Пък защо аз да съм я сменила,че ми стана интересно
Пък защо аз да съм я сменила,че ми стана интересно

. Аз не че съм се засилила да купувам обувки още, но искам да знам какво да търся като дойде време. Права си за ортопедите, ама да ти кажа пак е относително, защото всеки ортопед си е със собствено мнение- един казва твърди обувки, друг меки, трети боси. Затова питам и вас- колкото повече инфо, толкова повече 

Спяхме на включени радиатори
Сега за 2 дни пуснах 6 перални и гладя като замаена 
, но моето мнение е боси, боси и по чорапки. Но понеже сега ще прохождаме есента или зимата, както гледам как вървят темповете , ще трябва да купя обувки
За зимата вкъщи съм накупила чорапки с стъпки да не се хлъзгат по паркета и теракота и пак без пантофи ще ходим.
Ама ще стане най-рано в събота, че утре имам да правя документи, глупости... абе в полицията ми вече познават в литето, даже не питат за какво съм дошла
и все попълням тези декларации, бягам по нотариуси, автобиографии... лелееее.... 
Но ако имаш работа остави го така-не е чак такъв проблем
Той и без това е само по маймунджолуците
та да си личи от далеч що за стока имам
Здравейте и от нас 
))))))
Рони аз даже не разбрах, че сте си били тук. Как изкарахте? Сега сигурно ще си тъжно няколко седмици


Излязохме на разходка, ние пихме бира, децата пълзяха около нас
Голяма е шматка таз нашта Норка 
.
... както и да е, това ще стане като се приберем, а как не ми се връща в София... Събуди се... Поздрави на всички и доскоро!

Следващият път - повече
Препоръчани теми