимки и от мен Simple Smile

 
 
...май ще е по добре някой да ми обясни как да намаля размерите преди да качвам други  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 137
Хайде малко снимки и от мен Simple Smile
...май ще е по добре някой да ми обясни как да намаля размерите преди да качвам други  Rolling Eyes
Много лесно става намаляването на размера: След img в първата скоба слагаш интервал и изписваш height=200 (или друго число, колкото искаш да е висока снимката в пиксели) после си следва средната скоба и линка на снимката.  Peace
Виж целия пост
# 138
Тия снимки ме разбиха. Ето ви един секси Джаред
Виж целия пост
# 139




Чудех се дали някоя от вас е срещала в БГ да се продават оригиналните CD-та на Свръхестествено,
където има и кадри от смешните моменти и гафчетата по време на снимките?......
Виж целия пост
# 140
Чудех се дали някоя от вас е срещала в БГ да се продават оригиналните CD-та на Свръхестествено,
където има и кадри от смешните моменти и гафчетата по време на снимките?......
Тц, аз също все се олеждам из супермаркетите, където продават дискове, дали няма да засека сериала, но тук не е много популярен. Можеш обаче да си го поръчаш по интернет, пристигат за около седмица.
Amazon.com или някой сайт за електронна търговия ще ти свършат работа.
Виж целия пост
# 141
Голям е сладур. Отива му да бъде баща:
Виж целия пост
# 142


Да не пренебрегваме почитателките на Миша  Simple Smile
Виж целия пост
# 143
Чудех се дали някоя от вас е срещала в БГ да се продават оригиналните CD-та на Свръхестествено,
където има и кадри от смешните моменти и гафчетата по време на снимките?......
Тц, аз също все се олеждам из супермаркетите, където продават дискове, дали няма да засека сериала, но тук не е много популярен. Можеш обаче да си го поръчаш по интернет, пристигат за около седмица.
Amazon.com или някой сайт за електронна търговия ще ти свършат работа.

Да ти кажа, точно това си мислех  Simple Smile Но ми се искаше да е предимно "зад кадър",
а такова нещо и в интернет не съм срещала. Намерих всички CD-та по сезони, но
никъде не пишеше дали има допълнителни материали...
Ако някой попадне на нещо подобно, да сФирне.... После ще има да си правим клипчета  newsm68
Виж целия пост
# 144
Мерси, Dana_Scully!!!  Sunglasses
Виж целия пост
# 145
Голям е сладур. Отива му да бъде баща:

леле, тази снимка и аз не я бях виждала! Prisson, къде успя да я изнамериш? Мисля, че това е дъщеричката на Джейсън Манс, но не съм сигурна на 100 %.
Виж целия пост
# 146
Ето на кой друг му отива да е татко(това бебе е същото, което гушкаше и Денсън, което ме кара да си мисля "Искам да съм...бебе" Laughing

Дейна, тук съм, до къде бяхме стигнали-бира, разходка и..още нещо?
Виж целия пост
# 147
Ето на кой друг му отива да е татко(това бебе е същото, което гушкаше и Денсън, което ме кара да си мисля "Искам да съм...бебе" Laughing


И аз искам да съм бебе. Толкова е сладко, и Джаред  newsm76 направо искам да съм това бебе.
А сега ви казвам лека нощ с това
http://www.youtube.com/watch?v=hud4Sd4Rfs4
и http://www.youtube.com/watch?v=cDFQV_MMq5U
Виж целия пост
# 148
Чудех се дали някоя от вас е срещала в БГ да се продават оригиналните CD-та на Свръхестествено,
където има и кадри от смешните моменти и гафчетата по време на снимките?......
Тц, аз също все се олеждам из супермаркетите, където продават дискове, дали няма да засека сериала, но тук не е много популярен. Можеш обаче да си го поръчаш по интернет, пристигат за около седмица.
Amazon.com или някой сайт за електронна търговия ще ти свършат работа.

Да ти кажа, точно това си мислех  Simple Smile Но ми се искаше да е предимно "зад кадър",
а такова нещо и в интернет не съм срещала. Намерих всички CD-та по сезони, но
никъде не пишеше дали има допълнителни материали...
Ако някой попадне на нещо подобно, да сФирне.... После ще има да си правим клипчета  newsm68
В самите CD-та по сезони (оригиналните) са качени Gag-reels (смешките), както и други допълнителни промо-материали (като например към сезон 1 има special key към сайта на WB http://supernatural.warnerbros.com/ - отварят се някакви допълнителни features (главно към дневниците на допълнителните персонажи в сериала като Аш и Джо). Simple Smile
Виж целия пост
# 149
И аз вече не помня от къде са, но имам доста снимки, които рядко се срещат
На две от снимките съм сигурна, че държи племеника си Лоугън, а бебето на 4-тата снимка преди мислех, че е племеницата на Джаред но май е от епизода Salvation
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия